Tableau of 16 | Tableau of 8 | Elődöntő | Döntő | |||
1 | VARRÓ Dorottya | BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | ||||
VARRÓ Dorottya | ||||||
16 | KUKLA Dalma Kíra | ÓBUDAI HARRER PÁL ANGOL NYELVET EMELT SZINTEN OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/1 | |||
VARRÓ Dorottya | ||||||
9 | SZABÓ Kornélia | AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/9 | |||
SZABÓ Kornélia | ||||||
8 | NAGY Zoé Lídia | ÓBUDAI HARRER PÁL ANGOL NYELVET EMELT SZINTEN OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/2 | |||
VARRÓ Dorottya | ||||||
5 | ANDRÁSI Viola Dóra | PILISBOROSJENŐI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 10/6 | |||
ANDRÁSI Viola Dóra | ||||||
12 | KISS Anna | OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/6 | |||
PATAKI Lili | ||||||
13 | MONEK Réka Lara | BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/9 | |||
PATAKI Lili | ||||||
4 | PATAKI Lili | AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/6 | |||
VARRÓ Dorottya | ||||||
3 | CSAPODI Veronika | DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM | 10/4 | |||
CSAPODI Veronika | ||||||
14 | KEREKES-DEÁK Dalma | BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 10/4 | |||
KOLIPKA Léna | ||||||
11 | BÁLINT Anna | OROSHÁZI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM | 10/6 | |||
KOLIPKA Léna | ||||||
6 | KOLIPKA Léna | BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA | 10/3 | |||
HEGEDŰS Alíz | ||||||
7 | BEDE Zsófia Dóra | BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/7 | |||
HEGEDŰS Alíz | ||||||
10 | HEGEDŰS Alíz | SZIGETSZENTMIKLÓSI BÍRÓ LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/5 | |||
HEGEDŰS Alíz | ||||||
15 | SÓLYOM-NAGY Kinga | BENKŐ ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 10/8 | |||
SOÓS Petra | ||||||
2 | SOÓS Petra | BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA | 10/7 |
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 15:17:27
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető