Tableau of 16 | Tableau of 8 | Elődöntő | Döntő | |||
1 | SIPOS Noémi | BUDAPEST XV. KERÜLETI KÁROLY RÓBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA | ||||
SIPOS Noémi | ||||||
16 | VIGH Nóra | BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM | 10/4 | |||
SIPOS Noémi | ||||||
9 | SZTANKOVICS Kinga | BUDAPEST XVII. KERÜLETI CZIMRA GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/7 | |||
NAGY Darinka Dóra | ||||||
8 | NAGY Darinka Dóra | FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/9 | |||
SIPOS Noémi | ||||||
5 | RÓZSÁS Júlia | NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/9 | |||
RÓZSÁS Júlia | ||||||
12 | RÓNASZÉKI Izabella Sára | ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/5 | |||
MUTSY Franciska Paula | ||||||
13 | VÉCSEY Katalin | ZUGLÓI MUNKÁCSY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 10/3 | |||
MUTSY Franciska Paula | ||||||
4 | MUTSY Franciska Paula | MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 5/4 | |||
PORKOLÁB Evelin | ||||||
3 | HUTÁS Olga Orsolya | VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/5 | |||
HUTÁS Olga Orsolya | ||||||
14 | LEHOCZKY Csenge Katinka | DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/9 | |||
HUTÁS Olga Orsolya | ||||||
11 | SÁGI Fanni | VÁROSMAJORI KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/6 | |||
VARGA Eszter Judit | ||||||
6 | VARGA Eszter Judit | BUDAPESTI ZSIDÓ HITKÖZSÉG SCHEIBER SÁNDOR GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM | 10/9 | |||
PORKOLÁB Evelin | ||||||
7 | UNYATINSZKI Lilien Zoé | ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/1 | |||
UNYATINSZKI Lilien Zoé | ||||||
10 | TEREBESSY Kinga | ÚJBUDAI ÁDÁM JENŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/9 | |||
PORKOLÁB Evelin | ||||||
15 | KÉKESI Zselyke | BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM | 10/5 | |||
PORKOLÁB Evelin | ||||||
2 | PORKOLÁB Evelin | BUDAPEST XIII. KERÜLETI PANNÓNIA NÉMET NEMZETISÉGI KÉTNYELVŰ ÉS ANGOL NYELVET OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 10/3 |
Document engarde-service - 2020. 02. 08. 15:33:43
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthető