Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)
Rank | Name | First name | Club | Victory/match | Ind. | HS | Group |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SALAMON | Bálint | BALATONFÜREDI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 1.000 | 21 | 25 | qualifier |
2 | TÓTH | Lázár | SZÉKESFEHÉRVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA | 1.000 | 18 | 25 | qualifier |
3 | MAKKOS | Norbert László | VONYARCVASHEGYI EÖTVÖS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA | 1.000 | 17 | 20 | qualifier |
4 | KISS | Donát Lőrinc | BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA | 1.000 | 16 | 25 | qualifier |
5 | DIVÉNYI | Levente | VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA | 1.000 | 11 | 24 | qualifier |
6 | DEÁK | András | ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 1.000 | 7 | 20 | qualifier |
7 | VASKEBA | Vince | BUDAPEST XVII. KERÜLETI ZRÍNYI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.800 | 13 | 22 | qualifier |
8 | CSÖPPÜS | Bálint | SZÁRCSA ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.800 | 12 | 24 | qualifier |
9 | BÁNHIDY | Albert Kolos | MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA | 0.800 | 11 | 23 | qualifier |
10 | VADÓCZ | Csanád | ÚJBUDAI ÁDÁM JENŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.800 | 10 | 23 | qualifier |
10 | VÉGH | Ágoston | PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.800 | 10 | 23 | qualifier |
12 | BÉKEFI | László | DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.800 | 6 | 21 | qualifier |
13 | BODNÁR | Dorián Nátán | BALATONFÜREDI EÖTVÖS LORÁND ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.800 | 5 | 22 | qualifier |
13 | ÖRSI | Boldizsár | DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.800 | 5 | 22 | qualifier |
15 | CSIZMAZIA | Gergő | REMÉNYIK SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.800 | 2 | 20 | qualifier |
16 | TÓTH | Koppány Gergely | Tamási Áron ált. Isk. | 0.750 | 7 | 19 | qualifier |
17 | MAKAI | Benjamin | ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 7 | 18 | qualifier |
18 | BOBACH | Arthur Gábor | ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 6 | 17 | qualifier |
19 | KUBINGER | Ákos | SZENT MARGIT ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.750 | 3 | 15 | qualifier |
20 | KOCH | Lénárd | BUDENZ JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | 0.600 | 8 | 20 | qualifier |
21 | TÍMÁR | Dániel | PROHÁSZKA OTTOKÁR ORSOLYITA GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA | 0.600 | 3 | 19 | qualifier |
22 | MAJSAI | Nimród | PANNONIA SACRA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.600 | 2 | 20 | qualifier |
23 | ANDA | Milán Hunor | NICOLAE BĂLCESCU ROMÁN GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM | 0.600 | -2 | 16 | qualifier |
24 | DONKÓ | Zádor | BUDAPEST V. KERÜLETI VÁCI UTCAI ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.500 | 1 | 16 | qualifier |
25 | KOVÁCS | Gergő János | SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.500 | 0 | 14 | qualifier |
26 | INOTAI | Botond | KŐBÁNYAI SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.500 | -3 | 12 | qualifier |
27 | EGRI | Olivér | BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.400 | 1 | 20 | qualifier |
28 | SASVÁRI | Tamás | FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.400 | -2 | 18 | qualifier |
29 | PATAKY | Roland | MISKOLCI GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.400 | -2 | 17 | qualifier |
30 | KUZNYECOV | Jaroszlav Örs | HÉVÍZI ILLYÉS GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.400 | -3 | 16 | qualifier |
31 | ZÖLD | Zsombor | PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.400 | -4 | 15 | qualifier |
32 | CZAUN | Dániel Márk | SZENT MARGIT ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.400 | -5 | 17 | qualifier |
33 | SZILÁGYI | Dániel Áron | MARTONVÁSÁRI BEETHOVEN ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.400 | -6 | 16 | qualifier |
33 | VARRÓ | Márton | DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.400 | -6 | 16 | qualifier |
35 | LENGYEL | Ferenc Gergely | BOLDOG SÁNDOR ISTVÁN KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.250 | -4 | 15 | qualifier |
36 | NAGY | Levente | MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA | 0.250 | -4 | 12 | qualifier |
37 | TÓTH | Olivér | BUDAPEST XXI. KERÜLETI KATONA JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.250 | -6 | 12 | qualifier |
38 | BORBÉLY | Máté | RANOLDER JÁNOS RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.250 | -7 | 12 | qualifier |
39 | CSERMÁK | Gergely | MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA | 0.200 | -8 | 15 | qualifier |
39 | GALLY-KOVÁCS | Márton | DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.200 | -8 | 15 | qualifier |
39 | SZABÓ | Bende | CSONTVÁRY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.200 | -8 | 15 | qualifier |
42 | NOGULA | Mór | ANDREETTI KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.200 | -10 | 12 | qualifier |
43 | MIHOLICS | Máté | SZENT MARGIT ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.200 | -11 | 11 | qualifier |
44 | LAKATOS-SZAKOS | Bálint | EGRY JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.200 | -15 | 9 | qualifier |
45 | HORVÁTH | Benedek | CSONTVÁRY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 0.000 | -9 | 16 | qualifier |
46 | SZOTYORI-NAGY | Márk | SZÁRI ROMHÁNYI GYÖRGY NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.000 | -11 | 14 | qualifier |
47 | KÖVÉR | Bálint | DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.000 | -11 | 8 | qualifier |
48 | VÁSÁRHELYI | Patrik | BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.000 | -13 | 7 | qualifier |
49 | FIGECZKI | Kristóf | MISKOLCI GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.000 | -14 | 11 | qualifier |
49 | RAVASZ | Levente | BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.000 | -14 | 11 | qualifier |
51 | KASZA | Ottó Márk | GYARMATI DEZSŐ SPORT ÁLTALÁNOS ISKOLA | 0.000 | -16 | 9 | qualifier |
HOTORÁN | Csaba Áron | TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | forfait | forfeit | |||
SZÉNÁSI | Ákos | SZOLNOKI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS NÉPTÁNC ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | forfait | forfeit | |||
TÖRÖK | Csanád Pál | TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZ ÁLT I TAKSONY | forfait | forfeit |
Document engarde-service - 2019.03.30. 13:20:00
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently