Rehbinderska Priset 2019
Womens Épée

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 2

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   RIEDMUELLER   Vanessa    GER    1.000   22   30   qualifier 
 1   ZAGALA   Jagoda    POL    1.000   22   30   qualifier 
 3   STAHLBERG   Nadine    GER    1.000   19   30   qualifier 
 4   SMITH TAYLOR   Katrina    GBR    1.000   18   30   qualifier 
 5   SOZANSKA   Monika    GER    1.000   18   22   qualifier 
 6   BELJAJEVA   Julia    EST    1.000   17   30   qualifier 
 6   GUZZI VINCENTI   Margherita    USA    1.000   17   30   qualifier 
 6   KUUSK   Kristina    EST    1.000   17   30   qualifier 
 9   DE MARCHI   Eleonora    ITA    1.000   16   30   qualifier 
 10   LEHIS   Katrina    EST    1.000   15   24   qualifier 
 11   MESZAROS   Noemi    GER    1.000   13   19   qualifier 
 12   ASCHEHOUG   Irina    NOR    0.833   17   27   qualifier 
 13   KIRPU   Erika    EST    0.833   14   29   qualifier 
 14   DIFFERT   Nelli    EST    0.833   13   23   qualifier 
 15   VILLACELLINO   Aurora Yingchun    SGP    0.833   9   28   qualifier 
 16   SAMALOVA   Anna    CZE    0.833   9   27   qualifier 
 17   WEITBRECHT   Sophia    GER    0.833   9   26   qualifier 
 18   DABROWSKA-MANDRELA   Diana    POL    0.833   8   27   qualifier 
 18   JONAS   Anna    GER    0.833   8   27   qualifier 
 20   MAYR   Franziska    GER    0.833   5   27   qualifier 
 21   MALVIK   Katherina    NOR    0.833   4   26   qualifier 
 21   VOLLRATH   Shirin    GER    0.833   4   26   qualifier 
 23   NESBITT   Hannah    GBR    0.800   8   22   qualifier 
 24   GUNDRY   Jessica    GBR    0.800   3   21   qualifier 
 25   SYVALA   Ilona    FIN    0.667   10   28   qualifier 
 26   AZUKAITE   Vikte    LTU    0.667   6   28   qualifier 
 26   LINDE   Asa    SWE    0.667   6   28   qualifier 
 28   LAWSON   Danielle    GBR    0.667   6   26   qualifier 
 29   MAHROKH   Paria    IRI    0.667   5   27   qualifier 
 30   LOIT   Karoliine    EST    0.667   5   26   qualifier 
 31   LEHTONEN   Suvi    FIN    0.667   5   23   qualifier 
 32   HAEUSLER   Chantal    GER    0.667   4   23   qualifier 
 33   HORNISCHER   Anna    GER    0.667   3   24   qualifier 
 34   PLANT   Bethan    GBR    0.667   0   24   qualifier 
 35   DE PESTEL   Amber    BEL    0.667   0   22   qualifier 
 36   MARTENSSON   Elvira    SWE    0.600   7   23   qualifier 
 37   HERMAY   Camille    FRA    0.600   6   19   qualifier 
 38   GOLDMANN   Lara    GER    0.600   4   22   qualifier 
 39   ABU EID TJULIN   Selma    SWE    0.600   4   21   qualifier 
 40   SALMINEN   Anna    FIN    0.600   4   20   qualifier 
 41   TREUDT-GOESSER   Kim    GER    0.600   3   22   qualifier 
 42   LIM   Cheryl    SGP    0.600   1   20   qualifier 
 43   KAMENISCAKOVA   Ida    SVK    0.600   -1   20   qualifier 
 44   ABDUL RAHMAN   Kiria Tikanah    SGP    0.500   5   25   qualifier 
 44   TALEN   Andra    EST    0.500   5   25   qualifier 
 46   DE WIJN   Day    NED    0.500   5   20   qualifier 
 47   ALBERTSON   Pia    SWE    0.500   3   25   qualifier 
 48   ASP   Julia    SWE    0.500   1   24   qualifier 
 48   RUNOLD   Vendela    SWE    0.500   1   24   qualifier 
 50   FRANSSON   Emma    SWE    0.500   1   22   qualifier 
 51   SCHMIDL   Paula    AUT    0.500   0   20   qualifier 
 52   GENTILE   Francesca    ITA    0.500   -1   20   qualifier 
 53   HILLE-DAHL   Thale    NOR    0.500   -2   22   qualifier 
 54   LEGROS   Flora    FRA    0.500   -5   20   qualifier 
 54   VUORINEN   Anna    FIN    0.500   -5   20   qualifier 
 56   HEDBERG   Olivia    SWE    0.500   -7   19   qualifier 
 57   MASALO   Olivija    LTU    0.400   -1   20   qualifier 
 58   TAURIAINEN   Sofia    FIN    0.400   -4   19   qualifier 
 59   LOEHR   Lisa-Marie    GER    0.400   -4   16   qualifier 
 60   MIKKILA   Inka    FIN    0.400   -4   15   qualifier 
 61   LEHRMAN   Cecilia    SWE    0.400   -6   16   qualifier 
 62   ENGDAHL   Sophie    SWE    0.400   -8   15   qualifier 
 63   MULLEN   Alisha    IRL    0.333   -1   25   qualifier 
 64   ORTEGA   Gabriella    GBR    0.333   -1   20   qualifier 
 65   WRAMNER   Natalie    SWE    0.333   -2   23   qualifier 
 66   LUDOLF   Julia    GER    0.333   -3   22   qualifier 
 66   SASVARIOVA   Laura    SVK    0.333   -3   22   qualifier 
 68   PETKOVIC   Lara    CRO    0.333   -5   21   qualifier 
 69   LOFGREN   Sonja    SWE    0.333   -6   21   qualifier 
 70   AICARDI GONZALEZ   Alessandra Valeri    PAN    0.333   -6   18   qualifier 
 71   VORNANEN   Anni    FIN    0.333   -7   16   qualifier 
 72   STILLER   Zarina    DEN    0.333   -9   17   qualifier 
 73   THIM   Lovisa    SWE    0.333   -9   16   qualifier 
 74   LIM   Victoria Ann Xiu Yan    SGP    0.200   -4   17   qualifier 
 75   LEJON   Viktoria    SWE    0.200   -6   18   qualifier 
 76   DE JONG   Cheryl    NED    0.200   -6   15   qualifier 
 77   STENBERG MARQVARDSEN   Mette    SWE    0.200   -8   16   qualifier 
 78   HUNCAROVA   Katarina    SVK    0.200   -8   15   qualifier 
 79   SERAPINAITE   Emilija    LTU    0.200   -8   13   eliminated 
 80   RITAKALLIO   Rilla    FIN    0.167   -5   20   eliminated 
 81   DE GROOTE   Annica    SWE    0.167   -7   21   eliminated 
 81   HESS   Gala    GER    0.167   -7   21   eliminated 
 83   FLEDELIUS   Kamma Ramsing    DEN    0.167   -7   20   eliminated 
 84   SIMIC   Ivana    RSA    0.167   -7   19   eliminated 
 85   MARTENSSON   Jenny    SWE    0.167   -8   20   eliminated 
 85   TERHO   Liisa    FIN    0.167   -8   20   eliminated 
 85   TERHO   Maija    FIN    0.167   -8   20   eliminated 
 88   GRANT   Fiona    GBR    0.167   -8   19   eliminated 
 89   MARTINI   Margherita    ITA    0.167   -9   19   eliminated 
 90   THOMA   Miriam    GER    0.167   -10   19   eliminated 
 91   CHUNG   Lin    TPE    0.167   -10   18   eliminated 
 92   ORNSTEIN   Erika    SWE    0.167   -11   17   eliminated 
 93   WIKSTROM   Elin    SWE    0.167   -13   15   eliminated 
 94   FOONG   Anthea Zi Ning    SGP    0.167   -15   14   eliminated 
 95   ERIKSSON   Caroline    SWE    0.167   -15   13   eliminated 
 96   SEIKINA   Olga    SWE    0.167   -17   12   eliminated 
 97   FREDERIKSEN   Mia Maja    DEN    0.000   -17   13   eliminated 
 98   EKMAN   Alice    SWE    0.000   -19   11   eliminated 
 98   OLSEN   Sofie Helene    DEN    0.000   -19   11   eliminated 
 100   EIRITZ   Ingrid    SWE    0.000   -20   10   eliminated 
 101   ULLTJARN   Louise    SWE    0.000   -25   4   eliminated 
 102   POYSTI   Laura    FIN    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 2019-09-22 13:03:55
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently