Rehbinderska Priset 2019
Womens Épée

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   SOZANSKA   Monika    GER    1.000   19   26   qualifier 
 2   BELJAJEVA   Julia    EST    1.000   14   30   qualifier 
 2   STAHLBERG   Nadine    GER    1.000   14   30   qualifier 
 2   ZAGALA   Jagoda    POL    1.000   14   30   qualifier 
 5   HERMAY   Camille    FRA    1.000   13   25   qualifier 
 6   LAWSON   Danielle    GBR    1.000   12   30   qualifier 
 6   SYVALA   Ilona    FIN    1.000   12   30   qualifier 
 8   VUORINEN   Anna    FIN    1.000   11   28   qualifier 
 9   RIEDMUELLER   Vanessa    GER    0.833   19   28   qualifier 
 10   LINDE   Asa    SWE    0.833   18   29   qualifier 
 11   GUZZI VINCENTI   Margherita    USA    0.833   14   28   qualifier 
 12   KUUSK   Kristina    EST    0.833   13   29   qualifier 
 13   SALMINEN   Anna    FIN    0.833   11   27   qualifier 
 14   ABU EID TJULIN   Selma    SWE    0.833   10   28   qualifier 
 14   LOEHR   Lisa-Marie    GER    0.833   10   28   qualifier 
 16   GOLDMANN   Lara    GER    0.833   9   29   qualifier 
 17   LIM   Cheryl    SGP    0.833   9   28   qualifier 
 18   LEHIS   Katrina    EST    0.833   7   24   qualifier 
 19   HAEUSLER   Chantal    GER    0.800   7   24   qualifier 
 20   HILLE-DAHL   Thale    NOR    0.800   5   21   qualifier 
 21   WEITBRECHT   Sophia    GER    0.800   4   20   qualifier 
 22   KIRPU   Erika    EST    0.667   10   28   qualifier 
 23   DE GROOTE   Annica    SWE    0.667   8   28   qualifier 
 24   JONAS   Anna    GER    0.667   8   26   qualifier 
 25   DE MARCHI   Eleonora    ITA    0.667   7   28   qualifier 
 26   LIM   Victoria Ann Xiu Yan    SGP    0.667   7   23   qualifier 
 27   DABROWSKA-MANDRELA   Diana    POL    0.667   6   27   qualifier 
 28   AZUKAITE   Vikte    LTU    0.667   5   25   qualifier 
 29   DIFFERT   Nelli    EST    0.667   4   24   qualifier 
 29   LOFGREN   Sonja    SWE    0.667   4   24   qualifier 
 29   SCHMIDL   Paula    AUT    0.667   4   24   qualifier 
 32   ALBERTSON   Pia    SWE    0.667   3   27   qualifier 
 32   HORNISCHER   Anna    GER    0.667   3   27   qualifier 
 34   DE PESTEL   Amber    BEL    0.667   3   25   qualifier 
 35   MESZAROS   Noemi    GER    0.667   3   23   qualifier 
 36   GENTILE   Francesca    ITA    0.667   2   21   qualifier 
 37   LUDOLF   Julia    GER    0.667   0   22   qualifier 
 38   SMITH TAYLOR   Katrina    GBR    0.600   10   23   qualifier 
 39   LOIT   Karoliine    EST    0.600   6   20   qualifier 
 40   LEHTONEN   Suvi    FIN    0.600   2   19   qualifier 
 41   ABDUL RAHMAN   Kiria Tikanah    SGP    0.600   1   19   qualifier 
 42   ASCHEHOUG   Irina    NOR    0.600   1   18   qualifier 
 43   ENGDAHL   Sophie    SWE    0.600   0   18   qualifier 
 44   TAURIAINEN   Sofia    FIN    0.500   4   26   qualifier 
 45   NESBITT   Hannah    GBR    0.500   4   24   qualifier 
 46   GUNDRY   Jessica    GBR    0.500   3   25   qualifier 
 46   HUNCAROVA   Katarina    SVK    0.500   3   25   qualifier 
 46   MARTENSSON   Elvira    SWE    0.500   3   25   qualifier 
 49   FRANSSON   Emma    SWE    0.500   3   24   qualifier 
 50   VOLLRATH   Shirin    GER    0.500   3   22   qualifier 
 51   MAHROKH   Paria    IRI    0.500   2   26   qualifier 
 52   AICARDI GONZALEZ   Alessandra Valeri    PAN    0.500   2   24   qualifier 
 53   HESS   Gala    GER    0.500   2   23   qualifier 
 53   SASVARIOVA   Laura    SVK    0.500   2   23   qualifier 
 55   MALVIK   Katherina    NOR    0.500   1   26   qualifier 
 56   MAYR   Franziska    GER    0.500   1   24   qualifier 
 57   LEHRMAN   Cecilia    SWE    0.500   0   22   qualifier 
 58   SIMIC   Ivana    RSA    0.500   0   19   qualifier 
 59   PLANT   Bethan    GBR    0.500   -1   23   qualifier 
 60   ASP   Julia    SWE    0.500   -2   23   qualifier 
 60   LEGROS   Flora    FRA    0.500   -2   23   qualifier 
 62   DE WIJN   Day    NED    0.500   -3   23   qualifier 
 63   TALEN   Andra    EST    0.500   -4   23   qualifier 
 64   PETKOVIC   Lara    CRO    0.500   -5   21   qualifier 
 65   POYSTI   Laura    FIN    0.500   -5   19   qualifier 
 66   CHUNG   Lin    TPE    0.400   1   19   qualifier 
 67   ERIKSSON   Caroline    SWE    0.400   -1   17   qualifier 
 68   TREUDT-GOESSER   Kim    GER    0.400   -3   17   qualifier 
 69   THIM   Lovisa    SWE    0.400   -9   14   qualifier 
 70   GRANT   Fiona    GBR    0.333   -1   19   qualifier 
 71   SAMALOVA   Anna    CZE    0.333   -2   21   qualifier 
 72   RUNOLD   Vendela    SWE    0.333   -3   24   qualifier 
 73   VORNANEN   Anni    FIN    0.333   -3   23   qualifier 
 74   MASALO   Olivija    LTU    0.333   -5   19   qualifier 
 74   MIKKILA   Inka    FIN    0.333   -5   19   qualifier 
 76   RITAKALLIO   Rilla    FIN    0.333   -6   17   qualifier 
 77   WRAMNER   Natalie    SWE    0.333   -8   18   qualifier 
 78   SEIKINA   Olga    SWE    0.333   -9   18   qualifier 
 79   SERAPINAITE   Emilija    LTU    0.200   -7   15   qualifier 
 80   LEJON   Viktoria    SWE    0.200   -8   15   qualifier 
 81   DE JONG   Cheryl    NED    0.167   -3   22   qualifier 
 82   WIKSTROM   Elin    SWE    0.167   -7   22   qualifier 
 83   STILLER   Zarina    DEN    0.167   -9   19   qualifier 
 84   ULLTJARN   Louise    SWE    0.167   -9   17   qualifier 
 85   MULLEN   Alisha    IRL    0.167   -11   17   qualifier 
 86   VILLACELLINO   Aurora Yingchun    SGP    0.167   -11   15   qualifier 
 87   KAMENISCAKOVA   Ida    SVK    0.167   -12   15   qualifier 
 88   FREDERIKSEN   Mia Maja    DEN    0.167   -13   16   qualifier 
 89   EKMAN   Alice    SWE    0.167   -13   15   qualifier 
 90   FOONG   Anthea Zi Ning    SGP    0.167   -13   11   qualifier 
 91   THOMA   Miriam    GER    0.167   -14   12   qualifier 
 92   FLEDELIUS   Kamma Ramsing    DEN    0.167   -15   13   qualifier 
 93   MARTINI   Margherita    ITA    0.000   -9   16   qualifier 
 94   STENBERG MARQVARDSEN   Mette    SWE    0.000   -13   17   qualifier 
 94   TERHO   Maija    FIN    0.000   -13   17   qualifier 
 96   ORNSTEIN   Erika    SWE    0.000   -13   12   qualifier 
 97   MARTENSSON   Jenny    SWE    0.000   -14   16   qualifier 
 98   TERHO   Liisa    FIN    0.000   -16   14   qualifier 
 99   HEDBERG   Olivia    SWE    0.000   -17   13   qualifier 
 99   ORTEGA   Gabriella    GBR    0.000   -17   13   qualifier 
 101   EIRITZ   Ingrid    SWE    0.000   -20   10   qualifier 
 102   OLSEN   Sofie Helene    DEN    0.000   -22   8   qualifier 
    EMBRICH   Irina    EST    dnf         DNF 
    JAAKKOLA   Outi    FIN    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 2019-09-22 13:03:55
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently