Olimpici Újonc Férfi Párbajtõr Verseny
Budapest
2020.01.25.

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 08:00 - Pást 1 - Versenybíró : WETZKER Joshua VASAS

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
SZILÁGYI Benjámin  SZTE-VK    V V V V V 3 0.833 15 28
GULA Maksym  UKR  2   V 4 V V 1 0.500 2 22
VARRÓ Márton  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  1 1   2 1 V 1 0.167 -18 11
KISS Marcell  DANUBIUS RSC  2 V V   V 2 1 0.500 -1 20
TÁNCZOS Áron  AVENGARDE VSE  3 3 V 0   V 0 0.333 -7 16
PALKÓ Zétény  MTK  0 1 4 V 2   0 0.167 -15 12
PELLE Domonkos  BHSE  V V V V V V   1.000 24 30

 

Csoport szám 2 - 08:00 - Pást 2 - Versenybíró : GÁLFALVY Réka VASAS

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
PARÁDI Péter  BHSE    V V V V 3 V 0.833 14 28
VADÓCZ Csanád  VASAS  2   3 1 1 2 V 0.167 -14 14
RÓZSA Richárd  VILLA COMPLOV  0 V   V 4 2 V 0.500 -3 21
MATESAN Raul  ROU  3 V4 3   4 V V 0.500 1 24
BALÁZS Bence  VERESEGYHÁZ  3 V V V   V V 0.833 10 28
ZIVANOVIC Konstantin  SRB  V4 V V 3 4   V4 0.667 6 25
SZLATKI Gergõ  TSC  2 4 3 4 0 2   0.000 -14 15

 

Csoport szám 3 - 08:00 - Pást 3 - Versenybíró : LENCSÉS Dániel HIPER SE

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
KIRÁLY Mátyás  BALATON VÍVÓKLUB    V V V V V V 1.000 16 30
SZÁNTÓ Zalán  MTK  3   1 1 V 0 3 0.167 -14 13
ZLATEV Simeon  BUL  2 V   2 V 4 V 0.500 2 23
SZABÓ Máté  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  4 V V   V 2 3 0.500 4 24
GÁM Soma  PTE-PEAC  2 2 2 2   3 1 0.000 -18 12
TÓTH Levente  BHSE  3 V V V V   3 0.667 7 26
JOÓB Ágoston  VASAS  0 V 3 V V V   0.667 3 23

 

Csoport szám 4 - 08:00 - Pást 4 - Versenybíró : KULCSÁR Viktor VASAS

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
TÍMÁR Richárd  HONVÉD ARRABONA SE    4 V 4 4 V X 0.400 3 22
ADAMCZYK Mikolaj  SUI  V   V V V 3 X 0.800 6 23
FEHÉR Zsombor  VERESEGYHÁZ  0 2   1 4 2 X 0.000 -16 9
SÁNTA Márton  TÖREKVÉS SE  V 2 V   2 2 X 0.400 -4 16
KOVÁCS Ákos  SZOMBATHELY  V 4 V V   V X 0.800 5 24
MARSCHALL Attila  MTK  4 V V V 4   X 0.600 6 23
CUBRIC Marko  CRO  F F F F F F   DNS

 

Csoport szám 5 - 08:00 - Pást 5 - Versenybíró : WALKER Joshua VASAS

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
SEBESTYÉN Balázs Ádám  MTK    2 4 V V V 4 0.500 4 25
JÁVORSZKY Alexander  VASAS  V   V V V 3 1 0.667 4 24
SALAMON Bálint  ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  V 3   V V 2 4 0.500 4 24
KISHEV Petar  BUL  2 1 0   2 4 3 0.000 -18 12
BUNDALESKI Ognen  MKD  1 4 1 V   1 1 0.167 -14 13
ÖRSI Benedek  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  3 V V V V   V 0.833 9 28
SZOMOLAI Szabolcs  BHSE  V V V V V 4   0.833 11 29

 

Csoport szám 6 - 08:00 - Pást 6 - Versenybíró : KARDOS Edina VASAS

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
W£ODARCZYK Piotr  SUI    V 3 1 V 4 1 0.333 -7 19
KISS Bálint  DANUBIUS RSC  4   V 1 V 3 2 0.333 -5 20
SZÖRFI Domicián  BVSC  V 2   1 2 1 1 0.167 -16 12
TORDAI Milán  MTK  V V V   V 4 V 0.833 16 29
VÉGH Péter József  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  2 3 V 2   1 3 0.167 -11 16
BILKAY Gábor  DVE  V V V V V   V 1.000 14 30
TAIVAINEN Bence  VASAS  V V V 3 V 3   0.667 9 26

 

Csoport szám 7 - 08:00 - Pást 7 - Versenybíró : SZÉKELY András VASAS

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
RUBECZ Bálint  BVSC    V V 4 V V 3 0.667 9 27
EGRI Olivér  AVENGARDE VSE  0   1 4 1 2 1 0.000 -21 9
SHKAROVSKYY Oleg  GBR  4 V   V V 2 V4 0.667 9 25
RÓZSA Botond  VASAS  V V 2   V 3 3 0.500 -2 23
TÍMÁR Dániel  HONVÉD ARRABONA SE  0 V 0 2   0 1 0.167 -18 8
KOLOSY Kende György  MTK  4 V V V V   V 0.833 14 29
GRUJIC Kosta  SRB  V V 3 V V 3   0.667 9 26

 

Csoport szám 8 - 08:00 - Pást 8 - Versenybíró : SZÉKELY Kristóf VASAS, CSIMAZIA-DARAB István VASAS

 Csoport szám 8  GY/M AT-KT AT
APARASCHITEI Andrei Tudor  ROU    V V V 4 V 2 0.667 11 26
LÕWINGER Máté  SZTE-VK  2   1 V 0 3 0 0.167 -17 11
DONKÓ Zádor Áron  BHSE  0 V   V 3 V 3 0.500 -1 21
SZABÓ Benedek  VILLA COMPLOV  2 4 4   2 V 3 0.167 -5 20
URBÁN Balázs  DANUBIUS RSC  V V V V   V 2 0.833 12 27
TÓTH Tamás  AVENGARDE VSE  1 V4 2 0 1   0 0.167 -20 8
KÁNVÁSI Emil  BVSC  V V V V V V   1.000 20 30

 

Csoport szám 9 - 08:00 - Pást 9 - Versenybíró : ILLISZ György VASAS, CSEH Ida VASAS

 Csoport szám 9  GY/M AT-KT AT
MOLNÁR Lehel  TÖREKVÉS SE    V V 4 3 V 1 0.500 2 23
DARVAS Ottó  VASAS  3   V V 3 V V 0.667 6 26
KECSKEMÉTI Dániel  SZTE-VK  1 4   2 V V V 0.500 -3 22
ÖRSI Boldizsár  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  V 1 V   2 3 2 0.333 -8 18
HAVI Dániel  BVSC  V V 3 V   2 V 0.667 3 25
NYÁRI Koppány Bertold  PTE-PEAC  2 2 4 V V   3 0.333 -4 21
CHOI Aleksey  GBR  V 3 3 V 4 V   0.500 4 25

 

Csoport szám 10 - 08:00 - Pást 10 - Versenybíró : GÁLFALVY Nóra VASAS

 Csoport szám 10  GY/M AT-KT AT
VIKTÓRI-FARKAS Ádám  TSC    3 V V 3 V 3 0.500 -1 24
KOSZTOR-NEMES Boldizsár  PTE-PEAC  V   V V 2 4 4 0.500 0 25
DOMJÁN Gergõ  SZVSZSE  2 4   2 V V 2 0.333 -4 20
ALMÁSI Maximilián Norbert  ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  4 3 V   3 V 2 0.333 -1 22
WODNIAK Szymon  SUI  V V 3 V   V 4 0.667 7 27
RÓZSA Barnabás  VASAS  4 V 1 1 2   3 0.167 -13 16
KOVÁCS József Zalán  ZANSHIN SE  V V V V V V   1.000 12 30

 

Csoport szám 11 - 08:00 - Pást 11 - Versenybíró : GUTIERREZ-SARABIA Nicholas VASAS

 Csoport szám 11  GY/M AT-KT AT
STEFÁNEK Márton  BVSC    F F F F F F DNS
NEUSPILLER Dávid  VERESEGYHÁZ  X   V V V 3 1 0.600 3 19
FARKAS Bence  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  X 3   3 V 1 3 0.200 -6 15
MONOCZKI Máté  SZTE-VK  X 1 V   V 4 4 0.400 -2 19
PATAKY Roland  DVE  X 2 1 3   2 0 0.000 -17 8
BAGYULA Tamás  VASAS  X V V V V   V 1.000 11 25
HORVÁTH Levente Zétény  OMS-TATA  X V V V V 4   0.800 11 24

 

Csoport szám 12 - 08:00 - Pást 12 - Versenybíró : SZILVÁGYII Dorottya VASAS

 Csoport szám 12  GY/M AT-KT AT
NICA Iustin Andrei  ROU    V 2 3 V V V 0.667 5 25
VÉCSEY Tamás  DANUBIUS RSC  1   2 4 V4 3 V 0.333 -8 19
VIRÁNYI-SZABÓ Zsombor  SZVSZSE  V V   4 V 1 V 0.667 5 25
PERCHUK Maksim  UKR  V V V   V V V 1.000 13 30
BÁN Dávid  MTK  4 3 4 2   2 4 0.000 -8 19
TATÁR Dániel  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  4 V V 2 V3   V 0.667 4 24
VÉGH Marcell  VILLA COMPLOV  1 4 2 2 V 4   0.167 -11 18

 

Csoport szám 13 - 08:00 - Pást 13 - Versenybíró : LIPTHAY Hanna VASAS, BALOGH Bella VASAS

 Csoport szám 13  GY/M AT-KT AT
ZSIGÓ Marcell  BHSE    V 4 V V 3 0 0.500 -1 22
TÓTH Lázár  SZVSZSE  2   V V V V4 3 0.667 3 24
KOVÁCSFI-TILL Áron  PTE-PEAC  V 2   V 4 3 1 0.333 -6 20
CSEPREGHY Zsombor  TÖREKVÉS SE  3 3 2   4 V 3 0.167 -8 20
TODOROVSKI Matej  MKD  3 3 V V   1 3 0.333 -8 20
GÁLIK Balázs  VASAS  V 3 V 3 V   2 0.500 2 23
KIS Áron Péter  DVE  V V V V V V   1.000 18 30

 

Csoport szám 14 - 08:00 - Pást 14 - Versenybíró : LUKÁCS Laura VASAS

 Csoport szám 14  GY/M AT-KT AT
HRABOVSZKI Bálint  AVA    2 2 V V 3 V 0.500 -2 22
LÉGRÁDI Bálint  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  V   V V 3 V V 0.833 12 28
MELNYK Artem  UKR  V 4   V 2 V V 0.667 7 26
PESTI Márton  MTK  1 1 4   1 4 2 0.000 -17 13
BICSÉRDI Csongor  TAPOLCA VÍVÓKLUB  4 V V V   V V 0.833 15 29
SZOMOLAI Áron  BHSE  V 1 1 V 1   V 0.500 -5 18
KOVÁCS Bálint Tamás  BÉKESSY DEBRECEN  4 3 2 V 2 1   0.167 -10 17

 

Csoport szám 15 - 08:00 - Pást 15 - Versenybíró : KASKOVICS Nándor VASAS

 Csoport szám 15  GY/M AT-KT AT
DAMJANOSKI Petar  MKD    1 1 4 V 2 2 0.167 -13 15
PECSENKA Barnabás Ákos  MTK  V   0 V V 1 3 0.500 -5 19
VIRÁGOS Sebestyén Imre  BÉKESSY DEBRECEN  V V   V V 1 3 0.667 8 24
MOLNÁR Ádám  OMS-TATA  V 4 4   4 4 1 0.167 -7 22
BERKOWICZ Jakub  POL  3 4 1 V   V 1 0.333 -9 19
KAPORNAI Zsigmond István  VASAS  V V V V 4   V 0.833 14 29
YUSMEN Filip  BUL  V V V V V 2   0.833 12 27

 

Csoport szám 16 - 08:00 - Pást 16 - Versenybíró : PICCIANO Alissia VASAS, BAGYULA László VASAS

 Csoport szám 16  GY/M AT-KT AT
KOSTADINOV Aleksandar  BUL    4 V 2 V 4 V3 0.500 3 23
LIPPAI Máté  PTE-PEAC  V   V 4 V V V 0.833 9 29
TSYGYL Mark  UKR  2 3   2 2 V 4 0.167 -8 18
HORVÁTH Márk  OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  V V V   V V 4 0.833 13 29
IVANOVIC Lav  SRB  2 1 V 3   4 4 0.167 -8 19
KERNÁCS Kristóf  VASAS  V 4 2 0 V   V 0.500 -3 21
ROSENBERGER Maros  SVK  1 3 V4 V V 1   0.500 -6 19

 

Csoport szám 17 - 08:00 - Pást 17 - Versenybíró : SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA

 Csoport szám 17  GY/M AT-KT AT
HAVADZYN Vasyl  UKR    V 1 V 4 V 2 0.500 -2 22
ERDEI Marton  ROU  4   V V V V 4 0.667 9 28
MONOSTORI Barna  BALATON VÍVÓKLUB  V 3   V V V V 0.833 14 28
BOLZONI Sebestyén Mario  BÉKESSY DEBRECEN  3 4 2   1 V 3 0.167 -10 18
PLUHÁR László  BHSE  V 1 1 V   V V 0.667 2 22
KERUL Peter  SVK  2 1 4 3 2   2 0.000 -16 14
KISHEV Rumen  BUL  V V 1 V 3 V   0.667 3 24

 

Csoport szám 18 - 08:00 - Pást 18 - Versenybíró : FRIGYIK Illés VASAS, ANDREJ Balazi SVK

 Csoport szám 18  GY/M AT-KT AT
KELEMEN Boldizsár  BHSE    0 V 3 2 1 0 0.167 -17 11
KERESZTES Ádám  OMS-TATA  V   V4 V V V V 1.000 18 29
GYENIS Máté  PTE-PEAC  3 3   V V 3 0 0.333 -8 19
PELBÁRT Patrik  MTK  V 4 4   1 V 1 0.333 -6 20
KOSTADINOV Kaloyan  BUL  V 2 4 V   V 4 0.500 4 25
KORCHUK Maksym  UKR  V 0 V 3 3   V 0.500 -1 21
PETRACHE George Cristian  ROU  V 2 V V V 3   0.667 10 25

 

Csoport szám 19 - 08:00 - Pást 19 - Versenybíró : SCHAREK Angéla VASAS

 Csoport szám 19  GY/M AT-KT AT
ANTAL Máté Bálint  BHSE    V V V 4 4 0.600 5 23
STAVRIC Boris  SRB  2   0 V 4 V 0.400 -4 16
MAGYAR Mihály  DVE  2 V   3 2 2 0.200 -5 14
RÓNA Borisz  VASAS  4 3 V   1 V 0.400 0 18
NAGY Kornél  SZOLNOKI SPORTISKOLA  V V V V   V 1.000 11 25
PETROV Theodore  BUL  V 2 V4 0 3   0.400 -7 14

 

Csoport szám 20 - 08:00 - Pást 20 - Versenybíró : FARKAS-NÉMETH Zoltán VASAS

 Csoport szám 20  GY/M AT-KT AT
KISS Donát Lõrinc  BHSE    V 1 V 4 1 0.400 -5 16
BONDAR Yaroslav  UKR  4   2 1 1 3 0.000 -14 11
FEHÉR Mátyás  VASAS  V V   V V 1 0.800 8 21
SIMON Lõrinc Dániel  SZTE-VK  2 V 2   2 1 0.200 -9 12
SZABÓ Vilmos  VERESEGYHÁZ  V V 4 V   0 0.600 2 19
SOMODY Bonca  MTK  V V V4 V V   1.000 18 24

 
Document engarde-service - 2020. 01. 25. 9:50:49
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ