Olimpici Újonc Férfi Párbajtõr Verseny
Budapest
2020.01.25.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ     
 2   RUBECZ   Bálint    BVSC     
 3   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA     
 3   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB     
 5   PELLE   Domonkos    BHSE     
 6   HORVÁTH   Márk    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 7   YUSMEN   Filip    BUL     
 8   WODNIAK   Szymon    POL     
 9   SOMODY   Bonca    MTK     
 10   PERCHUK   Maksim    UKR     
 11   BICSÉRDI   Csongor    TAPOLCA VÍVÓKLUB     
 12   MONOSTORI   Barna    BALATON VÍVÓKLUB     
 12   PARÁDI   Péter    BHSE     
 14   GRUJIC   Kosta    SRB     
 15   DARVAS   Ottó    VASAS     
 16   ANTAL   Máté Bálint    BHSE     
 17   KÁNVÁSI   Emil    BVSC     
 18   BAGYULA   Tamás    VASAS     
 19   KAPORNAI   Zsigmond István    VASAS     
 20   URBÁN   Balázs    DANUBIUS RSC     
 21   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA     
 22   FEHÉR   Mátyás    VASAS     
 23   PETRACHE   George Cristian    ROU     
 24   TAIVAINEN   Bence    VASAS     
 25   MELNYK   Artem    UKR     
 26   TÓTH   Lázár    SZVSZSE     
 27   JOÓB   Ágoston    VASAS     
 28   MARSCHALL   Attila    MTK     
 29   SZABÓ   Vilmos    VERESEGYHÁZ     
 30   SEBESTYÉN   Balázs Ádám    MTK     
 31   MATESAN   Raul    ROU     
 32   RÓNA   Borisz    VASAS     
 33   KIS   Áron Péter    DVE     
 34   BILKAY   Gábor    DVE     
 35   KOVÁCS   József Zalán    ZANSHIN SE     
 36   NAGY   Kornél    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 37   TORDAI   Milán    MTK     
 38   SZILÁGYI   Benjámin    SZTE-VK     
 39   KOLOSY   Kende György    MTK     
 40   LÉGRÁDI   Bálint    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 41   SZOMOLAI   Szabolcs    BHSE     
 42   LIPPAI   Máté    PTE-PEAC     
 43   ÖRSI   Benedek    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 44   KOVÁCS   Ákos    SZOMBATHELY     
 45   APARASCHITEI   Andrei Tudor    ROU     
 46   ERDEI   Marton    ROU     
 47   SHKAROVSKYY   Oleg    GBR     
 48   VIRÁGOS   Sebestyén Imre    BÉKESSY DEBRECEN     
 49   TÓTH   Levente    BHSE     
 50   ZIVANOVIC   Konstantin    SRB     
 51   VIRÁNYI-SZABÓ   Zsombor    SZVSZSE     
 52   HAVI   Dániel    BVSC     
 53   KISHEV   Rumen    BUL     
 54   PLUHÁR   László    BHSE     
 55   NEUSPILLER   Dávid    VERESEGYHÁZ     
 56   KOSTADINOV   Kaloyan    BUL     
 57   SZABÓ   Máté    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 58   MOLNÁR   Lehel    TÖREKVÉS SE     
 59   GULA   Maksym    UKR     
 60   VIKTÓRI-FARKAS   Ádám    TSC     
 61   ZSIGÓ   Marcell    BHSE     
 62   ROSENBERGER   Maros    SVK     
 63   TÍMÁR   Richárd    HONVÉD ARRABONA SE     
 64   GYENIS   Máté    PTE-PEAC     
 65   ADAMCZYK   Mikolaj    POL     
 66   NICA   Iustin Andrei    ROU     
 67   JÁVORSZKY   Alexander    VASAS     
 67   TATÁR   Dániel    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 69   CHOI   Aleksey    GBR     
 70   SALAMON   Bálint    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 71   KOSTADINOV   Aleksandar    BUL     
 72   GÁLIK   Balázs    VASAS     
 72   ZLATEV   Simeon    BUL     
 74   KOSZTOR-NEMES   Boldizsár    PTE-PEAC     
 75   DONKÓ   Zádor Áron    BHSE     
 75   KORCHUK   Maksym    UKR     
 77   KISS   Marcell    DANUBIUS RSC     
 78   RÓZSA   Botond    VASAS     
 79   HAVADZYN   Vasyl    UKR     
 79   HRABOVSZKI   Bálint    AVA     
 81   KECSKEMÉTI   Dániel    SZTE-VK     
 82   KERNÁCS   Kristóf    VASAS     
 82   RÓZSA   Richárd    VILLA COMPLOV     
 84   PECSENKA   Barnabás Ákos    MTK     
 85   SZOMOLAI   Áron    BHSE     
 86   MONOCZKI   Máté    SZTE-VK     
 87   STAVRIC   Boris    SRB     
 87   SÁNTA   Márton    TÖREKVÉS SE     
 89   KISS   Donát Lõrinc    BHSE     
 90   PETROV   Theodore    BUL     
 91   ALMÁSI   Maximilián Norbert    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 92   NYÁRI   Koppány Bertold    PTE-PEAC     
 93   DOMJÁN   Gergõ    SZVSZSE     
 94   KISS   Bálint    DANUBIUS RSC     
 95   KOVÁCSFI-TILL   Áron    PTE-PEAC     
 95   PELBÁRT   Patrik    MTK     
 97   W£ODARCZYK   Piotr    POL     
 98   TÁNCZOS   Áron    AVENGARDE VSE     
 99   TODOROVSKI   Matej    MKD     
 100   VÉCSEY   Tamás    DANUBIUS RSC     
 101   ÖRSI   Boldizsár    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 102   BERKOWICZ   Jakub    POL     
 103   MAGYAR   Mihály    DVE     
 104   FARKAS   Bence    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 105   SIMON   Lõrinc Dániel    SZTE-VK     
 106   SZABÓ   Benedek    VILLA COMPLOV     
 107   MOLNÁR   Ádám    OMS-TATA     
 108   CSEPREGHY   Zsombor    TÖREKVÉS SE     
 109   IVANOVIC   Lav    SRB     
 110   TSYGYL   Mark    UKR     
 111   BOLZONI   Sebestyén Mario    BÉKESSY DEBRECEN     
 112   KOVÁCS   Bálint Tamás    BÉKESSY DEBRECEN     
 113   VÉGH   Marcell    VILLA COMPLOV     
 114   VÉGH   Péter József    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 115   RÓZSA   Barnabás    VASAS     
 116   DAMJANOSKI   Petar    MKD     
 117   VADÓCZ   Csanád    VASAS     
 118   BUNDALESKI   Ognen    MKD     
 118   SZÁNTÓ   Zalán    MTK     
 120   PALKÓ   Zétény    MTK     
 121   SZÖRFI   Domicián    BVSC     
 122   KELEMEN   Boldizsár    BHSE     
 123   BÁN   Dávid    MTK     
 124   BONDAR   Yaroslav    UKR     
 125   FEHÉR   Zsombor    VERESEGYHÁZ     
 126   PESTI   Márton    MTK     
 127   PATAKY   Roland    DVE     
 128   KISHEV   Petar    BUL     
 129   LÕWINGER   Máté    SZTE-VK     
 130   VARRÓ   Márton    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 131   TÍMÁR   Dániel    HONVÉD ARRABONA SE     
 132   TÓTH   Tamás    AVENGARDE VSE     
 133   SZLATKI   Gergõ    TSC     
 134   KERUL   Peter    SVK     
 135   GÁM   Soma    PTE-PEAC     
 136   EGRI   Olivér    AVENGARDE VSE     
    CUBRIC   Marko    CRO    DNS 
    STEFÁNEK   Márton    BVSC    DNS 

 
Document engarde-service - 2020. 01. 25. 13:59:10
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ