Olimpici Serdülõ Férfi Párbajtõr Verseny
Budapest
2020.01.26.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   KÓ   Ágoston    BVSC  
 2   SLIUSAREV   Mihailo    UKR  
 3   CSEKE   Balázs    DVE  
 3   MEZINGER   Marton    ROU  
 5   PATAKY   Ádám    DVE  
 6   SZILÁRD   Zsigmond    BHSE  
 7   KORONCAI   Sámuel    BHSE  
 8   HORVÁTH   Ádám    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 9   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ  
 10   PERCHUK   Maksim    UKR  
 11   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA  
 12   TÍMÁR   Richárd    HONVÉD ARRABONA SE  
 13   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA  
 14   KISHEV   Rumen    BUL  
 15   DARVAS   Ottó    VASAS  
 16   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VERESEGYHÁZ  
 17   KAPORNAI   Zsigmond István    VASAS  
 18   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ  
 19   MARTON   Dávid    BHSE  
 20   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB  
 21   RUBECZ   Bálint    BVSC  
 22   DUNAY   Máté    MTK  
 23   PETRACHE   George Cristian    ROU  
 24   HAZAI   Tamás    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 25   APARASCHITEI   Andrei Tudor    ROU  
 26   LÉGRÁDI   Bálint    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 27   BENE   Csongor Miklós    VASAS  
 28   SIMONYAI   Olivér    BALATON VÍVÓKLUB  
 29   MAGYAR   Máté    BHSE  
 30   GRUJIC   Kosta    SRB  
 31   VERES   Máté    DANUBIUS RSC  
 32   KARÁCSONY   Ábel    DANUBIUS RSC  
 33   PLUHÁR   László    BHSE  
 34   KÁNVÁSI   Emil    BVSC  
 35   XUE   Fu    BVSC  
 36   KRNÁCS   Tamás    AVA  
 37   BÖRCSÖK   Koppány    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 38   MOLNÁR   Lehel    TÖREKVÉS SE  
 39   HORETSKYY   Marian-Anton    UKR  
 40   WODNIAK   Szymon    POL  
 41   REUTER   Ákos    PTE-PEAC  
 42   BICSÉRDI   Csongor    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 43   GYARMATI   Zsombor    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 44   SITA   Stefan-Adrian    ROU  
 45   MELNYK   Viktor    UKR  
 46   FARKAS   Bulcsú    PTE-PEAC  
 47   SZÁNTÓ   Botond    VASAS  
 48   BUDAHÁZY   Bernát    TÖREKVÉS SE  
 49   POKORNI   Olivér    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 50   PUSKÁS   Péter János    PTE-PEAC  
 51   AVAS   Levente    SZOMBATHELY  
 52   YUSMEN   Filip    BUL  
 53   HORVÁTH   Szabolcs    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 54   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE  
 55   SOMODY   Bonca    MTK  
 56   SZABÓ   Vilmos    VERESEGYHÁZ  
 57   MARA   Sámuel    BHSE  
 58   MARSCHALL   Attila    MTK  
 59   KOSTOVCIK   Alex    SVK  
 60   JOÓB   Ágoston    VASAS  
 61   TOLNAI   Sándor Ádám    OSC  
 62   RÓZSA   Botond    VASAS  
 63   KNEPP   Matej    SVK  
 64   NICA   Iustin Andrei    ROU  
 65   NÁDHÁZY   Gergely    VASAS  
 66   CUBRIC   Marko    CRO  
 67   KOSTADINOV   Aleksandar    BUL  
 68   EMÕDI   Marcell    DVE  
 69   MONOSTORI   Barna    BALATON VÍVÓKLUB  
 70   KISS   István Ádám    BÉKESSY DEBRECEN  
 71   HORVÁTH   Márk    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 72   PELLE   Domonkos    BHSE  
 73   ANGYAL   András    BHSE  
 74   TORDAI   Milán    MTK  
 75   BOZHINOVSKI   Simon    MKD  
 76   NÁDHÁZY   Balázs    VASAS  
 77   VIRÁGOS   Sebestyén Imre    BÉKESSY DEBRECEN  
 78   KOVÁCSFI-TILL   Áron    PTE-PEAC  
 78   SEBESTYÉN   Ákos    MTK  
 80   KISS   Márton    BHSE  
 81   W£ODARCZYK   Piotr    POL  
 82   KOSTADINOV   Kaloyan    BUL  
 83   TAMÁS   Botond László    MTK  
 84   SINOVCIC   Fran    CRO  
 85   PECSENKA   Barnabás Ákos    MTK  
 86   BERKOWICZ   Jakub    POL  
 87   CHEIPESH   Fedir    UKR  
 88   HAVADZYN   Vasyl    UKR  
 88   RÓNA   Borisz    VASAS  
 90   ADAMCZYK   Mikolaj    POL  
 91   ZICHÓ   Barnabás    TÖREKVÉS SE  
 92   KOVÁCS   Dániel    PILISI SPORTEGYESÜLET  
 93   SZÛCS   Edvin    BÉKESSY DEBRECEN  
 94   GYENIS   Máté    PTE-PEAC  
 95   WERMESER   Csongor György    VASAS  
 96   SZÖRFI   Domicián    BVSC  
 97   SZALAI   Bernát    SZOMBATHELY  
 98   GYARMATI   Zalán    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 99   ALMÁSI   Maximilián Norbert    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 99   KISS   Bálint    DANUBIUS RSC  
 101   PÁSZTI   Csanád    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 102   RISTIC   Nemanja    SRB  
 103   GYURA   Bálint    TÖREKVÉS SE  
 104   KIS   Áron Péter    DVE  
 105   BÁN   Balázs    BAJAI VÍVÓ SE  
 106   DUBRAVCSIK   Bálint András    KRVSE  
 107   KORCHUK   Maksym    UKR  
 108   KISS   Marcell    DANUBIUS RSC  
 109   GYUKICS   Gellén    SZTE-VK  
 110   VÉR   Barnabás    CSOMORKÁNY  
 111   KISHEV   Petar    BUL  
 112   UJCIC   David    SRB  
 113   SEBESTYÉN   Balázs Ádám    MTK  
 114   ZIVANOVIC   Konstantin    SRB  
 115   KECSKEMÉTI   Dániel    SZTE-VK  
 116   CSANÁDY   Zsombor    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 116   DROZDOWSKI   Szymon    POL  
 118   ROSENBERGER   Maros    SVK  
 119   MELNYK   Artem    UKR  
 120   KELLNER   Csongor    BAJAI VÍVÓ SE  

 
Document engarde-service - 2020. 01. 26. 14:43:20
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ