Olimpici Újonc Nõi Párbajtõr Verseny
Budapest
2020.01.25.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   DRAGAN   Alexandra    ROU     
 2   DZIUBAN   Kateryna    UKR     
 3   KRAVCHUK   Veronika    UKR     
 3   STEPANOVA   Mihaela    BUL     
 5   NÉBALD   Franciska    MTK    DNF 
 6   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE     
 7   KHARCHYNA   Polina    UKR     
 8   JUHÁSZ   Eszter    BHSE     
 9   MUNTEAN   Andrea    ROU     
 10   CSÓK   Kincsõ    DANUBIUS RSC     
 11   JAKOBI   Júlia    PTE-PEAC     
 12   HUTÁS   Olga    BVSC     
 13   MOLNÁR   Eszter    OMS-TATA     
 14   GOCZA£   Alicja    SUI     
 15   RATYNA   Magda    POL     
 16   TOMSA   Ana    ROU     
 17   GACHÁLYI   Gréta    CSOMORKÁNY     
 18   HERKE   Réka    PTE-PEAC     
 19   CSERÉP   Dorina    TAPOLCA VÍVÓKLUB     
 20   KALMÁR   Csenge    VASAS     
 21   VÉCSEY   Katalin    VASAS     
 22   KISS   Emma Júlia    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 23   HERENDI   Gréta    DVE     
 24   YOUSEF   Mira    UKR     
 25   PEREZANOVIC   Marija Ana    SRB     
 26   CSÉRI   Sára    TAPOLCA VÍVÓKLUB     
 27   VARGA   Eszter Judit    BVSC     
 28   NAGY   Emma Dorottya    DVE     
 29   MUTSY   Franciska Paula    VASAS     
 30   SVYSTUN   Valeriia    UKR     
 31   TARSOLY   Borbála    TAPOLCA VÍVÓKLUB     
 32   BIKIC   Isidora    SRB     
 33   SZALMA   Sára    BALATON VÍVÓKLUB     
 34   LEHOCZKY   Csenge    BVSC     
 35   ALMÁSI   Szonja    VASAS     
 36   TÓTH GY.   Luca    VASAS     
 37   MLADENOVA   Zheni    BUL     
 38   BUCZKÓ   Gréta    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 39   PORKOLÁB   Evelin    BVSC     
 40   MARTON   Villõ    BVSC     
 40   POLÁCSIK   Petra    DVE     
 42   STEFANESCU   Rodica-Nicoleta    ROU     
 43   DROZDOWSKA   Hanna    POL     
 44   BUCSA   Ioana    ROU     
 45   LENGYEL   Fanni    DVE     
 46   SZABÓ   Panna Éva    BÉKESSY DEBRECEN     
 47   GAJZINGER   Dóra    MTK     
 48   BOGDÁN   Orsolya    DVE     
 49   ÁGH   Cecília    VASAS     
 50   KLENYÁN   Dorka    BHSE     
 51   PUSKÁS   Viktoria    BAJAI VÍVÓ SE     
 52   DI LEO   Livia    VASAS     
 53   HORVÁTH   Amadea    BÉKESSY DEBRECEN     
 54   HAKLITS   Hanga    AVENGARDE VSE     
 55   OGON   Ustyna    UKR     
 56   SZEKERES   Blanka    BÉKESSY DEBRECEN     
 57   SZABÓ   Boglárka    INTERFENCING DSC     
 58   D£UGOSZ   Anna    SUI     
 59   BARCSIK   Csenge    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 60   GIBAS   Wiktoria    SUI     
 61   KONKOLY   Evelin    TAPOLCA VÍVÓKLUB     
 62   BALOGH   Lili Nóra    SZTE-VK     
 63   JANECZEK   Oliwia    POL     
 64   SZILÁGYI   Zsófia    HONVÉD ARRABONA SE     
 65   £ABUDA   Hanna    POL     
 66   DARIA-MARIA   Bistriceanu    ROU     
 67   KEREKES   Regina    MTK     
 68   LENGYEL   Luca    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 69   NAGY   Blanka Virág    BÉKESSY DEBRECEN     
 70   KONCZEK   Lina Melodi    TAPOLCA VÍVÓKLUB     
 71   SÁROSI   Maya    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 72   STAVRIC   Nadezda    SRB     
 73   SÁGI   Fanni    VASAS     
 74   MEDOVARSZKI   Emma    SZTE-VK     
 75   ROZSNYAI   Nóra    MTK     
 76   MACHLIK   Míra    PTE-PEAC     
 77   YOOSEFI   Daria    GER     
 78   RUSEVA   Zornitsa    BUL     
 79   AVRAMESCU   Diana    ROU     
 80   RÓBERT   Viki    BHSE     
 81   BLAZHEVSKA   Dafina    MKD     
 82   NAGY   Eszter    INTERFENCING DSC     
 83   NÉMETH   Vanda    BALATON VÍVÓKLUB     
 84   PETRUS   Dominika    UKR     
 85   SÍPOS   Zselyke    ZANSHIN SE     
 86   DJUKIC   Masa    SRB     
 87   ROZSNYAI   Anna    MTK     
 88   RÓZSÁS   Júlia    MTK     
 88   TERHES   Hanna    DVE     
 90   HERTELENDI   Anna Luca    KSI     
 91   KOVÁCS   Johanna    BHSE     
 92   BATA   Réka    ZANSHIN SE     
 93   ZANIN   Zsuzsanna    SZTE-VK     
 94   KOCEVSKA   Neda    MKD     
 95   CSORBA   Izabella Katalin    OMS-TATA     
 96   EGRI   Fanni Lilla    AVENGARDE VSE     
 97   AFANASYEVA   Viktoria    UKR     
 98   HAJDÚ   Nóra    BAJAI VÍVÓ SE     
 99   KOCSMÁR   Janka    TÖREKVÉS SE     
 100   ROSSENBERGEROVÁ   Ella    SVK     
 101   MIKECZ   Anna Sára    SZTE-VK     
 102   TOLNAI KOVÁCS   Wanda    TÖREKVÉS SE     
 103   KLUCSAI   Lili    SZTE-VK     
 104   PATAKI   Vivien    AVENGARDE VSE     
 105   GÁL   Hanna    VILLA COMPLOV     
 106   SMOLIAR   Viktoria    UKR     
 107   COLGAN   Kim    IRL     
 108   HORVÁTH   Csenge Napsugár    OMS-TATA     
 109   GRIFFIN ENGLISH   Tasiana    IRL     
 110   PATAKI   Emma    MTK     
 111   VARGA   Nóra    KRVSE     
 112   GALLIGAN   Sophie    IRL     
 113   BUNGHARDT   Luca    TFSE     
 113   RÓZSA   Réka    AVA     
 113   TEKULA   Mira    NKESE     
    UNYATINSZKI   Lilien    BVSC    DNS 

 
Document engarde-service - 2020. 01. 25. 18:42:56
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ