Olimpici Gyermek Nõi Párbajtõr Verseny
Budapest
2020.01.24.

  -  Engarde Smart

      Tableau of 128

    Tableau of 128     Tableau of 64   Tableau of 32
   1   MUNTEAN Andrea   ROU   
          MUNTEAN Andrea 
128                                
            MUNTEAN Andrea 
   65   BLAZHEVSKA Dafina   MKD       10/6
  Versenybíró : WERMESER Csongor VASAS        BARCSIK Csenge      
64   BARCSIK Csenge   SZOLNOKI SPORTISKOLA  10/8     
              MUNTEAN Andrea 
   33   ROSSENBERGEROVÁ Ella   SVK         10/9
  Versenybíró : WERMESER Csongor VASAS        ROSSENBERGEROVÁ Ella      
96   ZSÓTÉR Lola   AVA  10/6     
            PETRUS Dominika 
   97   ROSZIK Júlia Ida   DANUBIUS RSC       10/5
  Versenybíró : NÁDHÁZY Gergely VASAS        PETRUS Dominika 
32   PETRUS Dominika   UKR  10/1
 
   17   LENGYEL Luca   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
          LENGYEL Luca 
112            
            KALMÁR Csenge 
   81   COLGAN Kim   IRL       9/7
  Versenybíró : NÁDHÁZY Gergely VASAS        KALMÁR Csenge      
48   KALMÁR Csenge   VASAS  10/9     
              KALMÁR Csenge 
   49   SVYSTUN Valeriia   UKR         10/6
  Versenybíró : KARDOS Edina VASAS        SVYSTUN Valeriia      
80   HALÁSZ Vivien Vanda   OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  10/4     
            DARIA-MARIA Bistriceanu 
   113             10/7
          DARIA-MARIA Bistriceanu 
16   DARIA-MARIA Bistriceanu   ROU      
 
   9   COUFALOVA Natalie   CZE 
          COUFALOVA Natalie 
120            
            COUFALOVA Natalie 
   73   EGYED Réka   MTK       10/5
  Versenybíró : KARDOS Edina VASAS        ZALA Boglárka Laura      
56   ZALA Boglárka Laura   VASAS  10/6     
              SÁGI Fanni 
   41   KÉKESI Zselyke   VASAS         10/6
  Versenybíró : SZÉKELY Kristóf VASAS        KÉKESI Zselyke      
88   GYÖNYÖRÛ Anna   VASAS  10/5     
            SÁGI Fanni 
   105   NAKHARIZA Karina   UKR       10/8
  Versenybíró : SZÉKELY Kristóf VASAS        SÁGI Fanni 
24   SÁGI Fanni   VASAS  10/3
 
   25   CSÓK Kincsõ   DANUBIUS RSC 
  Versenybíró : GYENES Léna VASAS        CSÓK Kincsõ 
104   HAZAI Anna   OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  10/4
            CSÓK Kincsõ 
   89   LÕRINCZ Emília   BAJAI VÍVÓ SE       10/4
  Versenybíró : GYENES Léna VASAS        KOVÁCS Johanna      
40   KOVÁCS Johanna   BHSE  10/8     
              CSÓK Kincsõ 
   57   FODOR Bianka Réka   PTE-PEAC         10/8
  Versenybíró : ANDREJ Balazi SVK        AFANASYEVA Viktoria      
72   AFANASYEVA Viktoria   UKR  10/6     
            BIKIC Isidora 
   121             10/3
          BIKIC Isidora 
 BIKIC Isidora   SRB      
 
   5   RATYNA Magda   POL 
          RATYNA Magda 
124            
            RATYNA Magda 
   69   AVRAMESCU Diana   ROU       10/1
  Versenybíró : ANDREJ Balazi SVK        AVRAMESCU Diana      
60   CSORBA Izabella Katalin   OMS-TATA  10/3     
              MOLNÁR Eszter 
   37   TEREBESSY Kinga   BHSE         10/6
  Versenybíró : CSOKNYAI Lilla VASAS        DURÁNSZKAI Lilla      
92   DURÁNSZKAI Lilla   MTK  10/7     
            MOLNÁR Eszter 
   101   KINCHYK Emilia   UKR       10/1
  Versenybíró : CSOKNYAI Lilla VASAS        MOLNÁR Eszter 
28   MOLNÁR Eszter   OMS-TATA  10/3
 
   21   MIKLENDOVA Valerie   CZE 
  Versenybíró : ILLISZ György VASAS        MIKLENDOVA Valerie 
108   FORTE KRISTÁLY Klára   VASAS  10/0
            MIKLENDOVA Valerie 
   85   HERTELENDI Jázmin   TFSE       6/5
  Versenybíró : ILLISZ György VASAS        SZILÁRD Anna      
44   SZILÁRD Anna   BHSE  10/3     
              MIKLENDOVA Valerie 
   53   HOFFMANN Petra   BALATON VÍVÓKLUB         10/5
  Versenybíró : RÓNA Milán VASAS        HOFFMANN Petra      
76   LAMBERT Szonja   DVE  10/7     
            DROZDOWSKA Hanna 
   117             10/4
          DROZDOWSKA Hanna 
12   DROZDOWSKA Hanna   POL      
 
   13   VARGA Flóra Luca   SZVSZSE 
          VARGA Flóra Luca 
116            
            VARGA Flóra Luca 
   77   TERHES Hanna   DVE       10/9
  Versenybíró : RÓNA Milán VASAS        LEHOCZKY Csenge      
52   LEHOCZKY Csenge   BVSC  10/3     
              MUTSY Franciska Paula 
   45   CZAPP Eliza   AVA         10/7
  Versenybíró : LENCSÉS Dániel HIPER SE        CZAPP Eliza      
84   KOVÁCS Abigél   BHSE  10/5     
            MUTSY Franciska Paula 
   109   VARGA Nóra   KRVSE       10/6
  Versenybíró : BAGYULA László VASAS        MUTSY Franciska Paula 
20   MUTSY Franciska Paula   VASAS  10/2
 
   29   PETROSIANU Sophia   ROU 
  Versenybíró : SCHAREK Angéla VASAS        PETROSIANU Sophia 
100   SÁNTA Dorka Bodza   AVA  10/7
            HAKLITS Hanga 
   93   HAKLITS Hanga   AVENGARDE VSE       10/3
  Versenybíró : SCHAREK Angéla VASAS        HAKLITS Hanga      
36   KONCZEK Lina Melodi   TAPOLCA VÍVÓKLUB  10/9     
              PETRUS Kateryna 
   61   GAJDOS Abigél   SZOLNOKI SPORTISKOLA         10/6
  Versenybíró : CSABAI Máté VASAS        ILLES Mira      
68   ILLES Mira   ROU  10/8     
            PETRUS Kateryna 
   125             10/5
          PETRUS Kateryna 
 PETRUS Kateryna   UKR      
 
   3   CSERÉP Dorina   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
          CSERÉP Dorina 
126            
            CSERÉP Dorina 
   67   SCHAFER Alma   VERESEGYHÁZ       10/2
  Versenybíró : CSABAI Máté VASAS        SCHAFER Alma      
62   MAYER Blanka   SZOLNOKI SPORTISKOLA  10/5     
              CSERÉP Dorina 
   35   VIGH Nóra   VASAS         10/6
  Versenybíró : PICCIANO Alissia VASAS        VIGH Nóra      
94   POGÁNY Boglárka   SZOLNOKI SPORTISKOLA  10/0     
            VIGH Nóra 
   99   GALLIGAN Sophie   IRL       10/4
  Versenybíró : PICCIANO Alissia VASAS        YOOSEFI Daria 
30   YOOSEFI Daria   GER  10/2
 
   19   PORKOLÁB Evelin   BVSC 
  Versenybíró : JÁNOSKA Gergely VASAS        PORKOLÁB Evelin 
110   TÚRÓCZY Patrícia   AVA  10/1
            PORKOLÁB Evelin 
   83   BOROS Aisa Lilien   VERESEGYHÁZ       10/3
  Versenybíró : JÁNOSKA Gergely VASAS        HUBINSKÁ Viviana      
46   HUBINSKÁ Viviana   SVK  10/7     
              PORKOLÁB Evelin 
   51   BUCSA Ioana   ROU         10/4
  Versenybíró : LUKÁCS Laura VASAS        MAROSVÁRY Sára      
78   MAROSVÁRY Sára   VASAS  10/9     
            GOCZA£ Alicja 
   115             10/4
          GOCZA£ Alicja 
14   GOCZA£ Alicja   POL      
 
   11   BURCSA Anna Amira   BVSC 
          BURCSA Anna Amira 
118            
            BURCSA Anna Amira 
   75   GÖMBÖS Szófia Diána   MTK       10/9
  Versenybíró : LUKÁCS Laura VASAS        SEGEDII Dariia      
54   SEGEDII Dariia   UKR  9/8     
              VÉCSEY Katalin 
   43   CZIBULKA Panna Orsolya   VASAS         10/8
  Versenybíró : RÁCZ Odett AVA        CZIBULKA Panna Orsolya      
86   KRÁL Gabriella   MTK  8/6     
            VÉCSEY Katalin 
   107   IVANICS Emma   AVA       10/2
  Versenybíró : RÁCZ Odett AVA        VÉCSEY Katalin 
22   VÉCSEY Katalin   VASAS  10/1
 
   27   JANECZEK Oliwia   POL 
  Versenybíró : GUTIERREZ-SARABIA Nicholas VASAS        JANECZEK Oliwia 
102   MOLNÁR Izabella Eszter   TFSE  10/0
            JANECZEK Oliwia 
   91   FÛRÉSZ Viktória Anna   OMS-TATA       10/4
  Versenybíró : GUTIERREZ-SARABIA Nicholas VASAS        KRISTON Emma      
38   KRISTON Emma   VERESEGYHÁZ  10/8     
              TOMSA Ana 
   59   DUNA Gréta   AVA         6/5
  Versenybíró : SZILVÁDI Dorottya VASAS        VÖLGYI Nóra      
70   VÖLGYI Nóra   MTK  10/3     
            TOMSA Ana 
   123             10/3
          TOMSA Ana 
 TOMSA Ana   ROU      
 
   7   HEGYESI Tamara   DVE 
          HEGYESI Tamara 
122            
            HEGYESI Tamara 
   71   MAZILESCU Mara   ROU       10/5
  Versenybíró : CSIMAZIA-DARAB István VASAS        D£UGOSZ Anna      
58   D£UGOSZ Anna   POL  10/5     
              HEGYESI Tamara 
   39   GOINA Eszter   ROU         10/4
  Versenybíró : SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA        GOINA Eszter      
90   PRINZ Hanna Korinna   OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  10/6     
            LEHOCZKY Zsófia Anna 
   103   LEHOCZKY Zsófia Anna   VASAS       10/6
  Versenybíró : SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA        LEHOCZKY Zsófia Anna 
26   NEMETI Nora   ROU  10/9
 
   23   DJUKIC Masa   SRB 
  Versenybíró : GÁLFALVY Réka VASAS        DJUKIC Masa 
106   KOVÁCS Petra   SZOLNOKI SPORTISKOLA  10/3
            DJUKIC Masa 
   87   TÖRÖK Szofi   DANUBIUS RSC       10/8
  Versenybíró : BENE Csongor VASAS        SZTANKOVICS Kinga      
42   SZTANKOVICS Kinga   BVSC  10/5     
              DJUKIC Masa 
   55   NAGY Darinka   VERESEGYHÁZ         10/5
  Versenybíró : NÉMETH Péter BÉKESSY DEBRECEN        NAGY Darinka      
74   VÁRADI Johanna Zsófia   VASAS  10/7     
            HUTÁS Olga 
   119             9/7
          HUTÁS Olga 
10   HUTÁS Olga   BVSC      
 
   15   ÁGH Cecília   VASAS 
          ÁGH Cecília 
114            
            £ABUDA Hanna 
   79   UNYATINSZKI Lilien   BVSC       10/9
  Versenybíró : FLORES Patrik VASAS        £ABUDA Hanna      
50   £ABUDA Hanna   POL  10/4     
              £ABUDA Hanna 
   47   EGRI Fanni Lilla   AVENGARDE VSE         10/6
  Versenybíró : KASKOVICS Nándor VASAS        EGRI Fanni Lilla      
82   NAGY Annabella   OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  10/5     
            EGRI Fanni Lilla 
   111   ODROBINA Enikõ   PTE-PEAC       10/7
  Versenybíró : KASKOVICS Nándor VASAS        VARGA Eszter Judit 
18   VARGA Eszter Judit   BVSC  10/2
 
   31   STEFANESCU Rodica-Nicoleta   ROU 
  Versenybíró : FARKAS-NÉMETH Zoltán VASAS        STEFANESCU Rodica-Nicoleta 
98   PONGRÁCZ Kitti   OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  10/4
            STEFANESCU Rodica-Nicoleta 
   95   PATAKI Vivien   AVENGARDE VSE       10/6
  Versenybíró : FARKAS-NÉMETH Zoltán VASAS        TAKÁCS BORKUTI Nóra      
34   TAKÁCS BORKUTI Nóra   DVE  10/7     
              KRAVCHUK Veronika 
   63   RÓNASZÉKI Izabella Sára   VASAS         10/6
  Versenybíró : GYENES András VASAS        RÓNASZÉKI Izabella Sára      
66   HORVÁTH Csenge Napsugár   OMS-TATA  10/8     
            KRAVCHUK Veronika 
   127             10/6
          KRAVCHUK Veronika 
 KRAVCHUK Veronika   UKR      

 
Document engarde-service - 2020. 01. 24. 16:57:46
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ