Olimpici Gyermek Nõi Párbajtõr Verseny
Budapest
2020.01.24.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   KRAVCHUK   Veronika    UKR    1.000   24   30   továbbjutó 
 1   MUNTEAN   Andrea    ROU    1.000   24   30   továbbjutó 
 3   CSERÉP   Dorina    TAPOLCA VÍVÓKLUB    1.000   22   30   továbbjutó 
 4   PETRUS   Kateryna    UKR    1.000   21   30   továbbjutó 
 4   RATYNA   Magda    POL    1.000   21   30   továbbjutó 
 6   TOMSA   Ana    ROU    1.000   20   30   továbbjutó 
 7   BIKIC   Isidora    SRB    1.000   17   30   továbbjutó 
 7   HEGYESI   Tamara    DVE    1.000   17   30   továbbjutó 
 9   COUFALOVA   Natalie    CZE    1.000   16   30   továbbjutó 
 10   HUTÁS   Olga    BVSC    1.000   12   24   továbbjutó 
 11   BURCSA   Anna Amira    BVSC    1.000   11   30   továbbjutó 
 12   DROZDOWSKA   Hanna    POL    1.000   10   27   továbbjutó 
 13   GOCZA£   Alicja        0.833   20   29   továbbjutó 
 13   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE    0.833   20   29   továbbjutó 
 15   ÁGH   Cecília    VASAS    0.833   18   29   továbbjutó 
 16   DARIA-MARIA   Bistriceanu    ROU    0.833   15   29   továbbjutó 
 17   LENGYEL   Luca    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.833   15   26   továbbjutó 
 17   VARGA   Eszter Judit    BVSC    0.833   15   26   továbbjutó 
 19   PORKOLÁB   Evelin    BVSC    0.833   14   29   továbbjutó 
 20   MUTSY   Franciska Paula    VASAS    0.833   12   28   továbbjutó 
 21   MIKLENDOVA   Valerie    CZE    0.833   11   26   továbbjutó 
 22   VÉCSEY   Katalin    VASAS    0.833   7   21   továbbjutó 
 23   DJUKIC   Masa    SRB    0.833   6   26   továbbjutó 
 24   SÁGI   Fanni    VASAS    0.667   11   25   továbbjutó 
 25   CSÓK   Kincsõ    DANUBIUS RSC    0.667   9   23   továbbjutó 
 26   NEMETI   Nora    ROU    0.667   7   26   továbbjutó 
 27   JANECZEK   Oliwia    POL    0.667   7   24   továbbjutó 
 27   MOLNÁR   Eszter    OMS-TATA    0.667   7   24   továbbjutó 
 29   PETROSIANU   Sophia    ROU    0.667   6   26   továbbjutó 
 30   YOOSEFI   Daria    GER    0.667   6   24   továbbjutó 
 31   STEFANESCU   Rodica-Nicoleta    ROU    0.667   5   25   továbbjutó 
 32   PETRUS   Dominika    UKR    0.667   5   24   továbbjutó 
 33   ROSSENBERGEROVÁ   Ella    SVK    0.667   5   23   továbbjutó 
 34   KONCZEK   Lina Melodi    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   3   25   továbbjutó 
 34   TAKÁCS BORKUTI   Nóra    DVE    0.667   3   25   továbbjutó 
 34   VIGH   Nóra    VASAS    0.667   3   25   továbbjutó 
 37   TEREBESSY   Kinga    BHSE    0.667   3   24   továbbjutó 
 38   KRISTON   Emma    VERESEGYHÁZ    0.667   3   22   továbbjutó 
 39   GOINA   Eszter    ROU    0.667   2   26   továbbjutó 
 40   KOVÁCS   Johanna    BHSE    0.667   2   25   továbbjutó 
 41   KÉKESI   Zselyke    VASAS    0.667   2   24   továbbjutó 
 41   SZTANKOVICS   Kinga    BVSC    0.667   2   24   továbbjutó 
 43   CZIBULKA   Panna Orsolya    VASAS    0.667   1   24   továbbjutó 
 44   SZILÁRD   Anna    BHSE    0.600   6   22   továbbjutó 
 45   CZAPP   Eliza    AVA    0.600   1   21   továbbjutó 
 46   HUBINSKÁ   Viviana    SVK    0.600   1   20   továbbjutó 
 47   EGRI   Fanni Lilla    AVENGARDE VSE    0.500   8   25   továbbjutó 
 48   KALMÁR   Csenge    VASAS    0.500   6   25   továbbjutó 
 49   SVYSTUN   Valeriia    UKR    0.500   5   25   továbbjutó 
 50   £ABUDA   Hanna    POL    0.500   5   24   továbbjutó 
 51   BUCSA   Ioana    ROU    0.500   4   25   továbbjutó 
 51   LEHOCZKY   Csenge    BVSC    0.500   4   25   továbbjutó 
 53   HOFFMANN   Petra    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   4   23   továbbjutó 
 54   SEGEDII   Dariia    UKR    0.500   3   27   továbbjutó 
 55   NAGY   Darinka    VERESEGYHÁZ    0.500   3   24   továbbjutó 
 56   ZALA   Boglárka Laura    VASAS    0.500   3   23   továbbjutó 
 57   FODOR   Bianka Réka    PTE-PEAC    0.500   2   24   továbbjutó 
 58   D£UGOSZ   Anna        0.500   0   22   továbbjutó 
 59   DUNA   Gréta    AVA    0.500   -1   24   továbbjutó 
 60   CSORBA   Izabella Katalin    OMS-TATA    0.500   -1   22   továbbjutó 
 61   GAJDOS   Abigél    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.500   -1   19   továbbjutó 
 62   MAYER   Blanka    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.500   -2   22   továbbjutó 
 63   RÓNASZÉKI   Izabella Sára    VASAS    0.500   -3   23   továbbjutó 
 64   BARCSIK   Csenge    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.500   -4   23   továbbjutó 
 65   BLAZHEVSKA   Dafina    MKD    0.500   -4   21   továbbjutó 
 66   HORVÁTH   Csenge Napsugár    OMS-TATA    0.500   -4   20   továbbjutó 
 66   SCHAFER   Alma    VERESEGYHÁZ    0.500   -4   20   továbbjutó 
 68   ILLES   Mira    ROU    0.500   -4   19   továbbjutó 
 69   AVRAMESCU   Diana    ROU    0.333   -1   18   továbbjutó 
 70   VÖLGYI   Nóra    MTK    0.333   -2   23   továbbjutó 
 71   MAZILESCU   Mara    ROU    0.333   -2   21   továbbjutó 
 72   AFANASYEVA   Viktoria    UKR    0.333   -2   18   továbbjutó 
 73   EGYED   Réka    MTK    0.333   -4   20   továbbjutó 
 74   VÁRADI   Johanna Zsófia    VASAS    0.333   -5   22   továbbjutó 
 75   GÖMBÖS   Szófia Diána    MTK    0.333   -5   21   továbbjutó 
 76   LAMBERT   Szonja    DVE    0.333   -6   21   továbbjutó 
 77   TERHES   Hanna    DVE    0.333   -6   19   továbbjutó 
 78   MAROSVÁRY   Sára    VASAS    0.333   -7   20   továbbjutó 
 79   HALÁSZ   Vivien Vanda    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA    0.333   -7   19   továbbjutó 
 79   UNYATINSZKI   Lilien    BVSC    0.333   -7   19   továbbjutó 
 81   COLGAN   Kim    IRL    0.333   -8   20   továbbjutó 
 82   BOROS   Aisa Lilien    VERESEGYHÁZ    0.333   -8   17   továbbjutó 
 82   NAGY   Annabella    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA    0.333   -8   17   továbbjutó 
 84   KOVÁCS   Abigél    BHSE    0.333   -9   16   továbbjutó 
 85   HERTELENDI   Jázmin    TFSE    0.333   -10   15   továbbjutó 
 86   KRÁL   Gabriella    MTK    0.333   -12   12   továbbjutó 
 87   TÖRÖK   Szofi    DANUBIUS RSC    0.200   -5   14   továbbjutó 
 88   GYÖNYÖRÛ   Anna    VASAS    0.167   -6   23   továbbjutó 
 89   LÕRINCZ   Emília    BAJAI VÍVÓ SE    0.167   -7   20   továbbjutó 
 90   PRINZ   Hanna Korinna    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA    0.167   -7   19   továbbjutó 
 91   FÛRÉSZ   Viktória Anna    OMS-TATA    0.167   -8   19   továbbjutó 
 92   DURÁNSZKAI   Lilla    MTK    0.167   -9   19   továbbjutó 
 93   HAKLITS   Hanga    AVENGARDE VSE    0.167   -10   19   továbbjutó 
 94   POGÁNY   Boglárka    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.167   -13   15   továbbjutó 
 95   PATAKI   Vivien    AVENGARDE VSE    0.167   -13   14   továbbjutó 
 96   ZSÓTÉR   Lola    AVA    0.167   -15   14   továbbjutó 
 97   ROSZIK   Júlia Ida    DANUBIUS RSC    0.167   -15   12   továbbjutó 
 98   PONGRÁCZ   Kitti    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA    0.167   -16   13   továbbjutó 
 99   GALLIGAN   Sophie    IRL    0.167   -19   9   továbbjutó 
 100   SÁNTA   Dorka Bodza    AVA    0.000   -14   16   továbbjutó 
 101   KINCHYK   Emilia    UKR    0.000   -15   15   továbbjutó 
 102   MOLNÁR   Izabella Eszter    TFSE    0.000   -15   10   továbbjutó 
 103   LEHOCZKY   Zsófia Anna    VASAS    0.000   -16   13   továbbjutó 
 104   HAZAI   Anna    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA    0.000   -18   12   továbbjutó 
 105   NAKHARIZA   Karina    UKR    0.000   -18   10   továbbjutó 
 106   KOVÁCS   Petra    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.000   -20   9   továbbjutó 
 107   IVANICS   Emma    AVA    0.000   -22   8   továbbjutó 
 108   FORTE KRISTÁLY   Klára    VASAS    0.000   -23   7   továbbjutó 
 108   VARGA   Nóra    KRVSE    0.000   -23   7   továbbjutó 
 110   TÚRÓCZY   Patrícia    AVA    0.000   -24   6   továbbjutó 
 111   ODROBINA   Enikõ    PTE-PEAC    0.000   -27   3   továbbjutó 

 
Document engarde-service - 2020. 01. 24. 15:43:54
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ