Olimpici Gyermek Nõi Párbajtõr Verseny
Budapest
2020.01.24.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   MUNTEAN   Andrea    ROU  
 2   PORKOLÁB   Evelin    BVSC  
 3   KRAVCHUK   Veronika    UKR  
 3   MIKLENDOVA   Valerie    CZE  
 5   PETRUS   Kateryna    UKR  
 6   TOMSA   Ana    ROU  
 7   HEGYESI   Tamara    DVE  
 8   SÁGI   Fanni    VASAS  
 9   CSERÉP   Dorina    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 10   MUTSY   Franciska Paula    VASAS  
 11   VÉCSEY   Katalin    VASAS  
 12   DJUKIC   Masa    SRB  
 13   CSÓK   Kincsõ    DANUBIUS RSC  
 14   MOLNÁR   Eszter    OMS-TATA  
 15   KALMÁR   Csenge    VASAS  
 16   £ABUDA   Hanna    POL  
 17   RATYNA   Magda    POL  
 18   BIKIC   Isidora    SRB  
 19   COUFALOVA   Natalie    CZE  
 20   HUTÁS   Olga    BVSC  
 21   BURCSA   Anna Amira    BVSC  
 22   DROZDOWSKA   Hanna    POL  
 23   GOCZA£   Alicja    POL  
 23   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE  
 25   DARIA-MARIA   Bistriceanu    ROU  
 26   JANECZEK   Oliwia    POL  
 27   STEFANESCU   Rodica-Nicoleta    ROU  
 28   PETRUS   Dominika    UKR  
 29   VIGH   Nóra    VASAS  
 30   EGRI   Fanni Lilla    AVENGARDE VSE  
 31   HAKLITS   Hanga    AVENGARDE VSE  
 32   LEHOCZKY   Zsófia Anna    VASAS  
 33   ÁGH   Cecília    VASAS  
 34   LENGYEL   Luca    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 34   VARGA   Eszter Judit    BVSC  
 36   PETROSIANU   Sophia    ROU  
 37   YOOSEFI   Daria    GER  
 38   ROSSENBERGEROVÁ   Ella    SVK  
 39   TAKÁCS BORKUTI   Nóra    DVE  
 40   KRISTON   Emma    VERESEGYHÁZ  
 41   GOINA   Eszter    ROU  
 42   KOVÁCS   Johanna    BHSE  
 43   KÉKESI   Zselyke    VASAS  
 43   SZTANKOVICS   Kinga    BVSC  
 45   CZIBULKA   Panna Orsolya    VASAS  
 46   SZILÁRD   Anna    BHSE  
 47   CZAPP   Eliza    AVA  
 48   HUBINSKÁ   Viviana    SVK  
 49   SVYSTUN   Valeriia    UKR  
 50   LEHOCZKY   Csenge    BVSC  
 51   HOFFMANN   Petra    BALATON VÍVÓKLUB  
 52   SEGEDII   Dariia    UKR  
 53   NAGY   Darinka    VERESEGYHÁZ  
 54   ZALA   Boglárka Laura    VASAS  
 55   D£UGOSZ   Anna    POL  
 56   RÓNASZÉKI   Izabella Sára    VASAS  
 57   BARCSIK   Csenge    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 58   SCHAFER   Alma    VERESEGYHÁZ  
 59   ILLES   Mira    ROU  
 60   AVRAMESCU   Diana    ROU  
 61   VÖLGYI   Nóra    MTK  
 62   AFANASYEVA   Viktoria    UKR  
 63   MAROSVÁRY   Sára    VASAS  
 64   DURÁNSZKAI   Lilla    MTK  
 65   NEMETI   Nora    ROU  
 66   KONCZEK   Lina Melodi    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 67   TEREBESSY   Kinga    BHSE  
 68   BUCSA   Ioana    ROU  
 69   FODOR   Bianka Réka    PTE-PEAC  
 70   DUNA   Gréta    AVA  
 71   CSORBA   Izabella Katalin    OMS-TATA  
 72   GAJDOS   Abigél    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 73   MAYER   Blanka    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 74   BLAZHEVSKA   Dafina    MKD  
 75   HORVÁTH   Csenge Napsugár    OMS-TATA  
 76   MAZILESCU   Mara    ROU  
 77   EGYED   Réka    MTK  
 78   VÁRADI   Johanna Zsófia    VASAS  
 79   GÖMBÖS   Szófia Diána    MTK  
 80   LAMBERT   Szonja    DVE  
 81   TERHES   Hanna    DVE  
 82   HALÁSZ   Vivien Vanda    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 82   UNYATINSZKI   Lilien    BVSC  
 84   COLGAN   Kim    IRL  
 85   BOROS   Aisa Lilien    VERESEGYHÁZ  
 85   NAGY   Annabella    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 87   KOVÁCS   Abigél    BHSE  
 88   HERTELENDI   Jázmin    TFSE  
 89   KRÁL   Gabriella    MTK  
 90   TÖRÖK   Szofi    DANUBIUS RSC  
 91   GYÖNYÖRÛ   Anna    VASAS  
 92   LÕRINCZ   Emília    BAJAI VÍVÓ SE  
 93   PRINZ   Hanna Korinna    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 94   FÛRÉSZ   Viktória Anna    OMS-TATA  
 95   POGÁNY   Boglárka    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 96   PATAKI   Vivien    AVENGARDE VSE  
 97   ZSÓTÉR   Lola    AVA  
 98   ROSZIK   Júlia Ida    DANUBIUS RSC  
 99   PONGRÁCZ   Kitti    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 100   GALLIGAN   Sophie    IRL  
 101   SÁNTA   Dorka Bodza    AVA  
 102   KINCHYK   Emilia    UKR  
 103   MOLNÁR   Izabella Eszter    TFSE  
 104   HAZAI   Anna    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 105   NAKHARIZA   Karina    UKR  
 106   KOVÁCS   Petra    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 107   IVANICS   Emma    AVA  
 108   FORTE KRISTÁLY   Klára    VASAS  
 108   VARGA   Nóra    KRVSE  
 110   TÚRÓCZY   Patrícia    AVA  
 111   ODROBINA   Enikõ    PTE-PEAC  

 
Document engarde-service - 2020. 01. 24. 17:59:37
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ