Women Sabre Individual, on 17th and 20th July, 2019

   Live scores  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   VERANES MUSTELIER   Leidis Maris    CUB    1.000   23   30   qualifier 
 2   GEORGIADOU   Despina    GRE    1.000   20   30   qualifier 
 3   NIKITINA   Olga    RUS    1.000   18   30   qualifier 
 4   CRISCIO   Martina    ITA    1.000   13   25   qualifier 
 5   BASHTA   Anna    AZE    0.833   17   28   qualifier 
 6   ZAGUNIS   Mariel    USA    0.833   16   28   qualifier 
 7   KASPIAROVICH   Palina    BLR    0.833   16   27   qualifier 
 8   GREGORIO   Rossella    ITA    0.833   15   29   qualifier 
 9   LUPU   Andreea    ROU    0.833   14   29   qualifier 
 10   KOMASHCHUK   Alina    UKR    0.833   14   28   qualifier 
 11   LEMBACH   Charlotte    FRA    0.833   13   29   qualifier 
 11   LIMBACH   Anna    GER    0.833   13   29   qualifier 
 13   KATONA   Renata    HUN    0.833   13   28   qualifier 
 14   BESBES   Azza    TUN    0.833   13   26   qualifier 
 15   JIA   Xiaoye    CHN    0.833   12   29   qualifier 
 16   MIKULIK   Julia    HUN    0.833   11   28   qualifier 
 17   PUDA   Marta    POL    0.833   9   28   qualifier 
 18   ONG   Jessica Shu Hui    SGP    0.833   9   26   qualifier 
 19   CHAN   Yin Fei    HKG    0.833   7   29   qualifier 
 20   JIJIEISHVILI   Lika    GEO    0.800   14   22   qualifier 
 21   CHADALAVADA ANANDHA SUNDHARARAMAN   Bhavani Devi    IND    0.800   13   24   qualifier 
 22   FOX-GITOMER   Chloe    USA    0.800   11   24   qualifier 
 23   AU   Sin Ying    HKG    0.800   11   21   qualifier 
 24   YOON   Jisu    KOR    0.800   9   24   qualifier 
 25   FUKUSHIMA   Shihomi    JPN    0.667   10   28   qualifier 
 26   BUNYATOVA   Sevil    AZE    0.667   10   27   qualifier 
 26   FUNKE   Julika    GER    0.667   10   27   qualifier 
 28   MATUSZAK   Sylwia    POL    0.667   10   25   qualifier 
 29   KOSE   Fatma Zehra    TUR    0.667   9   27   qualifier 
 30   BOLSHAKOVA   Valeriya    AZE    0.667   9   25   qualifier 
 30   ERBIL   Nisanur    TUR    0.667   9   25   qualifier 
 32   HWANG   Seona    KOR    0.667   8   27   qualifier 
 33   GRENCH   Eileen    PAN    0.667   8   26   qualifier 
 33   POCHEKUTOVA   Tamara    KAZ    0.667   8   26   qualifier 
 35   KAKHIANI   Teodora    GEO    0.667   8   25   qualifier 
 36   KEHLI   Zohra Nora    ALG    0.667   7   27   qualifier 
 37   SHCHUKLA   Iryna    TUR    0.667   6   26   qualifier 
 38   ILIEVA   Yoana    BUL    0.667   6   25   qualifier 
 38   KRUEGER   Lea    GER    0.667   6   25   qualifier 
 40   BOTELLO   Natalia    MEX    0.667   6   24   qualifier 
 40   QUEROLI   Caroline    FRA    0.667   6   24   qualifier 
 40   VILA   Laia    ESP    0.667   6   24   qualifier 
 43   MAXWELL   Caitlin    GBR    0.667   6   23   qualifier 
 44   CHART   Maria    GBR    0.667   5   27   qualifier 
 45   THURGOOD   Madison    CAN    0.667   5   26   qualifier 
 46   TAMURA   Norika    JPN    0.667   5   23   qualifier 
 47   HAFEZ   Nada    EGY    0.667   4   25   qualifier 
 47   PASCU   Bianca    ROU    0.667   4   25   qualifier 
 49   DAYIBEKOVA   Zaynab    UZB    0.667   4   24   qualifier 
 50   HRAMOVA   Olga A.    BUL    0.667   4   23   qualifier 
 50   VELASQUEZ   Jornellys    VEN    0.667   4   23   qualifier 
 52   PASTRAN   Milagros    VEN    0.667   3   26   qualifier 
 53   BENITEZ ROMERO   Alejandra Jhonay    VEN    0.667   3   25   qualifier 
 54   RODRIGUEZ   Shia    VEN    0.667   2   24   qualifier 
 55   OBVINTSEVA   Yana    UZB    0.667   2   23   qualifier 
 56   PLIEGO   Paola    UZB    0.667   1   25   qualifier 
 57   PAIZI   Marina    GRE    0.667   0   22   qualifier 
 58   WATOR   Angelika    POL    0.600   5   21   qualifier 
 59   BAKASTOVA   Yuliia    UKR    0.600   4   20   qualifier 
 60   ISMOILOVA   Sevinch    UZB    0.600   4   18   qualifier 
 61   KARIMOVA   Sabina    AZE    0.500   8   26   qualifier 
 62   VORONINA   Olena    UKR    0.500   5   26   qualifier 
 63   LAM   Hin Wai    HKG    0.500   5   23   qualifier 
 64   KOZACZUK   Malgorzata    POL    0.500   4   23   qualifier 
 65   MARTIN-PORTUGUES   Lucia    ESP    0.500   3   26   qualifier 
 66   SHELTON   Aleksandra    USA    0.500   3   25   qualifier 
 67   INFANTE   Vanessa    MEX    0.500   3   21   qualifier 
 68   BENTOLILA   Esther    PAN    0.500   2   25   qualifier 
 69   CIARAGLIA   Sofia    ITA    0.500   2   21   qualifier 
 70   PEREZ CUENCA   Celia    ESP    0.500   1   22   qualifier 
 71   UNLUDAG   Deniz Selin    TUR    0.500   1   21   qualifier 
 71   YANG   Hengyu    CHN    0.500   1   21   qualifier 
 73   ITZKOWITZ   Aliya    GBR    0.500   1   20   qualifier 
 74   PONICH   Marissa    CAN    0.500   0   23   qualifier 
 74   SARYBAY   Aigerim    KAZ    0.500   0   23   qualifier 
 76   EMURA   Misaki    JPN    0.500   0   19   qualifier 
 77   BLANCO NARVAEZ   Maria Angelica    COL    0.500   -1   24   qualifier 
 77   TABLADA PIMIENTA   Aimara    CUB    0.500   -1   24   qualifier 
 79   SAZANJIAN   Najmeh    IRI    0.500   -1   21   qualifier 
 80   PAGE   Gabriella    CAN    0.500   -1   18   qualifier 
 81   PHOKAEW   Tonkhaw    THA    0.500   -2   21   qualifier 
 82   PHUNG   Thi Khanh Linh    VIE    0.500   -2   19   qualifier 
 83   RAFIEI   Faezeh    IRI    0.500   -6   21   qualifier 
 84   NGERNRUNGRUANGROJ   Pornsawan    THA    0.400   -2   18   qualifier 
 85   TOLEDO   Julieta    MEX    0.400   -5   16   qualifier 
 86   AOKI   Chika    JPN    0.400   -6   14   qualifier 
 87   PEREZ MAURICE   Maria Belen    ARG    0.400   -7   14   qualifier 
 88   SRINUALAD   Bandhita    THA    0.400   -10   12   qualifier 
 89   CHANG   Karen Ngai Hing    HKG    0.333   0   24   qualifier 
 90   KINDLER   Ann-Sophie    GER    0.333   -1   22   qualifier 
 91   KHABIBULLINA   Aibike    KAZ    0.333   -1   21   qualifier 
 92   LE   Minh Hang    VIE    0.333   -4   21   qualifier 
 93   MONTASER   Nour    EGY    0.333   -4   20   qualifier 
 94   CHEMKHI   Khadija    TUN    0.333   -4   19   qualifier 
 95   GONZALEZ CASTELLANOS   Linda Ibeth    COL    0.333   -6   21   qualifier 
 96   VALDEZ ANDRADE   Abigail    MEX    0.333   -6   19   qualifier 
 97   MOHAMED   Lina    EGY    0.333   -8   17   qualifier 
 98   GEVAERT   Alexandra    BEL    0.333   -8   14   qualifier 
 99   DAYKIN   Kate    GBR    0.333   -9   18   qualifier 
 100   BEN CHAABANE   Amira    TUN    0.333   -12   15   qualifier 
 101   LEE   Jolie Kar Yi    SGP    0.333   -12   13   eliminated 
 102   POKEAW   Tonpan    THA    0.333   -15   12   eliminated 
 103   STANIMIROVA   Elitsa    BUL    0.200   -15   8   eliminated 
 104   ANDREYEVA   Darya    BLR    0.167   -8   17   eliminated 
 105   YAHYA   Anis Sabrina    BRU    0.167   -9   20   eliminated 
 106   BUI   Thi Thu Ha    VIE    0.167   -10   18   eliminated 
 107   MORALES LINARES   Jessica Yolima    COL    0.167   -11   18   eliminated 
 108   OLAODE   Blessing    NGR    0.167   -11   17   eliminated 
 109   CORTEY   Allaine Nicole    PHI    0.167   -11   16   eliminated 
 110   ANTONOVA   Dar'Ya    GEO    0.167   -11   15   eliminated 
 110   PRIKHODKO   Tatyana    KAZ    0.167   -11   15   eliminated 
 112   MATEI   Maria    ROU    0.167   -12   16   eliminated 
 113   GASPARIN   Giulia    BRA    0.167   -15   14   eliminated 
 113   LEE   Ann Huimin    SGP    0.167   -15   14   eliminated 
 115   AUTY   Samantha    AUS    0.167   -15   13   eliminated 
 115   NICANOR   Jylyn    PHI    0.167   -15   13   eliminated 
 117   HANZLIKOVA   Klara    CZE    0.167   -17   10   eliminated 
 118   FOX-HARDING   Caitlin    AUS    0.000   -11   14   eliminated 
 119   DIMA   Loredana    ROU    0.000   -12   13   eliminated 
 120   L.WALID   Lina    EGY    0.000   -15   15   eliminated 
 121   LEE   Kar Moon    SGP    0.000   -16   9   eliminated 
 122   IBANEZ VILLALBA   Adriana Yineth    COL    0.000   -18   12   eliminated 
 123   BAGHERZADEH   Kiana    IRI    0.000   -19   11   eliminated 
 123   MUNOZ   Yolanda    CHI    0.000   -19   11   eliminated 
 125   DAGHFOUS   Yasmine    TUN    0.000   -20   10   eliminated 
 126   VLAJKOVIC   Jovana    SRB    0.000   -21   9   eliminated 
 127   BUGAEVSKI   Natalia    MDA    0.000   -22   8   eliminated 
 128   PEJIC   Andjelka    SRB    0.000   -25   5   eliminated 
 128   YUNDENDORJ   Ariunzaya    MGL    0.000   -25   5   eliminated 
 130   JANSEN   Tirslain    ARU    0.000   -27   3   eliminated 
    BRIND'AMOUR   Pamela    CAN    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 26/07/2019 18:17:30
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently