Törpici Fiú Párbajtõr Verseny
Szolnok
2019.12.14.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 2

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   21   36   qualifier 
 2   FEKETE-FENYVESI   Olivér    SZVSZSE    0.900   24   36   qualifier 
 3   MAKAI   Benjamin    BVSC    0.889   23   35   qualifier 
 3   POPA   Stefan    ROU    0.889   23   35   qualifier 
 5   CZAUN   Dániel    TSC    0.800   15   38   qualifier 
 6   ARTSYSHEVSKYY   Oleksa    UKR    0.778   13   30   qualifier 
 7   DJUKIC   Mihajlo    SRB    0.700   15   36   qualifier 
 8   BOTZHEIM   Ádám    PILISI VÍVÓ SE    0.700   14   36   qualifier 
 9   NAGY   Levente    SZENT LÁSZLÓ    0.700   14   33   qualifier 
 10   NAGY   Balázs    BALATON VÍVÓKLUB    0.700   7   30   qualifier 
 11   BODNÁR   Dorián    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   9   30   qualifier 
 12   CSERMÁK   Gergely    SZENT LÁSZLÓ    0.667   7   27   qualifier 
 13   KAPINOS   Witold    POL    0.667   4   31   qualifier 
 14   DIVÉNYI   Levente    VASAS    0.667   4   26   qualifier 
 15   HAVADZYN   Mykhaylo    UKR    0.667   3   29   qualifier 
 16   TARJÁNYI   Tas Tamás    SZVSZSE    0.667   0   29   qualifier 
 17   BÉKEFI   László    BHSE    0.625   13   27   qualifier 
 18   BORBÉLY   Levente    BHSE    0.556   5   28   qualifier 
 19   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB    0.556   4   30   qualifier 
 20   DÉKÁNY   Patrik    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.556   1   28   qualifier 
 21   SÁROSI   Sámuel Balázs    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA    0.556   1   26   qualifier 
 22   SASVÁRI   Tamás    VERESEGYHÁZ    0.556   0   26   qualifier 
 23   MIRKÓ   Zalán    BHSE    0.556   -3   26   qualifier 
 24   BALLA   Zsombor    SZENT LÁSZLÓ    0.444   3   25   qualifier 
 25   NOGULA   Mór    DANUBIUS RSC    0.444   -1   26   qualifier 
 26   ANDA   Milán Hunor    AVA    0.444   -2   22   qualifier 
 27   SOLYMOS   Benedek    SZVSZSE    0.400   -6   24   qualifier 
 28   POPA   Mihai    ROU    0.333   -4   25   qualifier 
 29   WITTMANN   Vilmos    PILISI VÍVÓ SE    0.222   -11   22   qualifier 
 30   MOLNÁR   Benjamin    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.222   -11   21   qualifier 
 31   TISZA   Marcel    ZANSHIN SE    0.222   -15   18   qualifier 
 32   HAJDÚ   András    BAJAI VÍVÓ SE    0.222   -19   13   qualifier 
 33   TREIER   Kende Áron    AVENGARDE VSE    0.200   -16   20   eliminated 
 34   COSTACHE   Robert    ROU    0.125   -15   14   eliminated 
 35   BALOG   Tamás    AVA    0.125   -18   13   eliminated 
 36   ALADICS   Ábel    BAJAI VÍVÓ SE    0.100   -21   16   eliminated 
 37   DÓCZI   Levente    AVA    0.000   -27   13   eliminated 
 37   SZOTYORI NAGY   Márk    TSC    0.000   -27   13   eliminated 
 39   ERMENKOV   Yosif    BUL    0.000   -27   12   eliminated 

 
Document engarde-service - 2019.12.14. 14:09:30
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently