Törpici Fiú Párbajtõr Verseny
Szolnok
2019.12.14.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   MAKAI   Benjamin    BVSC    1.000   14   20   qualifier 
 2   BÉKEFI   László    BHSE    1.000   14   16   qualifier 
 3   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   11   20   qualifier 
 3   CZAUN   Dániel    TSC    1.000   11   20   qualifier 
 5   BOTZHEIM   Ádám    PILISI VÍVÓ SE    0.800   11   19   qualifier 
 6   FEKETE-FENYVESI   Olivér    SZVSZSE    0.800   10   16   qualifier 
 7   POPA   Stefan    ROU    0.750   10   15   qualifier 
 8   ARTSYSHEVSKYY   Oleksa    UKR    0.750   5   13   qualifier 
 9   HAVADZYN   Mykhaylo    UKR    0.750   1   12   qualifier 
 10   NAGY   Levente    SZENT LÁSZLÓ    0.600   7   15   qualifier 
 11   DJUKIC   Mihajlo    SRB    0.600   5   17   qualifier 
 12   BODNÁR   Dorián    BALATON VÍVÓKLUB    0.600   3   15   qualifier 
 13   CSERMÁK   Gergely    SZENT LÁSZLÓ    0.600   3   14   qualifier 
 14   ANDA   Milán Hunor    AVA    0.600   3   13   qualifier 
 15   KAPINOS   Witold    POL    0.600   2   18   qualifier 
 16   SÁROSI   Sámuel Balázs    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA    0.600   2   15   qualifier 
 17   DÉKÁNY   Patrik    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.600   0   15   qualifier 
 18   NAGY   Balázs    BALATON VÍVÓKLUB    0.600   0   12   qualifier 
 19   BORBÉLY   Levente    BHSE    0.500   2   12   qualifier 
 20   BALLA   Zsombor    SZENT LÁSZLÓ    0.500   2   11   qualifier 
 21   NOGULA   Mór    DANUBIUS RSC    0.500   1   12   qualifier 
 22   WITTMANN   Vilmos    PILISI VÍVÓ SE    0.500   0   13   qualifier 
 23   SASVÁRI   Tamás    VERESEGYHÁZ    0.500   -1   12   qualifier 
 24   MIRKÓ   Zalán    BHSE    0.500   -4   10   qualifier 
 24   TARJÁNYI   Tas Tamás    SZVSZSE    0.500   -4   10   qualifier 
 26   POPA   Mihai    ROU    0.400   0   16   qualifier 
 27   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB    0.400   -1   15   qualifier 
 28   DIVÉNYI   Levente    VASAS    0.400   -3   11   qualifier 
 29   TISZA   Marcel    ZANSHIN SE    0.400   -4   13   qualifier 
 30   COSTACHE   Robert    ROU    0.250   -4   10   qualifier 
 31   BALOG   Tamás    AVA    0.250   -7   8   qualifier 
 32   HAJDÚ   András    BAJAI VÍVÓ SE    0.250   -8   6   qualifier 
 33   SOLYMOS   Benedek    SZVSZSE    0.200   -7   9   qualifier 
 34   TREIER   Kende Áron    AVENGARDE VSE    0.200   -12   7   qualifier 
 35   MOLNÁR   Benjamin    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.000   -7   9   qualifier 
 36   ALADICS   Ábel    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -12   8   qualifier 
 37   ERMENKOV   Yosif    BUL    0.000   -13   7   qualifier 
 38   SZOTYORI NAGY   Márk    TSC    0.000   -14   6   qualifier 
 39   DÓCZI   Levente    AVA    0.000   -16   4   qualifier 

 
Document engarde-service - 2019.12.14. 14:09:30
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently