Törpici Fiú Párbajtõr Verseny
Debrecen, 2019.11.23.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 2

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   BOTZHEIM   Ádám    PILISI VÍVÓ SE    1.000   15   20   qualifier 
 2   FEKETE-FENYVESI   Olivér    SZVSZSE    1.000   12   20   qualifier 
 3   MAKAI   Benjamin    BVSC    1.000   12   16   qualifier 
 4   POPA   Stefan    ROU    1.000   11   16   qualifier 
 5   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   11   19   qualifier 
 6   DIVÉNYI   Levente    VASAS    0.750   7   15   qualifier 
 7   MIRKÓ   Zalán    BHSE    0.750   4   15   qualifier 
 8   DOHI   Koppany    ROU    0.750   3   14   qualifier 
 9   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB    0.750   1   13   qualifier 
 10   KAPINOS   Witold    POL    0.750   0   12   qualifier 
 11   BÉKEFI   László    BHSE    0.600   4   17   qualifier 
 12   DMUTRYSHYN   Dmytro    UKR    0.600   3   16   qualifier 
 13   ARTSYSHEVSKYY   Oleksa    UKR    0.600   2   16   qualifier 
 14   HAVADZYN   Mykhaylo    UKR    0.600   -2   15   qualifier 
 15   TARJÁNYI   Tas Tamás    SZVSZSE    0.600   -3   14   qualifier 
 16   PONCAK   Matej    SVK    0.500   2   14   qualifier 
 17   POPA   Mihai    ROU    0.500   2   13   qualifier 
 18   ÓCSAI   Zalán Vilmos    VASAS    0.500   1   14   qualifier 
 19   ANDA   Milán Hunor    AVA    0.500   0   11   qualifier 
 20   DJUKIC   Mihajlo    SRB    0.500   -2   12   qualifier 
 21   KOVÁCS   Bertold    DANUBIUS RSC    0.500   -2   9   qualifier 
 22   BORBÉLY   Levente    BHSE    0.500   -3   9   qualifier 
 23   NAGY   Levente    SZENT LÁSZLÓ    0.400   1   16   qualifier 
 24   GERBOC   Jozef    SVK    0.400   1   14   qualifier 
 25   GALAJDA   Oliver    SVK    0.400   -1   14   qualifier 
 26   NOGULA   Mór    DANUBIUS RSC    0.400   -2   13   qualifier 
 27   KAZÍK   Jakub    SVK    0.400   -2   12   qualifier 
 28   MEZINGER   Mate    ROU    0.400   -5   12   qualifier 
 29   BODNÁR   Dorián    BALATON VÍVÓKLUB    0.250   -2   11   qualifier 
 30   ERDEI   Andras    ROU    0.250   -3   9   qualifier 
 31   BALLA   Zsombor    SZENT LÁSZLÓ    0.250   -4   10   qualifier 
 32   BÁNHIDY   Albert Kolos    SZENT LÁSZLÓ    0.200   -7   12   qualifier 
 33   BONYHAI   Lénárd    ÉVISZ DSE    0.200   -8   11   eliminated 
 34   BALOG   Tamás    AVA    0.200   -8   10   eliminated 
 35   HOTORÁN   Csaba    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.200   -11   8   eliminated 
 36   BILYANSKIY   Maksym    UKR    0.000   -7   9   eliminated 
 36   WITTMANN   Vilmos    PILISI VÍVÓ SE    0.000   -7   9   eliminated 
 38   SOLYMOS   Benedek    SZVSZSE    0.000   -13   3   eliminated 

 
Document engarde-service - 2019.11.23. 14:35:31
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently