Törpici Fiú Párbajtõr Verseny
Debrecen, 2019.11.23.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   MAKAI   Benjamin    BVSC    1.000   14   23   qualifier 
 2   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   12   20   qualifier 
 3   POPA   Stefan    ROU    1.000   11   20   qualifier 
 4   KAPINOS   Witold    POL    0.833   9   22   qualifier 
 5   ARTSYSHEVSKYY   Oleksa    UKR    0.833   4   21   qualifier 
 6   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   9   19   qualifier 
 7   FEKETE-FENYVESI   Olivér    SZVSZSE    0.800   8   19   qualifier 
 8   BÉKEFI   László    BHSE    0.667   9   19   qualifier 
 9   HAVADZYN   Mykhaylo    UKR    0.667   4   20   qualifier 
 10   NOGULA   Mór    DANUBIUS RSC    0.667   4   19   qualifier 
 11   DIVÉNYI   Levente    VASAS    0.600   7   18   qualifier 
 12   BALLA   Zsombor    SZENT LÁSZLÓ    0.600   5   17   qualifier 
 13   PONCAK   Matej    SVK    0.600   4   16   qualifier 
 14   ANDA   Milán Hunor    AVA    0.600   2   16   qualifier 
 14   MIRKÓ   Zalán    BHSE    0.600   2   16   qualifier 
 16   BORBÉLY   Levente    BHSE    0.600   0   15   qualifier 
 16   DOHI   Koppany    ROU    0.600   0   15   qualifier 
 18   POPA   Mihai    ROU    0.600   -1   16   qualifier 
 19   BOTZHEIM   Ádám    PILISI VÍVÓ SE    0.500   5   19   qualifier 
 20   NAGY   Levente    SZENT LÁSZLÓ    0.500   1   18   qualifier 
 21   GALAJDA   Oliver    SVK    0.400   -1   15   qualifier 
 22   DMUTRYSHYN   Dmytro    UKR    0.400   -2   13   qualifier 
 22   GERBOC   Jozef    SVK    0.400   -2   13   qualifier 
 22   KAZÍK   Jakub    SVK    0.400   -2   13   qualifier 
 25   DJUKIC   Mihajlo    SRB    0.400   -3   12   qualifier 
 26   BODNÁR   Dorián    BALATON VÍVÓKLUB    0.400   -4   12   qualifier 
 27   ERDEI   Andras    ROU    0.400   -6   9   qualifier 
 28   ÓCSAI   Zalán Vilmos    VASAS    0.333   -3   15   qualifier 
 29   MEZINGER   Mate    ROU    0.333   -4   14   qualifier 
 30   SOLYMOS   Benedek    SZVSZSE    0.333   -6   14   qualifier 
 31   WITTMANN   Vilmos    PILISI VÍVÓ SE    0.333   -8   14   qualifier 
 32   KOVÁCS   Bertold    DANUBIUS RSC    0.200   -6   13   qualifier 
 33   BILYANSKIY   Maksym    UKR    0.200   -7   12   qualifier 
 34   BALOG   Tamás    AVA    0.200   -7   11   qualifier 
 35   BÁNHIDY   Albert Kolos    SZENT LÁSZLÓ    0.200   -8   11   qualifier 
 36   TARJÁNYI   Tas Tamás    SZVSZSE    0.000   -11   13   qualifier 
 37   HOTORÁN   Csaba    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.000   -11   9   qualifier 
 38   BONYHAI   Lénárd    ÉVISZ DSE    0.000   -18   6   qualifier 

 
Document engarde-service - 2019.11.23. 14:35:31
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently