FM Újonc Férfi Tőr Verseny
Csomorkány Kupa Hódmezővásárhely

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   RUBIN   Mattia    TUS  
 2   GERGELY   Zoltán    HALÁSZTELKI BSE  
 3   OROVECZ   Gergely    BHSE  
 3   SCHMÉL   László    BHSE  
 5   RÓNAI   Kristóf    SZENT GYÖRGY VE  
 6   BÓNIS   Márk Lotár    SZENT GYÖRGY VE  
 7   ASZÓDI   Ákos Tibor    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  
 8   SZEDLECZKI   Bence    TÖREKVÉS  
 9   NAGY   Huba    SZTE-VK  
 10   RÓZSA   Csanád Balázs    BHSE  
 11   BOZSÓ   Dávid    UTE  
 12   BADÁR   Krisztián    HALÁSZTELKI BSE  
 13   MOÓR   Sámuel    ZVE  
 14   BENEDEK   Csongor    ZVE  
 15   BÁNYIK   Natánael Ruben    HALÁSZTELKI BSE  
 16   HORVÁTH   Ákos    TÖREKVÉS  
 17   KOSZTOLÁNYI   Hunor    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  
 18   ÁRGYELÁN   Bence    TÖREKVÉS  
 19   BÁN   Sebestyén    SZENT GYÖRGY VE  
 20   BORKA   Márton    TÖREKVÉS  
 21   VLADÁR   Ádám    TÖREKVÉS  
 22   GRÓSZ   Roland Bence    BHSE  
 23   WURM   Zalán    BELVÁROSI VÍVÓ SE  
 24   ROBANESCU   Alexandru-Mihnea    TEMESVÁR  
 25   MOLNÁR   Ábrahám    TÖREKVÉS  
 26   BORBÁS   Miklós    TÖREKVÉS  
 27   RÁCZ-BÁNSZKI   Vilmos    SZTE-VK  
 28   POPOVIC   Pavle    BELGRÁD  
 29   KIRÁLY   Szabolcs    HALÁSZTELKI BSE  
 30   ILLYÉS   Ádám    HALÁSZTELKI BSE  
 31   SZEMÁN   Máté Balázs    FTC  
 32   SZABÓ   Bence    ZVE  
 33   TYMCSÁK   Levente    TÖREKVÉS  
 34   BENDA   Roland    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  
 35   DOGARIU   Felix    TEMESVÁR  
 36   SZABÓ   Bálint    ZVE  
 37   LACZÓ   András    TÖREKVÉS  
 38   PETRILLA   Zoltán    FTC  
 39   FÖLK   Balázs Ákos    CSOMORKÁNY  
 40   MIKECZ   Péter    SZTE-VK  
 41   SZASZÁK   Tamás Balázs    SZTE-VK  
 42   NÁDORI   Gáspár    TÖREKVÉS  
 43   KEREKES   András    SZTE-VK  
 44   CSEH   Bence    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  
 44   KANTOR   Kosta    ZRENANIN  
 44   SZÖGI-NAGY   Tamás    SZTE-VK  
 47   KOMLÓSI   Máté János    CSOMORKÁNY  
 48   BEBESI   Kolos Norbert    FTC  
 49   GONDA   Mark    TUS  
 50   BARTAL   Benedek    BHSE  
 51   BAJNOK   Áron    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE  
 51   LÁSZLÓ   Ábel Előd    HALÁSZTELKI BSE  
 53   FRIEDRICH   Bulcsú    GYULA  
 54   GALAMB   Ákos    BHSE  
 55   KOVÁCS   József Zalán    ZANSHIN SE  
 56   BIHARI   Marcell    HALÁSZTELKI BSE  
 56   FARKAS   Attila Tibor    ZVE  
 58   SIPOS   Ábel György    BHSE  
 59   MIHAILOVIC   Darko    BELGRÁD  
 59   TÓTH   Márton    FTC  
 61   NÉMETH   László Mátyás    BELVÁROSI VÍVÓ SE  
 62   KERECSEN   Gelse    CSOMORKÁNY  
 63   KOVÁCS   Bence    TÖREKVÉS  

 
Document engarde-service - 2019. 10. 05. 15:23:07
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető