FM Gyermek Férfi Tőr Verseny
Csomorkány Kupa Hódmezővásárhely

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   BADÁR   Krisztián    HALÁSZTELKI BSE     
 2   OROVECZ   Gergely    BHSE     
 3   HEGYES   Dávid    SZTE-VK     
 3   ZSÖGÖN   Andor    SZTE-VK     
 5   SOMMER   Marcell    MTK     
 6   BÁNYIK   Natánael Ruben    HALÁSZTELKI BSE     
 7   SZABÓ   Bálint    ZVE     
 8   KOSZTOLÁNYI   Hunor    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 9   SZABÓ   Bence    ZVE     
 10   BEBESI   Kolos Norbert    FTC     
 11   RÓZSA   Csanád Balázs    BHSE     
 12   GRÓSZ   Roland Bence    BHSE     
 13   KIRÁLY   Szabolcs    HALÁSZTELKI BSE     
 14   ROBANESCU   Mihnea    TEMESVÁR     
 15   TÓTH   Márton    FTC     
 16   DOGARIU   Félix    TEMESVÁR     
 17   BÁN   Sebestyén    SZENT GYÖRGY VE     
 18   BODOR   Áron    TÖREKVÉS     
 19   SZABÓ   Ferenc    TUS     
 20   LÁSZLÓ   Ábel Előd    HALÁSZTELKI BSE     
 21   CSEH   Bence    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 22   CSIK   Ádám    TÖREKVÉS     
 23   CSENKI   Zsombor    GYULA     
 24   NÉMETH   Benedek    TÖREKVÉS     
 25   MADURA   János    ÉVISZ DSE     
 26   MIKECZ   Péter    SZTE-VK     
 27   KALINCSÁK   Balázs    SZOMBATHELY    DNF 
 28   ŐZ   Balázs    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 29   KEREKES   András    SZTE-VK     
 30   TÖRÖK   Csanád    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 31   KERTÉSZ   Máté    UTE     
 32   DOMIÁN   Olivér András    FTC     
 33   BAJNOK   Vince    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 34   BAJNOK   Áron    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 35   FÖLK   Balázs Ákos    CSOMORKÁNY     
 36   SZEMÁN   Máté Balázs    FTC     
 37   FARKAS   Attila Tibor    ZVE     
 38   KANTOR   Kosta    ZRENJANIN     
 39   NÉMETHI   Barnabás    UTE     
 40   ILLICH   Csanád    GYULA     
 41   GORKA-KERESKENYI   Álmos    BHSE     
 42   BIHARI   Marcell    HALÁSZTELKI BSE     
 43   KOSZTA   Domonkos    HALÁSZTELKI BSE     
 44   KISS-SINKOVITS   András    HALÁSZTELKI BSE     
 45   MIHAILOVIC   Darko    BELGRADE     
 46   SZÖGI-NAGY   Tamás    SZTE-VK     
 47   ZSÖGÖN   Zétény    SZTE-VK     
 48   KOMLÓSI   Máté János    CSOMORKÁNY     
 49   TAKÁCS   Péter    TÖREKVÉS     
 50   LÉVAI   Lehel    ÉVISZ DSE     
 51   JESZTL   Merse Áron    FTC     
 51   KERECSEN   Gelse    CSOMORKÁNY     

 
Document engarde-service - 2019. 10. 04. 14:35:18
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető