Coupe du Monde

  -  Engarde Smart

Fencers (present - 145)

 Number   Name   First name   Country 
 3   SAVIN   Rafael    FRA  
 5   SPICHIGER   Armand    FRA  
 8   OLIVARES   Marcello    USA  
 9   BRAVO   Kenji    USA  
 10   WINTERBERG-POULSEN   Jonas    DEN  
 12   DI TOMMASO   Alessio    ITA  
 13   DANIEL   Ashton    USA  
 14   MACHOVEC   Andrew    USA  
 15   BEM   Maciej    POL  
 16   TROSHIN   Ivan    RUS  
 17   GIACON   Daniel    NED  
 19   LOUIE   Bryce    USA  
 21   LIU   Patrick    CAN  
 25   EVANS   Cameron    GBR  
 27   GASSNER   Ethan    USA  
 28   STELLA   Alessandro    ITA  
 29   CHEN   James    USA  
 34   KRAVTSOV   Danila    RUS  
 35   ALARCON   Leopoldo    CHI  
 36   ABRAHAMS   Matthew    GBR  
 37   EMMER   Chase    USA  
 37   MARTINI   Tommaso    ITA  
 45   OWAIDA   Ali    QAT  
 46   CASTANIE   Valerian    FRA  
 46   EICH GOZZI   Aymeric    FRA  
 46   MACCHI   Filippo    ITA  
 50   DANILICHEV   Ignat    RUS  
 53   PISTORIO   Federico    ITA  
 57   LANG   Jacob Brandt    DEN  
 57   SOYOYE   Caspar    NGR  
 63   LOMBARDI   Giulio    ITA  
 68   PRAUS   Markus    GER  
 70   BARANNIKOV   Egor    RUS  
 71   FEDOROV   Daniil    RUS  
 74   ARCHILEI   Tommaso    MEX  
 74   DE BELVAL   Paul Antoine    FRA  
 74   ZAKRZEWSKI   Jan    POL  
 80   MACEDO   Luis    POR  
 80   SCHUBERT   Max    AUT  
 89   GUILLAUME   Jean    FRA  
 94   SNYTSHEUVEL   John    USA  
 98   SEYTOR   Kim    FRA  
 100   OSPINA LADRON DE GUEVARA   David    COL  
 101   CERQUETTI   Dante Leonel    ARG  
 101   DROZDOV   Aleksandr    RUS  
 114   JANS KOHNEKE   Teun    NED  
 117   BOROWIAK   Arwen    GER  
 117   DUALEH   Quincy    NED  
 117   JOLLEY   Isaac    GBR  
 122   FABINGER   Nils Alexander    GER  
 122   NIJS   Mathieu    BEL  
 124   VALEUR   Maxim    DEN  
 125   COLAMARCO   Federico    ITA  
 125   PODRALSKI   Adam    POL  
 125   QUAGLIOTTO   Filippo    ITA  
 125   SPOLJAR   Borna    CRO  
 133   ZHANG   Daniel    USA  
 135   DEXARCIS   Lucas    FRA  
 135   LORENZON   Tommaso    ITA  
 135   WESTESSON   Malte    SWE  
 140   DI VEROLI   Damiano    ITA  
 140   IANDOLO   Francesco Pio    ITA  
 140   KOVAL   Anton    RUS  
 156   PETRINI   Felix    SWE  
 159   MURILLO DIAZ   Jorge Eduardo    COL  
 163   GRAJALES MENA   Miguel Angel    COL  
 163   KAPPUS   Bastian    GER  
 163   RIEGER   Laurenz    GER  
 163   SHERSTNEV   Daniil    RUS  
 178   ASHBY   Douglas    GBR  
 178   CHARREU   Antonio    POR  
 181   SCHRAMM   Nils Michael    GER  
 181   WILLIAMS   David    GBR  
 181   WRIEDT   Nathan    GER  
 190   CHREN   Simon    CZE  
 190   DOLZYCKI   Jakub    POL  
 190   HOWLETT   Edmund    GBR  
 190   SIGURDSSON   Daniel Thor Lindal    ISL  
 190   UNIYAL   Nils    SWE  
 199   NURUMOV   Galim    KAZ  
 199   SARMANY   Zoltan    SVK  
 229   ARGOTE   Andres    VEN  
 229   FAUL   Paul Luca    GER  
 229   LOEHR   Tom-Florin    GER  
 234   MAIRE   Jules    FRA  
 249   CERVANTES   Diego    MEX  
 249   FRANZONI   Giuseppe    ITA  
 249   MURTEIRA   Jose    POR  
 257   MLICKI   Szymon    POL  
 260   FERNANDEZ HERNANDEZ   Erik    ESP  
 260   LOPEZ   Carlos Daniel    MEX  
 260   RYKIND-BLARKE   Christoffer    DEN  
 260   WANG   Brian    USA  
 260   YU   Eric    USA  
 292   LESKOVAC   Janko    CRO  
 292   LIEBSCHER   David    GER  
 295   STADLBAUER   Florian    GER  
 295   ZOONS   Axel    NED  
 307   GARCIA MORENO   Alejandro    ESP  
 307   GARCIA MUR   Adria    ESP  
 307   KOEHLER   Joey    GER  
 313   ANANE   Anas    FRA  
 313   GUENNOU   Louis    GBR  
 313   MARCOS   Enrique    ESP  
 313   MCGLONE   Theo    GBR  
 313   SAFINOV   Niyazbek    KAZ  
 345   ALARCON   David    CHI  
 345   GUMA   Arnau    ESP  
 345   JOEMRATI   Ashwan    NED  
 345   LIZAMA   Diego    CHI  
 345   NIKOLIC   Noa    CRO  
 345   SANCHEZ MONTOYA   Juan David    COL  
 374   MCMULLAN   Finn    IRL  
 374   URIBE GOMEZ   Sebastian    COL  
 389   ANATSKO   Denis    KAZ  
 389   ATTIAS   Ben    GBR  
 389   BLAIR   Samuel    GBR  
 389   BRAVO   Sahel    ESP  
 389   CALVO   Yann    ESP  
 389   CZUCKERMANN   Niran    ISR  
 389   DE PAZ   Vidal    ESP  
 389   DIAZ ESCALONA   Mario    ESP  
 389   FERNANDEZ HERNANDEZ   Alan    ESP  
 389   FOREY-MILLER   Jacob    GBR  
 389   GLADKOV   Pavel    KAZ  
 389   GOMEZ   Eloy    ESP  
 389   KAUTH   Levin    ESP  
 389   KHARRAT   Jean Francois    LBN  
 389   LEONARD   Alexandre    BEL  
 389   LUNEY   Rowan    IRL  
 389   RODRIGO   Sergi    ESP  
 389   SAMPSON   Dominic    GBR  
 389   SANTANA   Alejandro    ESP  
 389   ZABALA   Juan    ESP  
 9999   BALLESTER   Oriol    ESP  
 9999   BAUDCHON   Florent    FRA  
 9999   CAMAYO GUERRERO   Isaac    COL  
 9999   COLMENAR   Federico    ESP  
 9999   ESTACA   Joao    POR  
 9999   GASPERINI   Loic    BEL  
 9999   HAMILTON   Bogdan    CAN  
 9999   RAMIREZ LARENA   Alejandro    ESP  
 9999   SOUSA   Rodrigo    ESP  
 9999   VIEU   Bruno    ESP  
    MOLINERO   Felipe    ESP  

 
Document engarde-service - 15/02/2020 12:55:56
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently