Cadet Circuit
sabre men team
28 November 2021
Sofia

  -  Engarde Smart

Overall ranking (42 teams)

 Rank   Name   Country 
 1   UNITED STATES OF AMERICA 1
     JI Cody 
     LIANG Connor 
     LINSKY Matthew 
     MORRILL William  
  USA  
 2   RUSSIA 1
     KHLEBNIKOV Mikhail 
     KOSTIUKOV Ilia 
     LOGOZINSKII Kirill 
     TIMUKHIN Dmitrii  
  RUS  
 3   TURKEY
     ASLAN Tolga 
     CAGLAYAN Kerem 
     KALENDER Enes Talha 
     OZTURK Alkim  
  TUR  
 4   UNITED STATES OF AMERICA 4
     FERNANDEZ Rodrigo 
     JIANG Anthony 
     TONG Zachary  
  USA  
 5   BULGARIA 1
     GENKOV Alexander 
     GOSPODINOV Nikola 
     HRISTOV Kamen 
     PELOV Stanimir  
  BUL  
 6   ROMANIA
     CIDU Casian 
     COVALIU Vlad 
     GHEORGHE Rares 
     RADU Luca  
  ROU  
 7   HUNGARY
     CSOBA Botond 
     GODO Frigyes 
     HANZELY Zsombor 
     VAJDA Oszkar  
  HUN  
 8   FRANCE
     BAYSAL Remy 
     COUDERC Tom 
     GUILLEY Lucas 
     POGU Axel  
  FRA  
 9   TURKEY 2
     EMIROGLU Burak Efe 
     ERDOL Fatih 
     TANERLER Arda 
     YAMAN Furkan  
  TUR  
 10   TURKEY 3
     CILINGIR Demir 
     DURUL Mehmet Erdem 
     KUPELI Adem Doruk 
     ORS Doruk  
  TUR  
 11   UNITED STATES OF AMERICA 3
     KOTOV Leonid 
     LE Hayden 
     XU William  
  USA  
 12   GREAT BRITAIN 1
     HIYAMA Ryuki 
     HORNE Samuel 
     MARTIN Henry 
     WOODWARD Zachary  
  GBR  
 13   EGYPT
     BADR Youssef 
     ELBOGDADLY Fares 
     ELSEDAWY Ahmed 
     KHODEAR Yassin  
  EGY  
 14   GREAT BRITAIN 2
     EVANS- REEVES Sebastian 
     HEATH Thomas 
     KLOSS Nathanael 
     MCLEOD Alistair  
  GBR  
 15   RUSSIA 3
     BABKIN Timofei 
     GINTVAINIS Vladislav 
     IVANOV Mikhail 
     SAVIN Fedor  
  RUS  
 16   POLAND 2
     BIEDACHA Wojciech 
     DENKIEWICZ Aleksander 
     DOWGIERD Krzysztof 
     MARKER Bartosz  
  POL  
 17   UNITED STATES OF AMERICA 2
     CHAN Matthew 
     CHON Taylor 
     DHINGRA Gian 
     TANN Justin  
  USA  
 18   BULGARIA 2
     DALEKOV Simeon 
     GEORGIEV Nikolay - Tomas 
     LAZOV Dimitar 
     VODENOV Radoslav  
  BUL  
 19   ROMANIA 2
     ENACHE Dacian 
     MERCURIAN Radu 
     MICULESCU Alexandru 
     ROSESCU Iannis  
  ROU  
 20   GREECE 1
     CHATZICHRISTOS Vasilis-Eric 
     EFTYCHIADIS Athanasios 
     MANESIOTIS Panagiotis 
     PREDARIS Vasileios  
  GRE  
 21   HUNGARY 2
     DROBNI Botond 
     FULOP Zsombor 
     PECH Kornel 
     TFIRST Balazs  
  HUN  
 22   TURKEY 4
     ALTINCEKIC Toprak 
     BAYRAKTAR Mehmet Omer 
     TAKES Bora  
  TUR  
 23   RUSSIA 2
     CHALIN Anton 
     ERMOLAEV Dmitrii 
     GILEV Maksim 
     SHAPOVALOV Kirill  
  RUS  
 24   AZERBAIJAN
     HUSEYNOV Abbas 
     KHASIYEV Aykhan 
     ZEYNALLI Nurlan  
  AZE  
 25   ROMANIA 3
     BUSUIOC Andrei 
     CRISTOLOVEAN Bogdan 
     MILITARU David Nicolae 
     MOISE Tudor  
  ROU  
 26   TURKEY 5
     AYGUN Arda 
     DANKAZ Acar 
     MERMUTOGLU Emir 
     UGURLU Mehmet Emin  
  TUR  
 27   GREAT BRITAIN 3
     BARR Jacob 
     BRYDEN Joshua 
     GROVES Felix 
     HORNBERRY Oscar  
  GBR  
 28   RUSSIA 4
     BAKHURIN Viktor 
     BASKAKOV Aleksey 
     LECOMTE Maxim 
     NISHANBAEV Ilias  
  RUS  
 29   BELGIUM
     DANNEELS Birgen 
     DEVOS Jurre 
     VOLCKAERT Cedric  
  BEL  
 30   POLAND 3
     KOBLA Bruno 
     LEDUC Leon 
     MIELKO Bronislaw 
     STRZADALA Emilian  
  POL  
 31   GREECE 2
     GROLLIOS Thomas Avraam 
     LEOTON Guy Georgios 
     PASCHALIDIOGLOU Synodinos 
     ZARMPINIS Vasileios  
  GRE  
 32   GREECE 3
     BLETSAS Konstantinos 
     CHATZOPOULOS Markelos 
     PAPADOPOULOS Alexandros 
     PERGAMALIS Nikolaos Angelos  
  GRE  
 33   POLAND
     BROSCH Maksymilian 
     DENKIEWICZ Benedykt 
     KUSAK Oskar 
     PARDELA Michal  
  POL  
 34   BULGARIA 3
     DONEV Ilian 
     MALCHEV Marto 
     MEICOV Nikola 
     STAYKOV Mihail  
  BUL  
 35   ROMANIA 4
     EVA Alexandru 
     MACOVEI Cristian 
     NISTOR Nichita 
     PIRVU Mario  
  ROU  
 36   ROMANIA 5
     ANDREESCU Rares 
     BORCEA Tudor Ioan 
     NITU Horia 
     VASILESCU Sergiu  
  ROU  
 37   GREECE 4
     FRADELLOS Georgios 
     MARGARITIS Alexandros 
     SKOUNTZOS Iraklis  
  GRE  
 38   BULGARIA 4
     CHOLAKOV Yordan 
     KOLEV Ivan 
     MILANOV Nikola 
     TONCHEV Dimitar  
  BUL  
 39   BELGIUM 2
     AUDENAERT Sil 
     PROSSE Art 
     VAN LIER Arthur  
  BEL  
 40   GREECE 5
     GIAKOUSTIDIS Efthymios 
     LEOTON Lazaros 
     LIVANOS Nikolaos  
  GRE  
 40   MIX TEAM
     CLIFFTON George 
     HIYAMA Yoji 
     LAWAL Amari 
     LENKH Nikolaus  
    
 40   UNITED STATES OF AMERICA 5
     GHAYALOD Ansh 
     HOUTZ Jackson 
     SIMAK Joseph  
  USA  

 
Document engarde-service - 28.11.2021 ã. 19:14:36
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently