Malmö International 2019
Ladies Senior

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   LEHRMAN   Cecilia    SWE    1.000   14   25   qualifier 
 2   PIASECKA   Caroline    NOR    1.000   12   25   qualifier 
 3   ENGDAHL   Sophie    SWE    1.000   12   20   qualifier 
 3   MÅRTENSSON   Elvira    SWE    1.000   12   20   qualifier 
 5   HILLE-DAHL   Thale    NOR    1.000   11   20   qualifier 
 6   LÖFGREN   Sonja    SWE    1.000   9   20   qualifier 
 7   MALVIK   Katherina    NOR    1.000   7   24   qualifier 
 8   ASCHEHOUG   Irina    NOR    0.800   12   24   qualifier 
 9   SENNERLIN HOLM   Engla    SWE    0.800   11   24   qualifier 
 10   ULLTJÄRN   Louise    SWE    0.800   11   21   qualifier 
 11   THIM   Lovisa    SWE    0.800   10   22   qualifier 
 12   SLEZIONA   Ewa Zofia    SWE    0.750   8   19   qualifier 
 13   DE GROOTE   Annica    SWE    0.750   8   15   qualifier 
 14   FRANSSON   Emma    SWE    0.750   6   17   qualifier 
 15   ALIEVA   Katja    DEN    0.750   4   18   qualifier 
 15   PERSSON   Caroline    SWE    0.750   4   18   qualifier 
 17   LEJON   Viktoria    SWE    0.600   7   23   qualifier 
 18   STILLER   Zarina    DEN    0.600   6   21   qualifier 
 19   ASP   Julia    SWE    0.600   4   21   qualifier 
 19   ZANDER   Celina    SWE    0.600   4   21   qualifier 
 21   BJARTMAR   Lisa    SWE    0.600   -1   19   qualifier 
 22   FREDÉN   Anna    SWE    0.500   1   17   qualifier 
 23   ALBERTSON   Pia    SWE    0.500   1   13   qualifier 
 24   SØRENSEN TRUDSØ   Ria Miritz    DEN    0.500   -1   17   qualifier 
 25   VORNANEN   Johanna Anni-Maija    FIN    0.500   -2   16   qualifier 
 26   HILT   Claudia    GER    0.500   -2   12   qualifier 
 27   GRUNOW-JENSEN   Nina    GER    0.500   -4   14   qualifier 
 28   STENBERG MARQVARDSEN   Mette    SWE    0.400   -1   19   qualifier 
 29   HERKERT   Anette    DEN    0.400   -5   17   qualifier 
 30   STRONG   Puk    DEN    0.400   -5   16   qualifier 
 31   AUERBACH   Anita    DEN    0.400   -6   15   qualifier 
 32   BJÖRK   Pia    SWE    0.250   0   15   qualifier 
 33   FLEDELIUS   Kamma    DEN    0.250   -3   14   qualifier 
 34   OLSEN   Sofie Helene    DEN    0.250   -4   15   qualifier 
 35   TILLGREN   Kajsa    SWE    0.250   -4   14   qualifier 
 36   TÄCKENSTRÖM   Felicia    SWE    0.250   -5   13   qualifier 
 37   ZINK   Veronika    GER    0.250   -8   11   qualifier 
 38   KRANSFORS   Filippa    SWE    0.250   -9   10   qualifier 
 39   MELANDER   Ylvali    SWE    0.200   -4   17   qualifier 
 40   DELLMANN   Klara    GER    0.200   -7   16   qualifier 
 41   ANDERSEN   Helle    SWE    0.200   -11   12   qualifier 
 42   EKMAN   Alice    SWE    0.200   -11   11   qualifier 
 42   ULLTJÄRN   Bianca    SWE    0.200   -11   11   qualifier 
 44   ROESSLER   Kirsten Kaya    GER    0.200   -13   11   qualifier 
 45   EIRITZ   Ingrid    SWE    0.000   -9   9   qualifier 
 46   NEUSCHAEFER   Katharina    GER    0.000   -11   14   qualifier 
 47   AUERBACH   Malene    DEN    0.000   -12   13   qualifier 
 48   FREDERIKSEN   Mia Maja    DEN    0.000   -12   8   qualifier 
 49   FORSSIUS   Cecilia    SWE    0.000   -13   7   qualifier 

 
Document engarde-service - 2019-06-08 14:13:07
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently