2018 Nordic Epee Championships
U17 Girls
Vilnius
21/10/2018

See with Engarde Smart >> (finer access to data, very little traveling data)

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32
   1   TRUUSE Gabriela   EST   
          TRUUSE Gabriela 
64                                 
            TRUUSE Gabriela 
   33   PACENKO Julija    LAT       15/9
          PÖYSTI Laura 
32   PÖYSTI Laura   FIN  13/7
 
   17   OSTROVSKI Elisabeth   EST 
          OSTROVSKI Elisabeth 
48   VITKEVIČIŪTĖ Nida   LTU  15/8
            PALK Madli 
   49   KRIAUCIUNAITE Gerda   LTU       15/9
          PALK Madli 
16   PALK Madli   EST  15/7
 
   9   BINGELYTE Grete   LTU 
          BINGELYTE Grete 
56             
            BINGELYTE Grete 
   41   IRICIAN Urte   LTU       15/12
          MELLES Anne-Mai 
24   MELLES Anne-Mai   EST  15/10
 
   25   NILISK Kristiin   EST 
          ORLOVA Marija 
40   ORLOVA Marija   LAT  15/9
            DZEKEVICH Katsiaryna 
   57              15/9
          DZEKEVICH Katsiaryna 
 DZEKEVICH Katsiaryna   BLR      
 
   5   FRANSSON Emma   SWE 
          FRANSSON Emma 
60             
            FRANSSON Emma 
   37   JARŠEVIČIŪTE Ema   LTU       15/9
          JARŠEVIČIŪTE Ema 
28   BESECKA Darija    LAT  15/9
 
   21   BABENKO Erika    LAT 
          PYLINOVA Anastasija 
44   PYLINOVA Anastasija   LTU  15/14
            PYLINOVA Anastasija 
   53              15/14
          BEIMANOVA Karina 
12   BEIMANOVA Karina   EST      
 
   13   TERHO Liisa   FIN 
          TERHO Liisa 
52             
            ZARETSKAIA Lizaveta 
   45   NASHKO Milana   LAT       15/9
          ZARETSKAIA Lizaveta 
20   ZARETSKAIA Lizaveta   BLR  7/6
 
   29   MAANINKA Moa   SWE 
          MAANINKA Moa 
36   NARBUTAITE Monika   LTU  15/14
            PRELA Anna 
   61              15/10
          PRELA Anna 
 PRELA Anna   EST      
 
   3   BER Vanessa   EST 
          BER Vanessa 
62             
            MIHEJEVA Nellija  
   35   SALAUIEVA Varvara   BLR       15/12
          MIHEJEVA Nellija  
30   MIHEJEVA Nellija    LAT  15/9
 
   19   SOHLBERG Oona   FIN 
          SOHLBERG Oona 
46   SŲRENSEN TRUDSŲ Ria Miritz   DEN  12/10
            VASSILJEVA Karina 
   51              15/14
          VASSILJEVA Karina 
14   VASSILJEVA Karina   EST      
 
   11   ANIS Dinara   EST 
          ANIS Dinara 
54             
            ANIS Dinara 
   43   MUMM Alice   SWE       7/6
          SENIUTAITE Aiste 
22   SENIUTAITE Aiste   LTU  15/10
 
   27   GORDON ACHOUR Runa   SWE 
          GORDON ACHOUR Runa 
38   VEHVILÄINEN Vilma   FIN  15/9
            GORDON ACHOUR Runa 
   59              15/13
          NOVOSJOLOVA Luiza 
 NOVOSJOLOVA Luiza   EST      
 
   7   RAMSING Kamma   DEN 
          RAMSING Kamma 
58             
            RAMSING Kamma 
   39   BOBROVA Elizaveta   EST       15/10
          VARUL Anni 
26   VARUL Anni   EST  15/10
 
   23   ALTAUZ Julia   SWE 
          ALTAUZ Julia 
42   WEN Jiayi   NOR  15/10
            REKUTĖ Monika 
   55              15/5
          REKUTĖ Monika 
10   REKUTĖ Monika   LTU      
 
   15   ABU EID TJULIN Selma   SWE 
          ABU EID TJULIN Selma 
50             
            ABU EID TJULIN Selma 
   47   JAANI Kleer   EST       15/8
          TENGESDAL Vilde 
18   TENGESDAL Vilde   NOR  15/12
 
   31   GRABOVSKYTE Lurde   LTU 
          GRABOVSKYTE Lurde 
34   PROOSVÄLI Anneli   EST  12/11
            KOMISSAROVA Karoliina 
   63              15/10
          KOMISSAROVA Karoliina 
 KOMISSAROVA Karoliina   EST      

 
Document engarde-escrime - 2018-10-21 16:45:36
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently