European U14 Circuit Gaja - Dvikova Cup 2019
Girls U14 epee individual
Kaunas
2019-05-04

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   MARIPUU   Marian    EST    1.000   24   30   qualifier 
 2   PROOSVALI   Anneli    EST    1.000   23   30   qualifier 
 3   AUS   Sandra    EST    1.000   22   30   qualifier 
 4   PROSINA   Sofija    LAT    1.000   20   30   qualifier 
 5   STOLUPINA   Aleksandra    RUS    1.000   18   30   qualifier 
 6   NARBUTAITE   Monika    LTU    1.000   17   30   qualifier 
 7   ANIS   Dinara    EST    1.000   13   28   qualifier 
 8   RINGE   Glorija    LAT    0.833   14   28   qualifier 
 9   SEERO   Jana    EST    0.833   13   29   qualifier 
 10   GOCZAL   Alicija    POL    0.833   12   29   qualifier 
 11   KHRAMMTSOV   Anastasiya    ISR    0.667   12   26   qualifier 
 12   BABENKO   Erika    LAT    0.667   11   24   qualifier 
 13   BESECKA   Darja    LAT    0.667   8   28   qualifier 
 14   RAZASCONOKA   Valerija    LAT    0.667   7   26   qualifier 
 15   PYLINOVA   Anastasija    LTU    0.667   5   26   qualifier 
 16   JAANI   Kleer    EST    0.667   4   24   qualifier 
 17   ALBERG   Sandra    EST    0.667   4   21   qualifier 
 18   ANDRIULYTE   Egle    LTU    0.667   3   25   qualifier 
 19   MIRONOV   Leana    EST    0.667   0   23   qualifier 
 20   PROKOPIVIC   Karina    LTU    0.500   6   23   qualifier 
 21   ZARONSKYTE   Liepa    LTU    0.500   6   22   qualifier 
 22   GARUS   Oliwia    POL    0.500   2   25   qualifier 
 23   ZAVJALOVA   Sofija    LTU    0.500   0   22   qualifier 
 24   CESNOVAITE   Vesta    LTU    0.500   -1   23   qualifier 
 25   IVANOVA   Diana    EST    0.500   -3   20   qualifier 
 26   PARLIN   Ksenija    EST    0.500   -6   21   qualifier 
 27   HOJDA   Malgorzata    POL    0.500   -7   19   qualifier 
 28   VOZNESSENSKI   Maria-Elisa    EST    0.333   1   24   qualifier 
 29   KVERFELD   Maria    EST    0.333   0   20   qualifier 
 30   IRICIAN   Urte    LTU    0.333   -3   21   qualifier 
 31   PAAVEL   Anni Kaisi    EST    0.333   -3   19   qualifier 
 31   SANAMES   Erika    EST    0.333   -3   19   qualifier 
 33   TRYNOVA   Svetlana    EST    0.333   -5   19   qualifier 
 34   LAASIK   Madli    EST    0.333   -6   22   qualifier 
 35   JONYNAITE   Kamila    LTU    0.333   -7   19   qualifier 
 35   SELIVANOVA   Sofija    EST    0.333   -7   19   qualifier 
 37   TRYNOVA   Julja    EST    0.333   -7   17   qualifier 
 38   CHERVYNSKA   Yekateryna    UKR    0.333   -8   19   qualifier 
 39   PODER   Annabel    EST    0.333   -9   15   qualifier 
 40   LILL   Darja    EST    0.167   -8   19   qualifier 
 41   MIKAILAITE   Emile    LTU    0.167   -10   18   eliminated 
 42   KALINA   Magdel    POL    0.167   -15   14   eliminated 
 43   SEMIONOVA   Sofija    LTU    0.167   -15   10   eliminated 
 44   KLEMANSKAITE   Anastasija    LTU    0.167   -16   13   eliminated 
 45   GRISCENKO   Polina    LTU    0.167   -19   9   eliminated 
 46   VITONE   Beatrice    LTU    0.000   -16   14   eliminated 
 47   OSKOLKOVA   Lizaveta    LTU    0.000   -20   10   eliminated 
 48   MAKARSKAITE   Nikita    LTU    0.000   -22   8   eliminated 
 49   SAMOSKAITE   Eliza    LTU    0.000   -29   1   eliminated 

 
Document engarde-service - 2019-05-04 14:41:37
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently