Olimpici Párbajtőr / Epée Grand Prix
GP5 Bcs - Csaba Kupa / Cup
Serdülő Fiú Párbajtőr / Adolescent Boys Epée
Békéscsaba, 2019. május 12. vasárnap

Engarde Smart indítása >> (?faible_itinerance?)

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   PAULIK   Tamás    KONDOROSI VÍVÓ SE     
 2   KISS   Attila    BALATON VÍVÓKLUB     
 3   BÖRCSÖK   Koppány    FLESS     
 3   FEKETE   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB     
 5   HIRTLING   Márton    BHSE     
 6   KÓ   Ágoston    BVSC     
 7   FERENCZ   Bence    DVE     
 8   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB     
 9   NÉMETH   Zétény    BALATON VÍVÓKLUB     
 10   SZILÁRD   Zsigmond    BHSE     
 11   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    BÉKESSY DEBRECEN     
 12   HORVÁTH   Ádám    FLESS     
 13   HUTÁS   Barna    BVSC     
 14   CSUTA   András    SZVSZSE     
 15   LENKEFI   Soma Boldizsár    AVA     
 16   SOMODY   Soma    MTK     
 17   DUNAY   Máté    MTK     
 18   PATAKY   Ádám    DVE     
 19   BENE   Zoltán    MTK     
 20   REUTER   Ákos    PTE-PEAC     
 21   CSIZMAZIA-DARAB   István    BALATON VÍVÓKLUB     
 22   BENAVIDES   Sebastian    MTK     
 23   MÉRŐ   Leon    FLESS     
 24   CSEKE   Balázs    DVE     
 25   SAMOILOV   Roman    UKR     
 26   KEMECSEI   Kornél    HONVÉD ARRABONA SE     
 27   HERCZEG   Martin Bence    OMS-TATA     
 28   HAZAI   Tamás    FLESS     
 29   NECULAI   Rares    ROU     
 30   TOMOJZER   Péter    BVSC     
 31   GÖMÖRI   Levente    BHSE     
 32   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE     
 33   OZSVÁRT   Barnabás    FLESS     
 34   KOVÁCS   Máté    BHSE     
 35   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ     
 36   KOHAJDA   László    KRVSE     
 37   SZÜCS SZUPER   Milán    BHSE     
 38   TUFAN   Raul    ROU     
 39   MEZINGER   Marton    ROU     
 40   NÁDI   Zsombor    SZVSZSE     
 41   BAGYULA   László    VASAS     
 42   BALLA   Botond    SZENT LÁSZLÓ     
 43   DZIURA   Stanislaw    POL     
 44   DALLOS   Kristóf Vladimir    SZVSZSE     
 45   PINTÉR   Boldizsár    TÖREKVÉS     
 46   HUNYOR   Dániel    MTK     
 47   REGŐNYEI   Máté    ÉTC     
 48   SZALAI   Zalán    MTK     
 49   BACIU   Stefan Gabriel    ROU     
 50   DEBRECZENI   Ákos    FLESS     
 51   MARTON   Dávid    BHSE     
 52   TUSJAK   Dominik    KONDOROSI VÍVÓ SE     
 53   NAGHI   Vlad    ROU     
 54   BENE   Csongor Miklós    VASAS     
 55   MRÓZ   Michal    POL     
 56   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB     
 57   RISTIC   Nemanja    SRB     
 57   XUE   Fu    BVSC     
 59   NÁDHÁZY   Balázs    VASAS     
 60   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ     
 61   MAGYAR   Máté    BHSE     
 62   SZÉKI   Zsombor    VASAS     
 63   RUSYN   Maxim    UKR     
 64   TÓTH   Marcell    AVA     
 65   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    ÉTC     
 66   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ     
 67   DOMONKOS   András    SVK     
 68   NÁDHÁZY   Gergely    VASAS     
 69   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA     
 70   KOSKA-G   Bendegúz    MTK     
 71   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA     
 72   VECZEL   Zsombor    BHSE     
 73   CSAPÓ   Balázs Péter    KVSE     
 74   BARTKÓ   Zalán    MTK     
 75   NEMES   Ábel    TÖREKVÉS     
 76   SZALAI   Bernát    SZOMBATHELY     
 77   ECSEDI   Sámuel    MTK     
 78   MARA   Sámuel    BHSE     
 79   APARASCHITEI   Andrei Tudor    ROU     
 80   PACSAY   Benjámin    KVSE     
 81   BUGÁR   Dániel    SVK     
 82   GYŐRFI   Zsombor Péter    INTERFENCING DSC     
 82   GÖMBÖS   Bálint    MTK     
 84   KERÜLŐ   Sebestyén    SZVSZSE     
 85   PETRACHE   George Cristian    ROU     
 86   HOVÁN   Martin    DVE     
 87   MOLNÁR   Ádám    OMS-TATA     
 88   KRNÁCS   Tamás    AVA     
 89   BALOGH   Attila    ZANSHIN SE     
 89   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE     
 91   VIGH   Balázs    SZVSZSE     
 92   MAZUR   Daniil    UKR     
 93   NICA   Iustin Andrei    ROU     
 94   SZAJKOVITS   Ádám    VERESEGYHÁZ     
 95   SZABÓ   Márton    SZTE-VK     
 96   CHIRIAC   Andrei    ROU     
 97   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC     
 98   GRUJIC   Kosta    SRB     
 99   WODOLA   János    SZTE-VK     
 100   VISKY   Zsombor    INTERFENCING DSC     
 101   KOVÁCS   Benedek    BHSE     
 102   TRONARU   Ianis    ROU     
 103   BENKOVITS   Marcell    HONVÉD ARRABONA SE     
 103   RUSU   Dragos Gabriel    ROU     
 105   CSOKNYAY   Bertalan    INTERFENCING DSC     
 106   ZIVANOVIC   Konstantin    SRB     
 107   IVANOVIC   Lav    SRB     
    KERÉNYI   Gábor Manó    SZOMBATHELY    visszalépés 
    PÁSZTI   Csanád    FLESS    visszalépés 

 
Document engarde-escrime - 2019. 05. 12. 15:35:43
Az oldal automatikus frissítési ideje 3 perc, manuálisan gyakrabban frissíthető