Olimpici Párbajtőr / Epée Grand Prix
GP3 Budapest - Vasas Kupa / Cup
Újonc Leány Párbajtőr / Novice Girls Epée
2019' február 02. szombat

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   WIMMER   Dorina    MTK    1.000   24   30   qualifier 
 2   KÁLMÁN   Zille    INTERFENCING DSC    1.000   16   30   qualifier 
 3   NÉBALD   Franciska    MTK    1.000   15   30   qualifier 
 4   NAGY   Emma Dorottya    DVE    1.000   14   30   qualifier 
 5   SIMON   Zsófia    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   13   30   qualifier 
 6   CSÉRI   Sára    TAPOLCA VÍVÓKLUB    1.000   12   25   qualifier 
 7   SULYOK   Melani    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.833   17   29   qualifier 
 8   FEDORCHUK   Solomiya    UKR    0.833   16   29   qualifier 
 9   OLÁH   Lili    AVA    0.833   15   29   qualifier 
 10   RADWAN   Patrycja    POL    0.833   15   28   qualifier 
 11   MEMDZHANOVA   Evgenia    UKR    0.833   14   29   qualifier 
 12   DZIUBAN   Kateryna    UKR    0.833   14   28   qualifier 
 13   GYENES   Léna    VASAS    0.833   12   29   qualifier 
 13   LEBOR   Hannah    BVSC    0.833   12   29   qualifier 
 15   JUHÁSZ   Eszter    BHSE    0.833   10   29   qualifier 
 16   YOUSEF   Mira    UKR    0.833   10   27   qualifier 
 17   KRAVCHUK   Veronika    UKR    0.833   9   29   qualifier 
 17   TAKÁCS   Dóra Fruzsina    MTK    0.833   9   29   qualifier 
 19   HAJDU   Emma    BHSE    0.833   9   28   qualifier 
 19   MUNTEAN   Andrea    ROU    0.833   9   28   qualifier 
 21   VARGA   Veronika    VASAS    0.833   9   26   qualifier 
 22   CSOMOR   Alexa    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.833   8   27   qualifier 
 23   TARSOLY   Borbála    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.833   7   28   qualifier 
 24   BERÉNYI   Rebeka Anna    INTERFENCING DSC    0.833   4   24   qualifier 
 25   DÉKÁNY   Viktória    AVA    0.800   7   24   qualifier 
 26   SZALMA   Sára    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   7   22   qualifier 
 27   KORNIICHUK   Yelyzaveta-Olha    UKR    0.800   5   20   qualifier 
 28   MOLNÁR   Mira    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.667   12   27   qualifier 
 29   IMRE   Luca Mária    PTE-PEAC    0.667   10   28   qualifier 
 30   KHARCHYNA   Polina    UKR    0.667   10   27   qualifier 
 31   DRAGAN   Alexandra    ROU    0.667   9   27   qualifier 
 31   PALÁGYI   Luca    FLESS    0.667   9   27   qualifier 
 33   VARTYVANOVA   Tetiana    UKR    0.667   8   25   qualifier 
 34   PIATTI   Katerina    ITA    0.667   7   25   qualifier 
 35   PÁTRI   Maja    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   6   27   qualifier 
 36   PETŐ   Boróka    INTERFENCING DSC    0.667   6   26   qualifier 
 37   MUTSY   Franciska Paula    VASAS    0.667   5   26   qualifier 
 37   STOHNII   Sofiia    UKR    0.667   5   26   qualifier 
 39   KOZSLA   Kitti Laura    BHSE    0.667   5   24   qualifier 
 40   FRANKÓ   Kata    BHSE    0.667   4   27   qualifier 
 41   BULKO   Veronika    UKR    0.667   4   26   qualifier 
 41   MARTON   Villő    BVSC    0.667   4   26   qualifier 
 41   TOTH   Viktoria    ROU    0.667   4   26   qualifier 
 44   SÁGI   Fanni    VASAS    0.667   4   25   qualifier 
 45   HERENDI   Gréta    DVE    0.667   3   26   qualifier 
 46   SZAKMÁRY   Janka    VERESEGYHÁZ    0.667   3   25   qualifier 
 47   KOVÁCS   Bianka    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   3   21   qualifier 
 48   MOUZOURAKI   Filomila    GRE    0.667   2   25   qualifier 
 49   GÁL   Barbara    TSC    0.667   -2   24   qualifier 
 50   GARZÓ   Liliána    TSC    0.600   5   22   qualifier 
 51   HERKE   Réka    PTE-PEAC    0.600   4   21   qualifier 
 52   PARLAGI   Regina    MTK    0.500   5   27   qualifier 
 53   KEREKES   Regina    MTK    0.500   3   27   qualifier 
 54   NEMES   Ariana    ROU    0.500   3   22   qualifier 
 55   KOVÁCS   Emese    KONDOROSI VÍVÓ SE    0.500   2   25   qualifier 
 56   LETZNER   Eva    ROU    0.500   2   24   qualifier 
 56   PETHŐ   Nóra    MTK    0.500   2   24   qualifier 
 58   ISMAILEANU   Mara    ROU    0.500   1   25   qualifier 
 59   HERASYMENKO   Anastasiia    UKR    0.500   1   24   qualifier 
 60   NÉMETH   Vanda    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   1   23   qualifier 
 61   ALMÁSI   Szonja    VASAS    0.500   0   24   qualifier 
 61   STOPP   Blanka    BVSC    0.500   0   24   qualifier 
 63   PANTELOPOULOU   Christina    GRE    0.500   0   23   qualifier 
 64   TÓTH   Barbara    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.500   0   22   qualifier 
 65   SZABÓ   Boglárka    INTERFENCING DSC    0.500   -1   24   qualifier 
 66   KONKOLY   Evelin    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.500   -1   23   qualifier 
 67   CSERÉP   Dorina    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.500   -1   22   qualifier 
 68   BIKIC   Isidora    SRB    0.500   -3   23   qualifier 
 69   BORBÉLY   Fanni Míra    BVSC    0.500   -6   20   qualifier 
 70   MITOVA   Boryana    BUL    0.500   -6   19   qualifier 
 71   DOMA   Boglárka    PTE-PEAC    0.500   -7   18   qualifier 
 72   CSÓK   Kincső    ÉTC    0.500   -8   17   qualifier 
 73   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE    0.400   -1   21   qualifier 
 74   JAKOBI   Júlia    PTE-PEAC    0.400   -2   20   qualifier 
 75   SIPOS   Panni Mandula    MTK    0.400   -7   14   qualifier 
 76   CSENDES   Luca    MTK    0.333   1   24   qualifier 
 77   NAGY   Antónia    BHSE    0.333   -2   24   qualifier 
 77   NIKITINA   Kamila    UKR    0.333   -2   24   qualifier 
 79   SÓSKUTI   Csenge    PILISI VÍVÓ SE    0.333   -2   21   qualifier 
 80   DIMOVA   Simona    BUL    0.333   -3   21   qualifier 
 81   BOGDÁN   Orsolya    DVE    0.333   -4   22   qualifier 
 82   MACHLIK   Míra    PTE-PEAC    0.333   -4   21   qualifier 
 83   HAJDU   Laura Nóra    ÉTC    0.333   -4   20   qualifier 
 84   BABINA   Oleksandra    UKR    0.333   -5   22   qualifier 
 85   SIMON   Júlia    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -5   20   qualifier 
 86   HORVÁTH   Gréta    ÉTC    0.333   -5   19   qualifier 
 87   PATAKI   Viktória    AVENGARDE VSE    0.333   -5   18   qualifier 
 88   KUKLA   Enikő    ÉTC    0.333   -6   21   qualifier 
 89   BABINSZKI   Anna    BÉKESSY DEBRECEN    0.333   -6   19   qualifier 
 90   DUKIC   Masa    SRB    0.333   -6   17   qualifier 
 91   DOMA   Zsófia    PTE-PEAC    0.333   -7   20   qualifier 
 91   FEHÉR   Sára    VASAS    0.333   -7   20   qualifier 
 93   CIMPAN   Maria    ROU    0.333   -7   19   qualifier 
 93   FÜREDI   Anna    PTE-PEAC    0.333   -7   19   qualifier 
 95   MAKSYMENKO   Anna    UKR    0.333   -8   18   qualifier 
 96   VÁSÁRHELYI   Éva    BÉKESSY DEBRECEN    0.333   -9   19   qualifier 
 97   CSŐSZ   Zsanett    KRVSE    0.333   -9   16   qualifier 
 98   KARPUSHKINA   Yaroslava    UKR    0.333   -9   12   qualifier 
 99   MLADENOVA   Jeni    BUL    0.333   -10   18   qualifier 
 100   SPITZNER   Lili    VASAS    0.200   -12   12   qualifier 
 101   BUCSA   Ioana    ROU    0.167   -5   21   qualifier 
 102   NAGY   Luca    SZTE-VK    0.167   -6   20   qualifier 
 103   HAMAR   Borbála    VASAS    0.167   -7   18   qualifier 
 104   FEDORA   Nóra Napsugár    INTERFENCING DSC    0.167   -9   20   qualifier 
 105   TOMSA   Ana    ROU    0.167   -9   19   qualifier 
 106   MOLNÁR   Eszter    OMS-TATA    0.167   -10   18   qualifier 
 107   HAKLITS   Hadasa    AVENGARDE VSE    0.167   -10   17   qualifier 
 108   BIRKÁS   Lili    ANGELS    0.167   -10   16   qualifier 
 108   NAGY   Eszter    INTERFENCING DSC    0.167   -10   16   qualifier 
 110   GŐCSEI   Anna Dorka    VASAS    0.167   -11   18   qualifier 
 110   KISS   Lujza    BVSC    0.167   -11   18   qualifier 
 112   GYULAI   Sarolt    MTK    0.167   -12   15   qualifier 
 113   BAKONYI   Róza    VASAS    0.167   -13   16   qualifier 
 114   SEIFULLINA   Dinara    UKR    0.167   -13   14   qualifier 
 115   BORBÉLY   Luca    HONVÉD ARRABONA SE    0.167   -13   13   qualifier 
 116   LAMBERT   Szonja    DVE    0.167   -16   13   qualifier 
 116   POLÁCSIK   Petra    DVE    0.167   -16   13   qualifier 
 118   LANTOS   Emma    VASAS    0.000   -8   17   qualifier 
 119   HEGYESI   Tamara    DVE    0.000   -10   14   qualifier 
 120   BOROS   Petra    BVSC    0.000   -13   17   qualifier 
 121   SZABÓ   Ágnes    VERESEGYHÁZ    0.000   -15   15   qualifier 
 121   TÓTH GY.   Luca    VASAS    0.000   -15   15   qualifier 
 123   NAGY   Nina    INTERFENCING DSC    0.000   -16   13   qualifier 
 124   HOTCA   Daria Ioana    ROU    0.000   -18   12   qualifier 

 
Document engarde-escrime - 2019.02.02. 15:33:07
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently