Junior World Cup Men's Sabre in memoriam György Gerevich
Héraklész Budapest Cup
January 5, 2019

Engarde Smart indítása >> (finer access to data, small use of mobile data)

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Nemzet   Állapot 
 1   NERI   Matteo    ITA     
 2   POZDNYAKOV   Vladislav    RUS     
 3   GERAUD   Jules    FRA     
 3   ROMA   Lorenzo    ITA     
 5   HUSTACHE   Aime    FRA     
 6   REN   Ian    GBR     
 7   CEDERLE   Matteo    ITA     
 8   FIORETTO   Luca    ITA     
 9   GALLO   Michele    ITA     
 10   RETCHIA   Vaja    GEO     
 11   HALLIWELL   Barnaby    GBR     
 12   SRINUALNAD   Voragun    THA     
 13   PINCHUK   Maksim    BLR     
 14   TKACHEV   Andrey    RUS     
 15   WENNEMAR   Bas    GER     
 16   KASHIWAGI   Jiri    JPN     
 17   LADEMANN   Karol    POL     
 18   DE RIDDER   Arne    BEL     
 19   AILINCA   Rares    ROU     
 20   GENOV   Galin    BUL     
 21   FERIOLI   Nico    ITA     
 21   PYSARENKO   Ivan    UKR     
 23   REA   Mattia    ITA     
 24   LEONE   Samuel    FRA     
 25   BOHOVIN   Bohdan    UKR     
 26   MERKUSHKIN   Alexander    RUS     
 27   HOLDSWORTH   Bertie    GBR     
 28   NAGY   Kristof    HUN     
 29   KOZMANOVICS   Gabor    HUN     
 30   TSELYSHEV   Artem    RUS     
 31   LOPEZ DE GUERENU   Jorge    ESP     
 32   CASTELLANI   Edoardo    ITA     
 33   TYULYUKOV   Kirill    RUS     
 34   RABB   Krisztian    HUN     
 35   BIALECKI   Cezary    POL     
 36   SCHLAFFER   Leon    GER     
 37   SCISCIOLO   Fabrizio Maria    ITA     
 38   KHALIMBEKOV   Magamed    RUS     
 39   OLLIVIER   Leandre    FRA     
 40   BENEDICT   Nicolaus    AUT     
 41   NIGRI   Alberto    ITA     
 42   PASTIN   Andrei    ROU     
 43   CRAZE   Jamie    GBR     
 44   SCHICKELE   Florian    FRA     
 45   TEREKHOV   Artem    RUS     
 46   OSHESTOV   Roman    RUS     
 47   KOTI   Lorand    HUN     
 48   ALEXANYAN   Edgar    RUS     
 49   STANESCU   Razvan    ROU     
 50   RICHARDS II   Julian    GBR     
 50   SZLAMA   Vilmos    HUN     
 52   FRANCIOSA   Daniele    ITA     
 52   HORVATH   Gergo    HUN     
 54   GYORGY   Lehel    HUN     
 55   NOWAK   Franciszek    POL     
 56   FRIEDHEIM   Stefan    GER     
 57   DESMONS   Tanguy    FRA     
 58   ROMMELSPACHER   Ralph    GER     
 59   NOSEDA   Szabolcs    HUN     
 60   ZMAU   Alexandru    ROU     
 61   DRAGOMIR   George    ROU     
 62   SZCZEPANIK   Piotr    POL     
 63   PROSSE   Mael    BEL     
 64   TRAIKOV   Daniel    BUL     
 65   MOATAZ   Medhat    EGY     
 66   PERRIER   Clement    FRA     
 67   CIDU   Matei    ROU     
 68   KAISER   Balazs    HUN     
 69   SHENGELIA   Nika    GEO     
 70   EDWARDS   James    GBR     
 71   AGHAKISHIYEV   Javanshir    AZE     
 71   MATEEV   Andri Nikolaysson    ISL     
 73   ARELLANO   Francisco    ESP     
 73   FROHLICH   Balint    HUN    DNF 
 75   HUNYADY   Bendeguz    HUN     
 76   KRAJNC   Peter    SLO     
 77   HAAG   Louis    GER     
 78   MESTRES   Gabriel    ESP     
 79   HEATHCOCK   Antonio    GER     
 80   YEREMENKO   Daniel    UKR     
 81   YAMAMOTO   Shintaro    JPN     
 82   FLORATOS   Gerasimos    GRE     
 83   PINTER   Levente    HUN     
 84   BAAKEN   Matyas    HUN     
 84   EFIMOV   Hristo    BUL     
 84   HUMEN   Vasyl    UKR     
 87   NALEWAJA   Tim    GER     
 88   ASHOUR   Omar    EGY     
 89   HEMELSOET   Elias    BEL     
 90   DISLER   Julian    GER     
 91   SCHMITZ   Peter    GER     
 92   LEE   Donghyun    KOR     
 93   DEGEN   Adrian    GER     
 94   LE MAITRE   Alexander    GBR     
 95   MATTYUS   Sebestyen    HUN     
 96   PERROUD   Remi    SUI     
 97   JARRY   Samuel    FRA     
 97   SEEFELD   Eric Simon    GER     
 99   MOATAZ   Adham    EGY     
 100   BOUREAU   Paco    FRA     
 100   HAMILTON   Zachary    GBR     
 102   CABALLERO   Rogelio    ESP     
 102   PAPAI   Roland    HUN     
 104   BOORNE   Samuel    GBR     
 105   GLENADEL   Duncan    FRA     
 106   URBAN   Tamas    HUN     
 107   BRONISZEWSKI   Jakub    POL     
 108   SOSULSKI   Piotr    POL     
 108   ZIARNOWSKI   Rafal    POL     
 110   STOYCHEV   Todor    BUL     
 111   LIPINSKI   Marcin    POL     
 112   LLEWELLYN   Ethan    GBR     
 113   NARITA   Takenori    JPN     
 114   KIS-TAMAS   Bence    HUN     
 114   NA   Minuk    KOR     
 116   ONDRIK   Konrad    HUN     
 117   SOLER   Pau    ESP     
 118   CZAJKOWSKI   Ksawery    POL     
 119   BOUNABI   Akram    ALG     
 120   MIZUNO   Tomoyuki    JPN     
 121   ZAVIRSEK ZORZ   Tei    SLO     
 122   DINCA   Elton    ROU     
 123   MATRICCIANI   Noah    GBR     
 124   FLOREZ   Carlos    ESP     
 125   HUNYADY   Daniel    HUN     
 126   ROHOZIAN   Mykhailo    UKR     
 127   VAN DYCK   Jasper    BEL     
 128   IZEM   Adem Abdelhacib    ALG     
 128   MAGNUSSON   Daniel Hugi    ISL     
 128   TONCHEV   Teodor    BUL     
 131   BENMAROUF   Lokman    ALG     
 132   TSVETKOV   Dobromir    BUL     
 133   DRUON   Valentin    FRA     
 133   LACAZE   Alexandre    FRA     
 133   LYFAR   Anton    UKR     
 133   ROBERTSON   Ewan    GBR     
 137   VALLHONRAT   Nil    ESP     
 138   KRISTJANSSON   Franklin Ernir    ISL     
 138   SZANTO   Zoltan    HUN     
 140   BAAKEN   Solt    HUN     
 141   RAIKIN   Dimitar    BUL     
 142   DOWSE   Kieran    IRL     
 142   SALLES   Fabio    BRA     
 144   KUMPANSKYI   Oleksandr    UKR     
 145   LOPEZ PLA   Adria    ESP     
 145   PERROUD   Adrien    SUI     
 147   VICO   Alejandro    ESP     
 148   CHIARI   Lukas    AUT     
 148   ZLATEV   Velizar    BUL     
 150   BUSER   Jimi    NED     
 150   HEGARTY   Christian    IRL     
 150   ROZVAZHAIEV   Alejandro    UKR     
    ALFADHLI   Mohammed    KUW    DNS 
    MIGNUZZI   Giacomo    ITA    DNS 

 
Document engarde-escrime - 2019.01.05. 18:15:43
Az oldal automatikus frissítési ideje 3 perc, manuálisan gyakrabban frissíthetõ