Olimpici Újonc Férfi Párbajtõr Ob
Szalay Gyöngyi Emlékverseny
Keszthely, 2019.06.18.

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   CSEKE   Balázs    DVE    1.000   20   30   qualifier 
 2   MARTON   Dávid    BHSE    1.000   17   30   qualifier 
 3   DALLOS   Kristóf Vladimir    SZVSZSE    1.000   15   30   qualifier 
 4   REUTER   Ákos    PTE-PEAC    1.000   15   25   qualifier 
 5   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ    1.000   12   25   qualifier 
 6   MARA   Sámuel    BHSE    1.000   11   25   qualifier 
 7   APÁTI   Bálint    AVA    1.000   10   24   qualifier 
 8   HAZAI   Tamás    FLESS    1.000   8   24   qualifier 
 9   BILKAY   Gábor    DVE    0.833   16   29   qualifier 
 10   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE    0.833   14   27   qualifier 
 11   AVAS   Levente    SZOMBATHELY    0.833   12   27   qualifier 
 12   SZILÁRD   Zsigmond    BHSE    0.833   12   26   qualifier 
 13   HORVÁTH   Ádám    FLESS    0.833   11   29   qualifier 
 14   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB    0.833   11   28   qualifier 
 15   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VERESEGYHÁZ    0.833   11   27   qualifier 
 16   TUSJAK   Dominik    KONDOROSI VÍVÓ SE    0.833   10   29   qualifier 
 17   TÍMÁR   Richárd    HONVÉD ARRABONA SE    0.833   10   28   qualifier 
 18   KÓ   Ágoston    BVSC    0.833   10   26   qualifier 
 19   FARKAS   Bulcsú    PTE-PEAC    0.833   8   29   qualifier 
 20   BICSÉRDI   Csongor    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.833   6   25   qualifier 
 21   DUNAY   Máté    MTK    0.800   11   22   qualifier 
 22   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   10   23   qualifier 
 23   PATAKY   Ádám    DVE    0.800   9   22   qualifier 
 24   PINTÉR   László    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   8   22   qualifier 
 25   BOGNÁR   Barna    SZOMBATHELY    0.800   7   23   qualifier 
 26   LÉGRÁDI   Bálint    FLESS    0.800   7   22   qualifier 
 27   BÖRCSÖK   Koppány    FLESS    0.667   15   28   qualifier 
 28   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA    0.667   12   26   qualifier 
 29   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ    0.667   9   26   qualifier 
 30   SIMONYAI   Olivér    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   8   27   qualifier 
 31   FELFÖLDI   Áron Attila    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   7   26   qualifier 
 32   SZÛCS   Edvin    BÉKESSY DEBRECEN    0.667   5   25   qualifier 
 33   SZÁNTÓ   Botond    VASAS    0.667   4   24   qualifier 
 34   MONOSTORI   Barna    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   3   24   qualifier 
 35   DARVAS   Ottó    VASAS    0.667   3   20   qualifier 
 36   RUBECZ   Bálint    BVSC    0.667   0   22   qualifier 
 37   BAGYULA   Tamás    VASAS    0.600   5   22   qualifier 
 38   MAGYAR   Máté    BHSE    0.600   4   21   qualifier 
 39   KÁNVÁSI   Emil    BVSC    0.600   3   20   qualifier 
 40   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA    0.600   2   19   qualifier 
 41   CSÖKE   István    NKESE    0.500   8   27   qualifier 
 42   BENE   Csongor Miklós    VASAS    0.500   8   24   qualifier 
 43   PELLE   Domonkos    BHSE    0.500   4   27   qualifier 
 44   ANTAL   Máté Bálint    BHSE    0.500   4   26   qualifier 
 45   ANGYAL   András    BHSE    0.500   3   23   qualifier 
 46   HORVÁTH   Szabolcs    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.500   3   22   qualifier 
 47   LIPPAI   Máté    PTE-PEAC    0.500   1   22   qualifier 
 48   FEHÉR   Mátyás    VASAS    0.500   1   20   qualifier 
 49   SZALAI   Bernát    SZOMBATHELY    0.500   -1   21   qualifier 
 50   KETTLER- VÁRKONYI   Róbert    FLESS    0.500   -1   19   qualifier 
 51   BUDAHÁZY   Bernát    TÖREKVÉS    0.500   -2   19   qualifier 
 52   VIRÁNYI-SZABÓ   Zsombor    SZVSZSE    0.500   -5   21   qualifier 
 53   SÜLI   Ádám    SZTE-VK    0.500   -6   18   qualifier 
 54   KORONCAI   Sámuel    BHSE    0.400   3   21   qualifier 
 55   RÓNA   Borisz    VASAS    0.400   1   20   qualifier 
 56   XUE   Fu    BVSC    0.400   -1   17   qualifier 
 57   VERES   Máté    ÉTC    0.400   -1   16   qualifier 
 58   PUSKÁS   Péter János    PTE-PEAC    0.400   -2   18   qualifier 
 58   SZABÓ   Vilmos    VERESEGYHÁZ    0.400   -2   18   qualifier 
 60   KANDI   Bence Zsolt    BÉKESSY DEBRECEN    0.400   -2   17   qualifier 
 61   WERMESER   Csongor György    VASAS    0.400   -3   16   qualifier 
 62   MOLNÁR   Lehel    TÖREKVÉS    0.400   -3   15   qualifier 
 63   KARÁCSONY   Ábel    ÉTC    0.400   -4   13   qualifier 
 64   FERWAGNER   Péter Gábor    SZTE-VK    0.400   -5   18   qualifier 
 65   PLUHÁR   László    BHSE    0.400   -5   15   qualifier 
 66   DÁVID   Olivér    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -2   24   qualifier 
 66   KISS   István Ádám    BÉKESSY DEBRECEN    0.333   -2   24   qualifier 
 68   SZÖRFI   Domicián    BVSC    0.333   -2   21   qualifier 
 69   HORVÁTH   Márk    FLESS    0.333   -3   23   qualifier 
 70   KRNÁCS   Tamás    AVA    0.333   -3   21   qualifier 
 71   FARKAS   Gergely    VASAS    0.333   -5   20   qualifier 
 72   SOMODY   Bonca    MTK    0.333   -7   19   qualifier 
 73   EMÕDI   Marcell    DVE    0.333   -8   18   qualifier 
 73   POKORNI   Olivér    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.333   -8   18   qualifier 
 75   PECSENKA   Barnabás Ákos    MTK    0.333   -9   18   qualifier 
 75   SEBESTYÉN   Balázs Ádám    MTK    0.333   -9   18   qualifier 
 77   VIRÁGOS   Sebestyén Imre    BÉKESSY DEBRECEN    0.333   -9   16   qualifier 
 78   GYUKICS   Gellén    SZTE-VK    0.333   -10   17   qualifier 
 79   CSANÁDY   Zsombor    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.200   -6   16   eliminated 
 79   TÓTH   Marcell    AVA    0.200   -6   16   eliminated 
 81   KIS   Áron Péter    DVE    0.200   -8   14   eliminated 
 82   GYARMATI   Zsombor    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.200   -9   12   eliminated 
 83   SEBESTYÉN   Ákos    MTK    0.200   -11   12   eliminated 
 84   DALLOS   Mirkó Benedek    SZVSZSE    0.167   -6   19   eliminated 
 85   KOVÁCS   Kenéz    OSC    0.167   -11   15   eliminated 
 86   ANDRÁSI   Kristóf    ÉTC    0.167   -15   14   eliminated 
 87   MAKKOS   Bence    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.167   -15   12   eliminated 
 88   GARAY   Levente    AVENGARDE VSE    0.167   -16   12   eliminated 
 89   KISS   Bálint    ÉTC    0.167   -16   9   eliminated 
 90   GÁLIK   Balázs    VASAS    0.000   -9   21   eliminated 
 91   PÁSZTI   Csanád    FLESS    0.000   -9   15   eliminated 
 92   BAKÓ   Zsombor    ANGELS    0.000   -13   17   eliminated 
 93   SCHMIDT   Domonkos    ANGELS    0.000   -15   10   eliminated 
 94   ETTER-DOMOSZLAY   Gergely    OMS-TATA    0.000   -16   9   eliminated 
 95   SÜKETES   Miklós Csaba    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.000   -18   7   eliminated 
 96   JÁVORSZKY   Alexander    OSC    0.000   -20   10   eliminated 
 97   SIMON   Ábel András    SZOMBATHELY    0.000   -21   9   eliminated 
 98   PALOTÁS   Botond    KRVSE    0.000   -22   8   eliminated 
 99   KISS   Marcell    ÉTC    0.000   -25   5   eliminated 

 
Document engarde-service - 2019.06.18. 10:44:02
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently