Olimpici Serdülõ Nõi Párbajtõr Ob
Szalai Gyöngyi Emlékverseny
Keszthely, 2019.06.20.

Engarde Smart indítása >> (Rendezetebb adatok, kevesebb mobilnet forgalom)

Csoportok

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
MIHALUSZ Noémi  KSI    V 3 3 2 3 1 0,167 -10 17
BABINSZKI Anna  BÉKESSY DEBRECEN  2   V 4 V 4 2 0,333 -4 22
MARSCHALL Réka  MTK  V 4   V V V 3 0,667 6 27
HERKE Réka  PTE-PEAC  V V 1   V V 1 0,667 2 22
KÁROLYI Mirtill  BHSE  V 2 4 3   V 1 0,333 -6 20
LUKÁCS Laura  VASAS  V V 3 2 4   0 0,333 -8 19
SALAMON Réka  ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  V V V V3 V V   1,000 20 28

 

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
KISS Emma Júlia  ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    V V 3 V 4 2 0,500 0 24
FEDORA Nóra Napsugár  INTERFENCING DSC  2   2 2 3 4 2 0,000 -15 15
KONDACS Virág  SZOLNOKI SPORTISKOLA  3 V   2 4 3 1 0,167 -9 18
KOVÁCS Eszter  MTK  V V V   3 4 3 0,500 3 25
IMRE Luca Mária  PTE-PEAC  4 V V V   V 2 0,667 3 26
SZILVÁGYI Dorottya  VASAS  V V V V 3   V 0,833 6 28
DEMETER Diána  BVSC  V V V V V 2   0,833 12 27

 

Csoport szám 3 - 11:00 - Pást szám 1 - Versenybíró : BODA Ábel BALATON VÍVÓKLUB

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
HERENDI Gréta  DVE    V V V 4 3 V 0,667 2 27
MEDVE Amáta  INTERFENCING DSC  4   V 1 V 0 0 0,333 -13 15
CSORDÁS Emma Lisa  ANGELS  4 4   V 3 0 3 0,167 -9 19
LÓCZI Katalin  OMS-TATA  3 V 3   4 2 4 0,167 -5 21
MACHLIK Borbála  PTE-PEAC  V 4 V V   2 4 0,500 -1 25
BALOGH Bella  VASAS  V V V V V   4 0,833 17 29
VARGA Bianka  MTK  4 V V V V V   0,833 9 29

 

Csoport szám 4 - 11:00 - Pást szám 2 - Versenybíró : BOROS Berta BVSC

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
VINCZE Virág Ilona  BHSE    3 4 V V 3 3 0,333 -5 23
FAZEKAS Anna  KRVSE  V   V V 1 1 V 0,667 0 22
KOCSIS Evelin  BÉKESSY DEBRECEN  V 3   V 2 3 3 0,333 -6 21
MOLNÁR Zsuzsanna  SZOLNOKI SPORTISKOLA  4 4 3   0 0 4 0,000 -15 15
PALOTAI Anna  VASAS  4 V V V   3 V 0,667 14 27
WIMMER Dorina  MTK  V V V V V4   V 1,000 18 29
LENGYEL Fanni  DVE  V 2 V V 1 1   0,500 -6 19

 

Csoport szám 5 - 11:00 - Pást szám 3 - Versenybíró : CZIRÁKI Bálint BALATON VÍVÓKLUB

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
MÉSZÁROS Regina Nadin  FLESS    1 0 V 4 3 V 0,333 -9 18
MISKÓ Dorina  MTK  V   V V V V V 1,000 18 30
STEFKOVICS Linda  AVA  V 1   V V V V 0,833 7 26
KOVÁCS Bianka  TAPOLCA VÍVÓKLUB  3 2 4   V V 2 0,333 -5 21
KISS Lujza  BVSC  V 2 4 3   4 4 0,167 -7 22
HAJDU Laura Nóra  ÉTC  V 3 2 3 V   3 0,333 -6 21
HÉDER Hanna  OMS-TATA  4 3 4 V V V   0,500 2 26

 

Csoport szám 6 - 11:00 - Pást szám 4 - Versenybíró : CSÉRI Bence TAPOLCA VÍVÓKLUB

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
NEMES Blanka Rita  SZVSZSE    2 1 0 1 4 3 0,000 -19 11
NAGY Antónia  BHSE  V   4 4 3 V 2 0,333 -1 23
SÓSKUTI Csenge  PILISI VÍVÓ SE  V V   4 2 1 3 0,333 -5 20
BÍRÓ Kata Sarolta  NKESE  V V V   3 4 4 0,500 3 26
ANDRÁSFI Júlia  BVSC  V V V V   V V 1,000 13 30
VARGA Emma  OMS-TATA  V 2 V V 4   3 0,500 0 24
VÖRÖS Virág  MTK  V V V V 4 V   0,833 9 29

 

Csoport szám 7 - 11:00 - Pást szám 5 - Versenybíró : KOVÁCS Alex PTE-PEAC

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
PELLE Zsófia  KSI    V 4 V 0 4 V 0,500 0 23
KISS Enikõ  SZOLNOKI SPORTISKOLA  3   V 3 2 V V 0,500 -2 23
SCHAREK Angéla  VASAS  V 4   V 3 V V 0,667 4 27
BOROS Petra  BVSC  3 V 4   1 V 4 0,333 -3 22
BENCSIK Anna  AVA  V V V V   V V 1,000 19 30
BERTA Mira  MTK  V 4 4 2 1   3 0,167 -10 19
NAGY Eszter  INTERFENCING DSC  2 2 1 V 4 V   0,333 -8 19

 

Csoport szám 8 - 11:00 - Pást szám 6 - Versenybíró : KISS Panna BVSC

 Csoport szám 8  GY/M AT-KT AT
NÉMETH Vanda  BALATON VÍVÓKLUB    A A A A A A visszalépés
SZABÓ Boglárka  INTERFENCING DSC  X   V V 4 3 3 0,400 -3 20
HORVÁTH Panni  ANGELS  X 4   V V 2 4 0,400 -2 20
KOVÁCS Fanni  TAPOLCA VÍVÓKLUB  X 4 3   0 2 2 0,000 -14 11
RÓBERT Júlia  BHSE  X V 4 V   4 V 0,600 6 23
KISS Emma  ÉTC  X V V V V   4 0,800 8 24
KEREKES Regina  MTK  X V V V 3 V   0,800 5 23

 

Csoport szám 9 - 11:00 - Pást szám 7 - Versenybíró : KOVÁCS Dániel TAPOLCA VÍVÓKLUB

 Csoport szám 9  GY/M AT-KT AT
VÁSÁRHELYI Éva  BÉKESSY DEBRECEN    2 V4 V V 1 V 0,667 3 22
GARZÓ Liliána  TSC  V   V V 4 4 V 0,667 11 28
SIPOS Panni Mandula  MTK  3 2   V V 1 V 0,500 0 21
KÓTAI Mara  OSC  0 0 1   V 2 3 0,167 -18 11
MAGDA Jázmin Linett  PTE-PEAC  4 V 2 4   V 3 0,333 -2 23
KÁLMÁN Zille  INTERFENCING DSC  V V V V 1   V 0,833 10 26
HUSZÁR Sára  CSOMORKÁNY  2 3 4 V V 3   0,333 -4 22

 

Csoport szám 10 - 11:00 - Pást szám 8 - Versenybíró : KOVÁCS Kristóf OMS-TATA

 Csoport szám 10  GY/M AT-KT AT
PETHÕ Nóra  MTK    2 V V V 3 3 0,500 -1 23
FÁBIÁN Kamilla  VASAS  V   V V V V V 1,000 23 30
CSÕSZ Zsanett  KRVSE  1 2   V 3 1 2 0,167 -13 14
CSIMA Tekla  MTK  4 1 2   3 3 V 0,167 -10 18
HRICZ Lilla  AVA  4 1 V V   V4 2 0,500 -3 21
SZAKMÁRY Janka  VERESEGYHÁZ  V 0 V V 3   2 0,500 -1 20
NAGY Emma Dorottya  DVE  V 1 V 3 V V   0,667 5 24

 

Csoport szám 11 - 11:00 - Pást szám 9 - Versenybíró : REGÉCZY Rita OMS-TATA

 Csoport szám 11  GY/M AT-KT AT
PARLAGI Regina  MTK    0 0 V 2 V 1 0,333 -11 13
GÁLFALVY Réka  VASAS  V   V V V V 4 0,833 15 29
ILLÉS Fanni  BHSE  V 3   V 4 V 3 0,500 10 25
ALBERT-TÓTH Adél Sára  MTK  3 1 0   1 1 2 0,000 -22 8
DÉKÁNY Viktória  AVA  V 4 V V   V 3 0,667 6 27
GÁL Barbara  TSC  1 1 0 V 4   V 0,333 -9 16
CSÉRI Sára  TAPOLCA VÍVÓKLUB  V V V V V 4   0,833 11 29

 

Csoport szám 12 - 11:00 - Pást szám 10 - Versenybíró : SCHWEIGHARDT Rajmund OMS-TATA

 Csoport szám 12  GY/M AT-KT AT
KEREKES Dorina  MTK    1 2 V 0 1 1 0,167 -18 10
LORCH Nikoletta  PTE-PEAC  V   2 4 2 0 3 0,167 -10 16
CSOMOR Alexa  SZOLNOKI SPORTISKOLA  V V   V 3 V V 0,833 15 28
BENAVIDES Flóra  MTK  3 V 0   3 1 4 0,167 -13 16
LEBOR Hannah  BVSC  V V V V   V V 1,000 18 30
MIKLÓS Villõ  BHSE  V V 0 V 2   4 0,500 4 21
BOGDÁN Orsolya  DVE  V V 4 V 2 V   0,667 4 26

 

Csoport szám 13 - 11:00 - Pást szám 11 - Versenybíró : SEMERÉDY Alexandra VASAS

 Csoport szám 13  GY/M AT-KT AT
DOMA Zsófia  PTE-PEAC    4 2 V V 4 0,400 3 20
BARBAGALLO Anna  SZVSZSE  V   V 0 0 4 0,400 -8 14
TARSOLY Borbála  TAPOLCA VÍVÓKLUB  V 3   4 V V 0,600 2 22
PALÁGYI Luca  FLESS  1 V V   V V 0,800 5 21
CSENDES Luca  MTK  1 V 4 3   V 0,400 1 18
TOTH Dorka  BVSC  V V 4 4 2   0,400 -3 20

 

Csoport szám 14 - 11:00 - Pást szám 12 - Versenybíró : VARGA Luca OMS-TATA

 Csoport szám 14  GY/M AT-KT AT
STOPP Blanka  BVSC    4 V 4 V 3 0,400 2 21
SULYOK Melani  TAPOLCA VÍVÓKLUB  V   V V 2 3 0,600 1 20
ODROBINA Zsófia  PTE-PEAC  0 1   1 3 2 0,000 -18 7
TAKÁCS Dóra Fruzsina  MTK  V 4 V   V V 0,800 9 24
NYÍRI Hanna  CSOMORKÁNY  4 V V 1   4 0,400 -1 19
HORNYIK Mira  DVE  V V V 4 V   0,800 7 24

 

Csoport szám 15 - 11:00 - Pást szám 13 - Versenybíró : SEMERÉDY Péter BVSC

 Csoport szám 15  GY/M AT-KT AT
MACHLIK Míra  PTE-PEAC    V 2 3 3 4 0,200 -5 17
VÁRDAI Maja  KRVSE  2   4 1 3 4 0,000 -11 14
TEHRANI Léna  ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  V V   V V 4 0,800 7 24
VARGA Flóra Luca  SZVSZSE  V V 2   V 4 0,600 3 21
PETÕ Boróka  INTERFENCING DSC  V V 4 4   4 0,400 1 22
NÉBALD Franciska  MTK  V V V V V   1,000 5 25

 
Document engarde-service - 2019. 06. 20. 12:56:03
Az oldal automatikus frissítési ideje 3 perc, manuálisan gyakrabban frissíthetõ