Olimpici Serdülõ Nõi Párbajtõr Ob
Szalai Gyöngyi Emlékverseny
Keszthely, 2019.06.20.

Engarde Smart indítása >> (Rendezetebb adatok, kevesebb mobilnet forgalom)

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   FÁBIÁN   Kamilla    VASAS    1,000   23   30   továbbjutó 
 2   SALAMON   Réka    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    1,000   20   28   továbbjutó 
 3   BENCSIK   Anna    AVA    1,000   19   30   továbbjutó 
 4   LEBOR   Hannah    BVSC    1,000   18   30   továbbjutó 
 4   MISKÓ   Dorina    MTK    1,000   18   30   továbbjutó 
 6   WIMMER   Dorina    MTK    1,000   18   29   továbbjutó 
 7   ANDRÁSFI   Júlia    BVSC    1,000   13   30   továbbjutó 
 8   NÉBALD   Franciska    MTK    1,000   5   25   továbbjutó 
 9   BALOGH   Bella    VASAS    0,833   17   29   továbbjutó 
 10   GÁLFALVY   Réka    VASAS    0,833   15   29   továbbjutó 
 11   CSOMOR   Alexa    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0,833   15   28   továbbjutó 
 12   DEMETER   Diána    BVSC    0,833   12   27   továbbjutó 
 13   CSÉRI   Sára    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0,833   11   29   továbbjutó 
 14   KÁLMÁN   Zille    INTERFENCING DSC    0,833   10   26   továbbjutó 
 15   VARGA   Bianka    MTK    0,833   9   29   továbbjutó 
 15   VÖRÖS   Virág    MTK    0,833   9   29   továbbjutó 
 17   STEFKOVICS   Linda    AVA    0,833   7   26   továbbjutó 
 18   SZILVÁGYI   Dorottya    VASAS    0,833   6   28   továbbjutó 
 19   TAKÁCS   Dóra Fruzsina    MTK    0,800   9   24   továbbjutó 
 20   KISS   Emma    ÉTC    0,800   8   24   továbbjutó 
 21   HORNYIK   Mira    DVE    0,800   7   24   továbbjutó 
 21   TEHRANI   Léna    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0,800   7   24   továbbjutó 
 23   KEREKES   Regina    MTK    0,800   5   23   továbbjutó 
 24   PALÁGYI   Luca    FLESS    0,800   5   21   továbbjutó 
 25   PALOTAI   Anna    VASAS    0,667   14   27   továbbjutó 
 26   GARZÓ   Liliána    TSC    0,667   11   28   továbbjutó 
 27   DÉKÁNY   Viktória    AVA    0,667   6   27   továbbjutó 
 27   MARSCHALL   Réka    MTK    0,667   6   27   továbbjutó 
 29   NAGY   Emma Dorottya    DVE    0,667   5   24   továbbjutó 
 30   SCHAREK   Angéla    VASAS    0,667   4   27   továbbjutó 
 31   BOGDÁN   Orsolya    DVE    0,667   4   26   továbbjutó 
 32   IMRE   Luca Mária    PTE-PEAC    0,667   3   26   továbbjutó 
 33   VÁSÁRHELYI   Éva    BÉKESSY DEBRECEN    0,667   3   22   továbbjutó 
 34   HERENDI   Gréta    DVE    0,667   2   27   továbbjutó 
 35   HERKE   Réka    PTE-PEAC    0,667   2   22   továbbjutó 
 36   FAZEKAS   Anna    KRVSE    0,667   0   22   továbbjutó 
 37   RÓBERT   Júlia    BHSE    0,600   6   23   továbbjutó 
 38   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE    0,600   3   21   továbbjutó 
 39   TARSOLY   Borbála    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0,600   2   22   továbbjutó 
 40   SULYOK   Melani    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0,600   1   20   továbbjutó 
 41   ILLÉS   Fanni    BHSE    0,500   10   25   továbbjutó 
 42   MIKLÓS   Villõ    BHSE    0,500   4   21   továbbjutó 
 43   BÍRÓ   Kata Sarolta    NKESE    0,500   3   26   továbbjutó 
 44   KOVÁCS   Eszter    MTK    0,500   3   25   továbbjutó 
 45   HÉDER   Hanna    OMS-TATA    0,500   2   26   továbbjutó 
 46   KISS   Emma Júlia    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0,500   0   24   továbbjutó 
 46   VARGA   Emma    OMS-TATA    0,500   0   24   továbbjutó 
 48   PELLE   Zsófia    KSI    0,500   0   23   továbbjutó 
 49   SIPOS   Panni Mandula    MTK    0,500   0   21   továbbjutó 
 50   MACHLIK   Borbála    PTE-PEAC    0,500   -1   25   továbbjutó 
 51   PETHÕ   Nóra    MTK    0,500   -1   23   továbbjutó 
 52   SZAKMÁRY   Janka    VERESEGYHÁZ    0,500   -1   20   továbbjutó 
 53   KISS   Enikõ    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0,500   -2   23   továbbjutó 
 54   HRICZ   Lilla    AVA    0,500   -3   21   továbbjutó 
 55   LENGYEL   Fanni    DVE    0,500   -6   19   továbbjutó 
 56   DOMA   Zsófia    PTE-PEAC    0,400   3   20   továbbjutó 
 57   STOPP   Blanka    BVSC    0,400   2   21   továbbjutó 
 58   PETÕ   Boróka    INTERFENCING DSC    0,400   1   22   továbbjutó 
 59   CSENDES   Luca    MTK    0,400   1   18   továbbjutó 
 60   NYÍRI   Hanna    CSOMORKÁNY    0,400   -1   19   továbbjutó 
 61   HORVÁTH   Panni    ANGELS    0,400   -2   20   továbbjutó 
 62   SZABÓ   Boglárka    INTERFENCING DSC    0,400   -3   20   továbbjutó 
 62   TOTH   Dorka    BVSC    0,400   -3   20   továbbjutó 
 64   BARBAGALLO   Anna    SZVSZSE    0,400   -8   14   továbbjutó 
 65   NAGY   Antónia    BHSE    0,333   -1   23   továbbjutó 
 66   MAGDA   Jázmin Linett    PTE-PEAC    0,333   -2   23   továbbjutó 
 67   BOROS   Petra    BVSC    0,333   -3   22   továbbjutó 
 68   BABINSZKI   Anna    BÉKESSY DEBRECEN    0,333   -4   22   továbbjutó 
 68   HUSZÁR   Sára    CSOMORKÁNY    0,333   -4   22   továbbjutó 
 70   VINCZE   Virág Ilona    BHSE    0,333   -5   23   továbbjutó 
 71   KOVÁCS   Bianka    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0,333   -5   21   továbbjutó 
 72   SÓSKUTI   Csenge    PILISI VÍVÓ SE    0,333   -5   20   továbbjutó 
 73   HAJDU   Laura Nóra    ÉTC    0,333   -6   21   továbbjutó 
 73   KOCSIS   Evelin    BÉKESSY DEBRECEN    0,333   -6   21   továbbjutó 
 75   KÁROLYI   Mirtill    BHSE    0,333   -6   20   továbbjutó 
 76   LUKÁCS   Laura    VASAS    0,333   -8   19   továbbjutó 
 76   NAGY   Eszter    INTERFENCING DSC    0,333   -8   19   továbbjutó 
 78   MÉSZÁROS   Regina Nadin    FLESS    0,333   -9   18   továbbjutó 
 79   GÁL   Barbara    TSC    0,333   -9   16   kiesõ 
 80   PARLAGI   Regina    MTK    0,333   -11   13   kiesõ 
 81   MEDVE   Amáta    INTERFENCING DSC    0,333   -13   15   kiesõ 
 82   MACHLIK   Míra    PTE-PEAC    0,200   -5   17   kiesõ 
 83   LÓCZI   Katalin    OMS-TATA    0,167   -5   21   kiesõ 
 84   KISS   Lujza    BVSC    0,167   -7   22   kiesõ 
 85   CSORDÁS   Emma Lisa    ANGELS    0,167   -9   19   kiesõ 
 86   KONDACS   Virág    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0,167   -9   18   kiesõ 
 87   BERTA   Mira    MTK    0,167   -10   19   kiesõ 
 88   CSIMA   Tekla    MTK    0,167   -10   18   kiesõ 
 89   MIHALUSZ   Noémi    KSI    0,167   -10   17   kiesõ 
 90   LORCH   Nikoletta    PTE-PEAC    0,167   -10   16   kiesõ 
 91   BENAVIDES   Flóra    MTK    0,167   -13   16   kiesõ 
 92   CSÕSZ   Zsanett    KRVSE    0,167   -13   14   kiesõ 
 93   KÓTAI   Mara    OSC    0,167   -18   11   kiesõ 
 94   KEREKES   Dorina    MTK    0,167   -18   10   kiesõ 
 95   VÁRDAI   Maja    KRVSE    0,000   -11   14   kiesõ 
 96   KOVÁCS   Fanni    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0,000   -14   11   kiesõ 
 97   FEDORA   Nóra Napsugár    INTERFENCING DSC    0,000   -15   15   kiesõ 
 97   MOLNÁR   Zsuzsanna    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0,000   -15   15   kiesõ 
 99   ODROBINA   Zsófia    PTE-PEAC    0,000   -18   7   kiesõ 
 100   NEMES   Blanka Rita    SZVSZSE    0,000   -19   11   kiesõ 
 101   ALBERT-TÓTH   Adél Sára    MTK    0,000   -22   8   kiesõ 
    NÉMETH   Vanda    BALATON VÍVÓKLUB    abandon         visszalépés 

 
Document engarde-service - 2019. 06. 20. 12:56:03
Az oldal automatikus frissítési ideje 3 perc, manuálisan gyakrabban frissíthetõ