Olimpici Serdülõ Férfi Párbajtõr Ob
Szalay Gyöngyi Emlékverseny
Keszthely, 2019.06.20.

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   SOMODY   Soma    MTK    1.000   21   30   qualifier 
 2   SCHUNDER   Balázs    HONVÉD ARRABONA SE    1.000   17   30   qualifier 
 3   BÖRCSÖK   Koppány    FLESS    1.000   14   30   qualifier 
 4   GÖMÖRI   Levente    BHSE    1.000   11   25   qualifier 
 5   PAULIK   Tamás    KONDOROSI VÍVÓ SE    0.833   16   29   qualifier 
 6   HASSAN MALALLA   Szultán    VASAS    0.833   15   29   qualifier 
 7   FERENCZ   Bence    DVE    0.833   13   28   qualifier 
 8   KARÁCSONY   Ábel    ÉTC    0.833   12   29   qualifier 
 8   SZILÁRD   Zsigmond    BHSE    0.833   12   29   qualifier 
 10   MAGYAR   Máté    BHSE    0.833   11   28   qualifier 
 11   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    BÉKESSY DEBRECEN    0.833   10   29   qualifier 
 12   BENE   Zoltán    MTK    0.833   10   28   qualifier 
 13   HERCZEG   Martin Bence    OMS-TATA    0.833   9   26   qualifier 
 14   BARTKÓ   Zalán    MTK    0.833   8   29   qualifier 
 15   CSUTA   András    SZVSZSE    0.833   7   26   qualifier 
 16   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE    0.833   6   29   qualifier 
 17   NÁDHÁZY   Balázs    VASAS    0.833   6   26   qualifier 
 18   SZÉKI   Zsombor    VASAS    0.833   5   26   qualifier 
 19   CSEKE   Balázs    DVE    0.800   8   22   qualifier 
 20   CSIZMAZIA-DARAB   István    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   5   23   qualifier 
 21   HORVÁTH   Ádám    FLESS    0.667   13   28   qualifier 
 22   BALLA   Botond    SZENT LÁSZLÓ    0.667   10   27   qualifier 
 23   KOSKA-G   Bendegúz    MTK    0.667   8   24   qualifier 
 24   BAGYULA   László    VASAS    0.667   7   26   qualifier 
 24   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VERESEGYHÁZ    0.667   7   26   qualifier 
 26   PATAKY   Ádám    DVE    0.667   7   25   qualifier 
 27   FARKAS   Bulcsú    PTE-PEAC    0.667   5   27   qualifier 
 28   KEMECSEI   Kornél    HONVÉD ARRABONA SE    0.667   5   26   qualifier 
 28   XUE   Fu    BVSC    0.667   5   26   qualifier 
 30   SIMONYAI   Olivér    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   3   26   qualifier 
 30   SZALAI   Zalán    MTK    0.667   3   26   qualifier 
 32   LENKEFI   Soma Boldizsár    AVA    0.667   2   22   qualifier 
 33   HUTÁS   Barna    BVSC    0.600   4   21   qualifier 
 34   DALLOS   Kristóf Vladimir    SZVSZSE    0.600   1   21   qualifier 
 35   MÉRÕ   Leon    FLESS    0.600   0   21   qualifier 
 36   TUSJAK   Dominik    KONDOROSI VÍVÓ SE    0.600   0   20   qualifier 
 36   TÍMÁR   Richárd    HONVÉD ARRABONA SE    0.600   0   20   qualifier 
 38   BENAVIDES   Sebastian    MTK    0.600   0   19   qualifier 
 39   TOMOJZER   Péter    BVSC    0.600   -3   16   qualifier 
 40   OZSVÁRT   Barnabás    FLESS    0.500   4   27   qualifier 
 41   KOHAJDA   László    KRVSE    0.500   4   25   qualifier 
 42   PÁCZAI   Dávid    MTK    0.500   4   23   qualifier 
 43   TARR   Bálint Tamás    VASAS    0.500   2   26   qualifier 
 44   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ    0.500   2   25   qualifier 
 45   DUNAY   Máté    MTK    0.500   2   24   qualifier 
 46   KOLESZÁR   Domonkos    DVE    0.500   1   26   qualifier 
 47   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ    0.500   1   25   qualifier 
 47   KOVÁCS   Máté    BHSE    0.500   1   25   qualifier 
 49   BENE   Csongor Miklós    VASAS    0.500   1   23   qualifier 
 50   PINTÉR   Boldizsár    TÖREKVÉS    0.500   1   18   qualifier 
 51   GYÕRFI   Zsombor Péter    INTERFENCING DSC    0.500   0   25   qualifier 
 52   NÁDI   Zsombor    SZVSZSE    0.500   0   23   qualifier 
 53   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA    0.500   -1   26   qualifier 
 54   KETTLER- VÁRKONYI   Róbert    FLESS    0.500   -1   20   qualifier 
 55   TAKÁCS   Kornél    BHSE    0.500   -2   24   qualifier 
 56   MARA   Sámuel    BHSE    0.500   -3   24   qualifier 
 57   WERMESER   Csongor György    VASAS    0.500   -5   20   qualifier 
 58   ECSEDI   Sámuel    MTK    0.500   -6   20   qualifier 
 59   VIGH   Balázs    SZVSZSE    0.400   1   19   qualifier 
 60   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.400   0   16   qualifier 
 61   VARGA   Norbert    DVE    0.400   -1   21   qualifier 
 62   HUNYOR   Dániel    MTK    0.400   -2   18   qualifier 
 63   HAZAI   Tamás    FLESS    0.333   -1   24   qualifier 
 64   SZÜCS SZUPER   Milán    BHSE    0.333   -2   23   qualifier 
 65   REUTER   Ákos    PTE-PEAC    0.333   -2   21   qualifier 
 66   SZÁNTÓ   Botond    VASAS    0.333   -3   21   qualifier 
 67   BENCZE   Bulcsú    SZENT LÁSZLÓ    0.333   -3   20   qualifier 
 68   KÓ   Ágoston    BVSC    0.333   -4   20   qualifier 
 69   DEBRECZENI   Ákos    FLESS    0.333   -5   21   qualifier 
 70   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE    0.333   -5   20   qualifier 
 71   VECZEL   Zsombor    BHSE    0.333   -5   19   qualifier 
 72   KOVÁCS   Ákos    SZOMBATHELY    0.333   -6   21   qualifier 
 73   KERÉNYI   Gábor Manó    SZOMBATHELY    0.333   -6   17   qualifier 
 74   MARTON   Dávid    BHSE    0.333   -7   19   qualifier 
 75   PACSAY   Benjámin    KVSE    0.333   -8   20   qualifier 
 76   AVAS   Levente    SZOMBATHELY    0.333   -9   17   qualifier 
 77   KERÜLÕ   Sebestyén    SZVSZSE    0.333   -10   18   eliminated 
 78   GÖMBÖS   Bálint    MTK    0.333   -11   16   eliminated 
 79   TABAJDI   Zsombor    BHSE    0.200   -2   21   eliminated 
 80   BOGÁR   András    VASAS    0.200   -4   20   eliminated 
 81   PUSKÁS   Péter János    PTE-PEAC    0.200   -6   14   eliminated 
 82   SZALAI   Bernát    SZOMBATHELY    0.167   -9   20   eliminated 
 83   VISKY   Zsombor    INTERFENCING DSC    0.167   -10   18   eliminated 
 84   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA    0.167   -11   18   eliminated 
 85   NÁDHÁZY   Gergely    VASAS    0.167   -11   16   eliminated 
 86   VERES   Máté    ÉTC    0.167   -14   14   eliminated 
 87   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC    0.167   -15   13   eliminated 
 88   CSOKNYAY   Bertalan    INTERFENCING DSC    0.000   -7   21   eliminated 
 89   KRNÁCS   Tamás    AVA    0.000   -12   13   eliminated 
 90   ANDRÁSI   Kristóf    ÉTC    0.000   -14   16   eliminated 
 91   BONDOR   Márk    TSC    0.000   -16   14   eliminated 
 92   GÁTAI   Rómeó Mirkó    PTE-PEAC    0.000   -18   12   eliminated 
 93   BENKOVITS   Marcell    HONVÉD ARRABONA SE    0.000   -19   11   eliminated 
 93   BUDAHÁZY   Bernát    TÖREKVÉS    0.000   -19   11   eliminated 
 95   BALOGH   Benjámin    MTK    0.000   -22   6   eliminated 

 
Document engarde-service - 2019.06.20. 10:47:33
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently