Olimpici Gyermek Férfi Párbajtõr Ob
Szalay Gyöngyi Emlékverseny
Keszthely, 2019.06.16.

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA    1.000   25   30   qualifier 
 1   PELLE   Domonkos    BHSE    1.000   25   30   qualifier 
 3   LÉGRÁDI   Bálint    FLESS    1.000   24   30   qualifier 
 4   RUBECZ   Bálint    BVSC    1.000   23   30   qualifier 
 5   DARVAS   Ottó    VASAS    1.000   21   30   qualifier 
 5   RÓNA   Borisz    VASAS    1.000   21   30   qualifier 
 7   KÁNVÁSI   Emil    BVSC    1.000   20   30   qualifier 
 8   SZILÁGYI   Benjámin    SZTE-VK    1.000   18   25   qualifier 
 9   PLUHÁR   László    BHSE    1.000   17   25   qualifier 
 9   SOMODY   Bonca    MTK    1.000   17   25   qualifier 
 11   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ    1.000   15   30   qualifier 
 12   BILKAY   Gábor    DVE    1.000   15   25   qualifier 
 13   ÖRSI   Benedek    FLESS    1.000   14   25   qualifier 
 14   FEHÉR   Mátyás    VASAS    1.000   11   25   qualifier 
 15   ANTAL   Máté Bálint    BHSE    0.833   17   28   qualifier 
 16   URBÁN   Balázs    ÉTC    0.833   15   29   qualifier 
 17   BAGYULA   Tamás    VASAS    0.833   15   27   qualifier 
 18   MARSCHALL   Attila    MTK    0.833   14   26   qualifier 
 19   HRABOVSZKI   Bálint    AVA    0.833   13   29   qualifier 
 20   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB    0.833   13   28   qualifier 
 21   MONOSTORI   Barna    BALATON VÍVÓKLUB    0.833   11   28   qualifier 
 22   MOLNÁR   Ádám    OMS-TATA    0.833   10   28   qualifier 
 23   VIRÁNYI-SZABÓ   Zsombor    SZVSZSE    0.833   10   27   qualifier 
 24   SZÖRFI   Domicián    BVSC    0.833   10   26   qualifier 
 25   RÓZSA   Botond    VASAS    0.833   8   26   qualifier 
 25   SZOMOLAI   Áron    BHSE    0.833   8   26   qualifier 
 27   ZSIGÓ   Marcell    BHSE    0.833   6   26   qualifier 
 28   JOÓB   Ágoston    VASAS    0.800   13   22   qualifier 
 29   SZABÓ   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   12   23   qualifier 
 30   HORVÁTH   Márk    FLESS    0.800   11   24   qualifier 
 31   BOGNÁR   Barna    SZOMBATHELY    0.800   9   22   qualifier 
 32   PINTÉR   László    BALATON VÍVÓKLUB    0.800   6   21   qualifier 
 33   PAPP   Áron    BHSE    0.800   3   22   qualifier 
 34   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA    0.667   11   25   qualifier 
 35   SÜKETES   Miklós Csaba    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   10   27   qualifier 
 36   KOSZTOR-NEMES   Boldizsár    PTE-PEAC    0.667   10   24   qualifier 
 37   TAIVAINEN   Bence    VASAS    0.667   8   24   qualifier 
 38   VÉCSEY   Tamás    ÉTC    0.667   7   28   qualifier 
 39   DALLOS   Mirkó Benedek    SZVSZSE    0.667   7   27   qualifier 
 39   JÁVORSZKY   Alexander    OSC    0.667   7   27   qualifier 
 39   TORDAI   Milán    MTK    0.667   7   27   qualifier 
 42   TÓTH   Botond    BHSE    0.667   7   25   qualifier 
 43   GÁLIK   Balázs    VASAS    0.667   5   26   qualifier 
 44   MAG   Dániel    MTK    0.667   5   25   qualifier 
 45   MAKKOS   Bence    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.667   5   24   qualifier 
 46   ZSÖGÖN   Andor    SZTE-VK    0.667   5   23   qualifier 
 47   KETTLER- VÁRKONYI   Róbert    FLESS    0.667   4   22   qualifier 
 48   MOLNÁR   Lehel    TÖREKVÉS    0.667   3   24   qualifier 
 49   ÉSIK   Benedek    MTK    0.667   1   24   qualifier 
 50   BÁN   Dávid    MTK    0.600   5   22   qualifier 
 51   GYENIS   Máté    PTE-PEAC    0.600   5   21   qualifier 
 51   GYURITY   Tomislav    BHSE    0.600   5   21   qualifier 
 53   KIS   Áron Péter    DVE    0.600   3   20   qualifier 
 54   VIRÁGOS   Sebestyén Imre    BÉKESSY DEBRECEN    0.600   3   19   qualifier 
 55   SZABÓ   Vilmos    VERESEGYHÁZ    0.600   1   21   qualifier 
 56   VIKTÓRI-FARKAS   Ádám    TSC    0.500   5   27   qualifier 
 57   DOMJÁN   Gergõ    SZVSZSE    0.500   5   24   qualifier 
 58   ALMÁSI   Maximilián Norbert    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.500   2   24   qualifier 
 59   GYARMATI   Zalán    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.500   1   25   qualifier 
 60   MAGYAR   Mihály    DVE    0.500   0   21   qualifier 
 61   HAVI   Dániel    BVSC    0.500   0   18   qualifier 
 62   NAGY   Bálint    BÉKESSY DEBRECEN    0.500   -1   20   qualifier 
 63   VÉGH   Péter József    FLESS    0.500   -3   22   qualifier 
 64   KOVÁCS   Ákos    SZOMBATHELY    0.500   -4   21   qualifier 
 64   STOLÁR   András    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   -4   21   qualifier 
 66   BÓTOR   Zerind    PTE-PEAC    0.500   -4   18   qualifier 
 66   TÓTH   Tamás    AVENGARDE VSE    0.500   -4   18   qualifier 
 68   TATÁR   Dániel    FLESS    0.500   -5   18   qualifier 
 69   BICSÉRDI   Csongor    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.400   3   21   qualifier 
 70   KOLOSY   Kende György    MTK    0.400   1   19   qualifier 
 71   PARÁDI   Péter    BHSE    0.400   1   16   qualifier 
 72   TÍMÁR   Richárd    HONVÉD ARRABONA SE    0.400   -1   18   qualifier 
 73   VÖRÖS   Rudolf    BHSE    0.400   -2   19   qualifier 
 74   SCHNEIDER   Milán    VASAS    0.400   -2   15   qualifier 
 75   KOVÁCS   Nimród    OSC    0.400   -2   14   qualifier 
 76   SOPÁR   Botond    SZOMBATHELY    0.400   -3   18   qualifier 
 77   KELEMEN   Boldizsár    BHSE    0.400   -3   17   qualifier 
 78   BOLZONI   Sebestyén Mario    BÉKESSY DEBRECEN    0.400   -6   14   qualifier 
 79   NEUSPILLER   Dávid    VERESEGYHÁZ    0.400   -6   13   qualifier 
 79   TÓTH   Miklós    BÉKESSY DEBRECEN    0.400   -6   13   qualifier 
 81   MÉSZÁROS   Dorián Zádor    MTK    0.400   -7   14   qualifier 
 82   SZOMOLAI   Szabolcs    BHSE    0.333   -2   23   qualifier 
 83   FEHÉR   Zsombor    VERESEGYHÁZ    0.333   -3   22   qualifier 
 84   KUKLA   Balázs    ÉTC    0.333   -4   21   qualifier 
 85   KANDI   Bence Zsolt    BÉKESSY DEBRECEN    0.333   -4   18   qualifier 
 86   NYÁRI   Koppány Bertold    PTE-PEAC    0.333   -5   18   qualifier 
 87   LIPPAI   Máté    PTE-PEAC    0.333   -6   19   qualifier 
 88   KECSKEMÉTI   Dániel    SZTE-VK    0.333   -6   18   qualifier 
 89   BALLA   Gergely    FLESS    0.333   -6   17   qualifier 
 90   FEKETE   Levente Tamás    KRVSE    0.333   -7   18   qualifier 
 91   DUBRAVCSIK   Bálint András    KRVSE    0.333   -8   17   qualifier 
 92   KALINCSÁK   Balázs    SZOMBATHELY    0.333   -9   16   qualifier 
 93   SÁPI   Áron    INTERFENCING DSC    0.333   -10   16   qualifier 
 94   KOVÁCSFI-TILL   Áron    PTE-PEAC    0.200   -6   17   qualifier 
 95   NÉMETH   Bálint Károly    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.200   -7   15   qualifier 
 96   RÓZSA   Barnabás    VASAS    0.200   -7   13   qualifier 
 97   LÁNG   Marcell    VERESEGYHÁZ    0.200   -9   15   qualifier 
 98   TANCSA   Marcell    KRVSE    0.200   -9   14   qualifier 
 99   PARASICS   Gábor    TSC    0.200   -13   10   qualifier 
 100   KISS   Marcell    ÉTC    0.200   -14   10   qualifier 
 101   CSÁSZÁR   Zoltán    BVSC    0.167   -5   20   eliminated 
 102   PECSENKA   Barnabás Ákos    MTK    0.167   -9   17   eliminated 
 103   KOVÁCS   Bálint Tamás    BÉKESSY DEBRECEN    0.167   -10   19   eliminated 
 104   SZAKÁCS   Bence Sándor    BHSE    0.167   -10   18   eliminated 
 105   VÉGH   Marcell    VILLA COMPLOV    0.167   -10   15   eliminated 
 106   WURM   Zalán    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.167   -11   16   eliminated 
 107   DEÁK   Sebestyén    VASAS    0.167   -12   14   eliminated 
 108   KISS   Bálint    ÉTC    0.167   -13   16   eliminated 
 109   SZÁNTÓ   László    PTE-PEAC    0.167   -13   15   eliminated 
 110   ESTÉLI   Máté    SZENT LÁSZLÓ    0.167   -13   14   eliminated 
 111   BÍRÓ   Gergely    AVENGARDE VSE    0.167   -17   9   eliminated 
 112   CSEPELI   Ármin    VASAS    0.167   -18   11   eliminated 
 113   HORTI   János István    BAJAI VÍVÓ SE    0.000   -15   10   eliminated 
 113   SZLATKI   Gergõ    TSC    0.000   -15   10   eliminated 
 115   EMICH   András Dusán    VILLA COMPLOV    0.000   -16   14   eliminated 
 116   ILLÉS   Bálint    FLESS    0.000   -18   12   eliminated 
 116   KOLLER   Ákos    VASAS    0.000   -18   12   eliminated 
 118   HANYU   Zsombor    TSC    0.000   -19   11   eliminated 
 118   MANCZ   Tamás    HIPERAKTÍV    0.000   -19   11   eliminated 
 120   HORVÁTH   Boldizsár János    HIPERAKTÍV    0.000   -20   10   eliminated 
 121   TÁNCZOS   Áron    AVENGARDE VSE    0.000   -20   5   eliminated 
 122   BÖÕR   Mátyás    AVENGARDE VSE    0.000   -20   4   eliminated 
 123   SIPOS   Máté    KRVSE    0.000   -21   9   eliminated 
 124   MOLNÁR   Ákos    SZVSZSE    0.000   -22   8   eliminated 
 125   SZABÓ   Zsombor    BALATON VÍVÓKLUB    0.000   -24   6   eliminated 
 126   NOVÁK   Péter    SZVSZSE    0.000   -26   4   eliminated 
    NAGY LIEM   Bence    HIPERAKTÍV    abandon         abandonment 

 
Document engarde-service - 2019.06.16. 13:41:06
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently