Cadet Circuit Women's Sabre
Gödöllő
6th of October 2019

  -  Engarde Smart

      Tableau of 256

    Tableau of 256
   1   KESZEI Kira   HUN   
          KESZEI Kira 
256                                 
 
   129   TOTH Liliana   HUN 
  Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR        TOTH Liliana 
128   ZSOLNAI Fanni   HUN  15/9
 
   65   BURLI Francesca   ITA 
          BURLI Francesca 
192             
 
   193        
          IVANOVA Beloslava 
64   IVANOVA Beloslava   BUL      
 
   33   MUSTAFINA Darya   RUS 
          MUSTAFINA Darya 
224             
 
   161   NEIKOVA Emma   BUL 
  Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR        DUMITRU Catinca 
96   DUMITRU Catinca   ROU  15/9
 
   97   KHARLAMOVA Elizaveta   RUS 
  Referee: YELTEKIN Yasemin TUR        PINTER Dorottya 
160   PINTER Dorottya   HUN  15/5
 
   225        
          WIGGERS Susan 
32   WIGGERS Susan   USA      
 
   17   BECHYNOVA Karolina   CZE 
          BECHYNOVA Karolina 
240             
 
   145   MALI Meta   SLO 
  Referee: YELTEKIN Yasemin TUR        KOBRA Virag 
112   KOBRA Virag   HUN  15/8
 
   81   SERGEEVA Milena   RUS 
          SERGEEVA Milena 
176             
 
   209        
          POPA Patricia 
48   POPA Patricia   ROU      
 
   49   NAZLYMOV Tatiana   USA 
          NAZLYMOV Tatiana 
208             
 
   177        
          POPOVA Evelina 
80   POPOVA Evelina   RUS      
 
   113   ERDAGLI Yagmur   TUR 
  Referee: VALCARENGHI Marco ITA        ABRAM-MOORE Bea 
144   ABRAM-MOORE Bea   GBR  15/10
 
   241        
          LACSON Sarah 
16   LACSON Sarah   USA      
 
   9   SULLIVAN Siobhan   USA 
          SULLIVAN Siobhan 
248             
 
   137   JUHASZ Anna   HUN 
  Referee: VALCARENGHI Marco ITA        JUHASZ Anna 
120   SZANISZLO Dorottya   HUN  15/9
 
   73   SEMCHENOK Serafima   RUS 
          SEMCHENOK Serafima 
184             
 
   201        
          ARSLAN Gul 
56   ARSLAN Gul   TUR      
 
   41   COJOCARU Maria   ROU 
          COJOCARU Maria 
216             
 
   169   CSAPODI Orsolya   HUN 
  Referee: TOMASIAK Michal POL        BRASSAI Dorottya 
88   BRASSAI Dorottya   HUN  15/3
 
   105   BULUKOVA Veronika   RUS 
  Referee: TOMASIAK Michal POL        BULUKOVA Veronika 
152   AYDOGAN Delfinsu   TUR  15/8
 
   233        
          PICCOLI Alessia 
24   PICCOLI Alessia   ITA      
 
   25   BADEA Maria   ROU 
          BADEA Maria 
232             
 
   153   PERROUD Nora   SUI 
  Referee: NOSEDA Szabolcs HUN        GUBAREVYCH Emiliya 
104   GUBAREVYCH Emiliya   UKR  15/11
 
   89   STEFANESCU Alyssa   ROU 
  Referee: NOSEDA Szabolcs HUN        STEFANESCU Alyssa 
168   TRAGER Dominika   POL  15/5
 
   217        
          CADAO Leonie 
40   CADAO Leonie   GER      
 
   57   LU Vivian   USA 
          LU Vivian 
200             
 
   185        
          SOYAK Beliz 
72   SOYAK Beliz   TUR      
 
   121   ALKAYA Begum   TUR 
  Referee: KOZMANOVICS Gabor HUN        NICOLAI Alessandra 
136   NICOLAI Alessandra   ITA  15/11
 
   249        
          GOLOVKINA Sofiia 
 GOLOVKINA Sofiia   UKR      
 
   5   KEFALA Konstantina   GRE 
          KEFALA Konstantina 
252             
 
   133   DANCIU Vanessa   ROU 
  Referee: KOZMANOVICS Gabor HUN        HERBON Felice 
124   HERBON Felice   GER  15/12
 
   69   LEE Alexandra   USA 
          LEE Alexandra 
188             
 
   197        
          PORADA Zuzanna 
60   PORADA Zuzanna   POL      
 
   37   KUZOVAYA Ekaterina   RUS 
          KUZOVAYA Ekaterina 
220             
 
   165   CARP Daria   ROU 
  Referee: HUE Harrison USA        CARP Daria 
92   KURT Zeynep   TUR  15/9
 
   101   HORNAK Alina   GER 
  Referee: HUE Harrison USA        HORNAK Alina 
156   MARTINAS Maria   ROU  15/10
 
   229        
          WEBER Christine Marie 
28   WEBER Christine Marie   GER      
 
   21   PAPAI Viktoria Zoe   HUN 
          PAPAI Viktoria Zoe 
236             
 
   149   NIKOLOVA Mihaela   BUL 
  Referee: SEMIN Ilya RUS        PANTIS Ilinca 
108   PANTIS Ilinca   ROU  15/9
 
   85   SERYKAVA Yuliya   BLR 
  Referee: SEMIN Ilya RUS        SOBAL Yana 
172   SOBAL Yana   BLR  15/12
 
   213        
          NEUMANN Sina 
44   NEUMANN Sina   GER      
 
   53   DEL SAL Lucrezia   ITA 
          DEL SAL Lucrezia 
204             
 
   181        
          MALAZHAVAYA Alisiya 
76   MALAZHAVAYA Alisiya   BLR      
 
   117   KIVALO Olga   UKR 
  Referee: TONEV Todor BUL        KOZLOWSKA Aniela 
140   KOZLOWSKA Aniela   POL  15/9
 
   245        
          POSSICK Lola 
12   POSSICK Lola   USA      
 
   13   JOHNSON Honor   USA 
          JOHNSON Honor 
244             
 
   141   ULUSALOGLU Isil   TUR 
  Referee: TONEV Todor BUL        NEMETH EKE Lilla 
116   NEMETH EKE Lilla   HUN  15/13
 
   77   MACIT Serra   TUR 
          MACIT Serra 
180             
 
   205        
          SERBAN Denisa 
52   SERBAN Denisa   ROU      
 
   45   TZOU Alexandra   USA 
          TZOU Alexandra 
212             
 
   173        
          GRAUDINS Victoria 
84   GRAUDINS Victoria   GER      
 
   109   KOCER Ezgi   TUR 
  Referee: MOELLER Tom GER        POLONKA Sofiya 
148   POLONKA Sofiya   UKR  15/14
 
   237        
          MALGREM Klaudia 
20   MALGREM Klaudia   POL      
 
   29   OKUTINA Angelina   RUS 
          OKUTINA Angelina 
228             
 
   157   AKSEL Sude   TUR 
  Referee: MOELLER Tom GER        SPICA Manuela 
100   SPICA Manuela   ITA  15/5
 
   93   LIU Zara   GBR 
  Referee: BELLIZIA Giuliana ITA        LIU Zara 
164   CRACIUN Ioana   ROU  15/5
 
   221        
          FENYOSI Zita 
36   FENYOSI Zita   HUN      
 
   61   MAMINA Sofya   RUS 
          MAMINA Sofya 
196             
 
   189        
          BOTEZATU Ana 
68   BOTEZATU Ana   ROU      
 
   125   PORADA Paulina   POL 
  Referee: MCLELLAN Sam GBR        PORADA Paulina 
132   KAKOISHVILI Mari   GEO  15/7
 
   253        
          MISSURAI Palma 
 MISSURAI Palma   HUN      
 
   3   BONDAR Oleksandra   UKR 
          BONDAR Oleksandra 
254             
 
   131   MIHAILOVA Ana   BUL 
  Referee: TUCKER Matt USA        ZAHARINOVA Gabriela 
126   ZAHARINOVA Gabriela   BUL  15/10
 
   67   HARTMANN Kora Jasmin   GER 
          HARTMANN Kora Jasmin 
190             
 
   195        
          ALBIERI Sofia 
62   ALBIERI Sofia   ITA      
 
   35   VIALE Mariella   ITA 
          VIALE Mariella 
222             
 
   163   WILSON-SMITH Charlotte   GBR 
  Referee: TUCKER Matt USA        CASTANO Maria 
94   CASTANO Maria   ESP  15/7
 
   99   KONSTANTAKOPOULOU Despoina   GRE 
  Referee: NAGY Martin HUN        ANTIPOVA Ekaterina 
158   ANTIPOVA Ekaterina   RUS  15/11
 
   227        
          MONALDI Noemi 
30   MONALDI Noemi   ITA      
 
   19   WILLIAMS Jadeyn   USA 
          WILLIAMS Jadeyn 
238             
 
   147   ERDAGLI Damla   TUR 
  Referee: NAGY Martin HUN        PETRONE Elisa 
110   PETRONE Elisa   ITA  15/9
 
   83   MORENETS-KUBANSKA Valeriia   UKR 
          MORENETS-KUBANSKA Valeriia 
174             
 
   211        
          KUZNETSOVA Maria 
46   KUZNETSOVA Maria   RUS      
 
   51   CHIN Erika   USA 
          CHIN Erika 
206             
 
   179        
          GIAMMARIOLI Sofia 
78   GIAMMARIOLI Sofia   ITA      
 
   115   CIOBANU Roberta   ROU 
  Referee: JOZWIAK Bogna POL        CIOBANU Roberta 
142   OZARSLAN Berfin Nur   TUR  15/6
 
   243        
          WILLIAMS Chloe 
14   WILLIAMS Chloe   USA      
 
   11   FUSETTI Carlotta   ITA 
          FUSETTI Carlotta 
246             
 
   139   BATSIASHVILI Lizi   GEO 
  Referee: JOZWIAK Bogna POL        POLLI Maria Clementina 
118   POLLI Maria Clementina   ITA  15/6
 
   75   DOBROGEAN Bianca   ROU 
          DOBROGEAN Bianca 
182             
 
   203        
          MIKULEVICA Anna 
54   MIKULEVICA Anna   LAT      
 
   43   FOUR-GARCIA Madison   USA 
          FOUR-GARCIA Madison 
214             
 
   171   SAUNDERS Nicole   GBR 
  Referee: WENNEMAR Bas GER        WLADIMIR Veda Anna 
86   WLADIMIR Veda Anna   HUN  15/7
 
   107   STEFANELLO Lucia   ITA 
  Referee: WENNEMAR Bas GER        BOROS Luca 
150   BOROS Luca   HUN  15/12
 
   235        
          LANDI Michela 
22   LANDI Michela   ITA      
 
   27   SKARBONKIEWICZ Magda   USA 
          SKARBONKIEWICZ Magda 
230             
 
   155   NAGY Anna Luca   HUN 
  Referee: PRYIEMKA Valery BLR        OSSIPOVA Darja 
102   OSSIPOVA Darja   EST  15/11
 
   91   GREENBAUM Ella   USA 
  Referee: PRYIEMKA Valery BLR        GREENBAUM Ella 
166   WROBEL Zuzanna   POL  15/8
 
   219        
          GIOVANNELLI Amelia 
38   GIOVANNELLI Amelia   ITA      
 
   59   DOMONKOS Emese   HUN 
          DOMONKOS Emese 
198             
 
   187        
          SPIESZ Anna 
70   SPIESZ Anna   HUN      
 
   123   MASA Csenge   HUN 
  Referee: LUTEA Tania ROU        CRAZE Lexie 
134   CRAZE Lexie   GBR  15/3
 
   251        
          BATTAI SUGAR Katinka 
 BATTAI SUGAR Katinka   HUN      
 
   7   GUTHIKONDA Nithya   USA 
          GUTHIKONDA Nithya 
250             
 
   135   HALASZ Panna   HUN 
  Referee: LUTEA Tania ROU        HALASZ Panna 
122   NYULASI Emma   HUN  15/11
 
   71   ZIOB Laura   GER 
          ZIOB Laura 
186             
 
   199        
          ILYINA Kira 
58   ILYINA Kira   RUS      
 
   39   BULBA Daria   UKR 
          BULBA Daria 
218             
 
   167   KAYA Tugce Rana   TUR 
  Referee: KOCHAN Michal POL        KAYA Tugce Rana 
90   SIDAROVICH Palina   BLR  15/14
 
   103   ROVIRA Paula   ESP 
  Referee: KOCHAN Michal POL        ROVIRA Paula 
154   LILLO Rosario   ESP  15/11
 
   231        
          LACKMANN Xenia 
26   LACKMANN Xenia   GER      
 
   23   VENTURA Eva   ESP 
          VENTURA Eva 
234             
 
   151   KERKESER Maya   TUR 
  Referee: CUCU D Mihai ROU        KERKESER Maya 
106   TALLADA Karina   RUS  15/5
 
   87   SAVCHUK Kateryna   UKR 
  Referee: CUCU D Mihai ROU        SAVCHUK Kateryna 
170   POSHELIUZNA Kateryna   UKR  15/12
 
   215        
          KOROLEVA Alina 
42   KOROLEVA Alina   RUS      
 
   55   ZAJAC Ewa   POL 
          ZAJAC Ewa 
202             
 
   183        
          LENKIEWICZ Zuzanna 
74   LENKIEWICZ Zuzanna   POL      
 
   119   TOTH Reka Emese   HUN 
  Referee: STRZLKOWSKI Tomek USA        BLACKLEDGE Eleanor 
138   BLACKLEDGE Eleanor   GBR  15/13
 
   247        
          TONG Kunling 
10   TONG Kunling   USA      
 
   15   VEZU' Giovanna   ITA 
          VEZU' Giovanna 
242             
 
   143   KORDEL Kalina   POL 
  Referee: STRZLKOWSKI Tomek USA        KORDEL Kalina 
114   LANCIANI Maria Chiara   ITA  15/10
 
   79   KOZHUKHOVA Sofiia   RUS 
          KOZHUKHOVA Sofiia 
178             
 
   207        
          BATA Edua 
50   BATA Edua   HUN      
 
   47   TESTASECCA Ginevra   ITA 
          TESTASECCA Ginevra 
210             
 
   175        
          PONTINI Federica 
82   PONTINI Federica   ITA      
 
   111   TRIANTAFYLLI Eleftheria Iliana   GRE 
  Referee: PEREDA Fernando ESP        TRIANTAFYLLI Eleftheria Iliana 
146   BALOGH Imola   HUN  15/5
 
   239        
          HE Charlotte 
18   HE Charlotte   USA      
 
   31   KOVACS Zsanett   HUN 
          KOVACS Zsanett 
226             
 
   159   MILANOVA Kristina   BUL 
  Referee: PEREDA Fernando ESP        MILANOVA Kristina 
98   ALBIOLO Elena   ITA  15/13
 
   95   NITSCHMANN Tiziana   GER 
  Referee: KORSHUNOV Andrey RUS        NITSCHMANN Tiziana 
162   GHEORGHE Andreea Cristina   ROU  DNF
 
   223        
          KIM Zoe 
34   KIM Zoe   USA      
 
   63   BRIERLEY Bethany   GBR 
          BRIERLEY Bethany 
194             
 
   191        
          GERT Nicole 
66   GERT Nicole   GER      
 
   127   CHANG Josephine   USA 
  Referee: KORSHUNOV Andrey RUS        CHANG Josephine 
130   HOFMAN Karolina   POL  15/4
 
   255        
          PASTUKHOVA Alina 
 PASTUKHOVA Alina   RUS      

 
Document engarde-service - 2019. 10. 06. 12:23:15
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently