Cadet Circuit Men's Sabre
Gödöllő
5th of October 2019

  -  Engarde Smart

      Tableau of 256

    Tableau of 256
   1   CANTINI Edoardo   ITA   
          CANTINI Edoardo 
256                                 
 
   129   ALLEN Samuel   GBR 
  Referee: NIKITIN Iurii UKR        ADAMUS Maciej 
128   ADAMUS Maciej   POL  15/13
 
   65   REBICEK Krystof   CZE 
  Referee: NIKITIN Iurii UKR        STASIAK Mateusz 
192   STASIAK Mateusz   POL  15/10
 
   193   ARIN Necati Arman   TUR 
  Referee: NIKITIN Iurii UKR        HOLDSWORTH Darcy 
64   HOLDSWORTH Darcy   GBR  15/5
 
   33   LIM Ryan   USA 
          LIM Ryan 
224             
 
   161   MEIXNER Philip   AUT 
  Referee: NIKITIN Iurii UKR        MEIXNER Philip 
96   VALKOV Angel   BUL  15/10
 
   97   JEFFORDS Alexander   USA 
  Referee: COSTEA Paul ROU        JEFFORDS Alexander 
160   KAEFERBOECK Jakob   AUT  15/10
 
   225        
          VIGH Benedek 
32   VIGH Benedek   HUN      
 
   17   CHOI Hyun Seok   KOR 
          CHOI Hyun Seok 
240             
 
   145   ZLATAROV Georgi   BUL 
  Referee: COSTEA Paul ROU        ZLATAROV Georgi 
112   AVARKESZI Daniel   HUN  15/14
 
   81   SAPI Vince   HUN 
  Referee: COSTEA Paul ROU        SAPI Vince 
176   BACAK Erkan Isik   TUR  15/10
 
   209   CSERJES Buda   HUN 
  Referee: COSTEA Paul ROU        MEDVEDEV Ivan 
48   MEDVEDEV Ivan   RUS  15/11
 
   49   ANGLADE Ronald   USA 
  Referee: WICHER Mateusz AUT        ANGLADE Ronald 
208   FIDLER Nathaniel   GBR  15/3
 
   177   OLYSHEVETS Ihor   UKR 
  Referee: WICHER Mateusz AUT        BEDFORD Louis 
80   BEDFORD Louis   GBR  15/2
 
   113   YUDIN Mikhail   RUS 
  Referee: WICHER Mateusz AUT        YUDIN Mikhail 
144   LOMINADZE Luka   GEO  15/12
 
   241        
          CALLAHAN Jaden 
16   CALLAHAN Jaden   USA      
 
   9   DEZHNEV Maksim   RUS 
          DEZHNEV Maksim 
248             
 
   137   KUSAK Oskar   POL 
  Referee: WICHER Mateusz AUT        SPITSYN Nikolai 
120   SPITSYN Nikolai   RUS  15/12
 
   73   BISTROVS Andrejs   LAT 
  Referee: MCLELLAN Sam GBR        PIECHA Robert 
184   PIECHA Robert   GER  15/5
 
   201   KOZLOWSKI Piotr   POL 
  Referee: MCLELLAN Sam GBR        BRITVIN Aleksandr 
56   BRITVIN Aleksandr   RUS  15/7
 
   41   LILOV Neil   USA 
  Referee: MCLELLAN Sam GBR        LILOV Neil 
216   KORKUT Mehmet Kuzey   TUR  15/9
 
   169   GODO Frigyes   HUN 
  Referee: MCLELLAN Sam GBR        TIPISCA Razvan 
88   TIPISCA Razvan   ROU  15/9
 
   105   MEZEI Noel Marcell   HUN 
  Referee: STRZLKOWSKI Tomek USA        MEZEI Noel Marcell 
152   RADU Luca   ROU  15/6
 
   233        
          TOCCI Leonardo 
24   TOCCI Leonardo   ITA      
 
   25   KRAJNC Peter   SLO 
          KRAJNC Peter 
232             
 
   153   HADJ BACHIR Sofien   POL 
  Referee: STRZLKOWSKI Tomek USA        HUNYADY Daniel 
104   HUNYADY Daniel   HUN  15/8
 
   89   USEN Hamza Yigit   TUR 
  Referee: STRZLKOWSKI Tomek USA        USEN Hamza Yigit 
168   MARTIN Henry   GBR  15/13
 
   217        
          KISIN Nikita 
40   KISIN Nikita   RUS      
 
   57   VASTYANOV Vladimir   RUS 
  Referee: STRZLKOWSKI Tomek USA        VASTYANOV Vladimir 
200   PETRUCZ Mirko   HUN  15/11
 
   185   TERZI Tymur   UKR 
  Referee: KOZMANOVICS Gabor HUN        OLANGUA Asier 
72   OLANGUA Asier   ESP  15/4
 
   121   KOMLO Marton   HUN 
  Referee: GURES Enes Ozan TUR        STAN Cosmin 
136   STAN Cosmin   ROU  15/10
 
   249        
          ONDRIK Konrad 
 ONDRIK Konrad   HUN      
 
   5   MASTRULLO Marco   ITA 
          MASTRULLO Marco 
252             
 
   133   CIDU Casian   ROU 
  Referee: KOZMANOVICS Gabor HUN        TAFLAN Ahmet Turgut 
124   TAFLAN Ahmet Turgut   TUR  15/14
 
   69   CALERO Jose   ESP 
  Referee: GURES Enes Ozan TUR        CALERO Jose 
188   BANYAY Endre Marcell   HUN  15/12
 
   197   ALEKSANDROV Ivaylo   BUL 
  Referee: KORSHUNOV Andrey RUS        GASZNER Adam 
60   GASZNER Adam   HUN  15/10
 
   37   SZABO Marton   HUN 
          SZABO Marton 
220             
 
   165   KOHARI Tamas   HUN 
  Referee: STOYCHEV Yulian BUL        HAISIN Ivan 
92   HAISIN Ivan   UKR  15/14
 
   101   KIM Sean   USA 
  Referee: STOYCHEV Yulian BUL        KIM Sean 
156   ZELENSKYI Illia   UKR  15/7
 
   229        
          MANIN Lev 
28   MANIN Lev   RUS      
 
   21   HARLEY Colby   USA 
          HARLEY Colby 
236             
 
   149   VANNIEUWENBORGH Gijs   BEL 
  Referee: STOYCHEV Yulian BUL        KOVALEV Egor 
108   KOVALEV Egor   RUS  15/6
 
   85   VARGA Zalan   HUN 
  Referee: STOYCHEV Yulian BUL        DRAGOMIR Eduard 
172   DRAGOMIR Eduard   ROU  15/11
 
   213   DROZDZEWICZ Cezary   POL 
  Referee: KORSHUNOV Andrey RUS        DZIERNIEJKO Jakub 
44   DZIERNIEJKO Jakub   POL  15/12
 
   53   GUARDALA' Claudio   ITA 
  Referee: KORSHUNOV Andrey RUS        GUARDALA' Claudio 
204   CACEK Matyas   CZE  15/4
 
   181   VECCIA SCAVALLI Lupo   ITA 
  Referee: KORSHUNOV Andrey RUS        HAMMER Peter 
76   HAMMER Peter   USA  15/14
 
   117   ROUSSIER FUSCO Giovanni   ITA 
  Referee: MOELLER Tom GER        ROUSSIER FUSCO Giovanni 
140   HEGYI Barnabas Peter   HUN  15/6
 
   245        
          NITU Radu 
12   NITU Radu   ROU      
 
   13   KUSHKOV Oleksandr   USA 
          KUSHKOV Oleksandr 
244             
 
   141   NORRIS Roman   GBR 
  Referee: MOELLER Tom GER        NORRIS Roman 
116   VASZTA Matyas   HUN  15/2
 
   77   HILTON Ethan   GBR 
  Referee: MOELLER Tom GER        HILTON Ethan 
180   HIYAMA Ryuki   GBR  15/5
 
   205   BOLTON Braydon   USA 
  Referee: MOELLER Tom GER        BOLTON Braydon 
52   KUCHERENKO Rostislav   UKR  15/7
 
   45   MCLELLAN Rory   GBR 
  Referee: GUBANOV Andrei BLR        MCLELLAN Rory 
212   KISS Gergely   HUN  15/6
 
   173   HOLUBEC Philip   CZE 
  Referee: GUBANOV Andrei BLR        KIM Avery 
84   KIM Avery   USA  15/7
 
   109   COJOCARU Mario   ROU 
  Referee: TUCKER Matt USA        COJOCARU Mario 
148   PRAKOPIK Mikhail   BLR  15/12
 
   237        
          KOPMAZ Egemen 
20   KOPMAZ Egemen   TUR      
 
   29   NARDELLA Emanuele   ITA 
          NARDELLA Emanuele 
228             
 
   157   WAGNER Lucas   GER 
  Referee: GUBANOV Andrei BLR        STIGLIANO Marco 
100   STIGLIANO Marco   ITA  15/4
 
   93   STOYANOV Yasen   BUL 
  Referee: PEREDA Fernando ESP        WILLIAMS Nolan 
164   WILLIAMS Nolan   USA  15/11
 
   221        
          HRYHORUK Oleksandr 
36   HRYHORUK Oleksandr   UKR      
 
   61   OZTURK Alkim   TUR 
  Referee: PEREDA Fernando ESP        OZTURK Alkim 
196   KRAMER Daniel   HUN  15/13
 
   189   WALTER JI Cody   USA 
  Referee: PEREDA Fernando ESP        MINDAK Mate 
68   MINDAK Mate   HUN  15/11
 
   125   KROUSKOS Spyridon   GRE 
  Referee: PEREDA Fernando ESP        KROUSKOS Spyridon 
132   FRUMGARZTS David Shlomo   ISR  15/13
 
   253        
          MEKA Valentin 
 MEKA Valentin   GER      
 
   3   NASONOV Dmitriy   RUS 
          NASONOV Dmitriy 
254             
 
   131   WAHL Louis   GER 
  Referee: NOSEDA Szabolcs HUN        PADABED Mikita 
126   PADABED Mikita   BLR  15/11
 
   67   DINC Efe   TUR 
  Referee: PRYIEMKA Valery BLR        DINC Efe 
190   BRONISZEWSKI Marcel   POL  15/9
 
   195   PISERCHIA Arnaldo   ITA 
  Referee: PRYIEMKA Valery BLR        KISS Benedek 
62   KISS Benedek   HUN  15/9
 
   35   STOYCHEV Todor   BUL 
          STOYCHEV Todor 
222             
 
   163   ROSHCHIN Maksym   UKR 
  Referee: PRYIEMKA Valery BLR        THUMM Tiberius 
94   THUMM Tiberius   GER  15/12
 
   99   JURKOVICH Balazs   HUN 
  Referee: TYLKOWSKI Tomasz POL        JURKOVICH Balazs 
158   FLOREZ DE VARGAS Jaime   ESP  15/12
 
   227        
          FLIRT Vladislav 
30   FLIRT Vladislav   RUS      
 
   19   GALETTI Marco   ITA 
          GALETTI Marco 
238             
 
   147   LINDSAY Daniel   GBR 
  Referee: TYLKOWSKI Tomasz POL        GAGLIARDI Riccardo 
110   GAGLIARDI Riccardo   ITA  15/7
 
   83   TFIRST Balazs   HUN 
  Referee: TYLKOWSKI Tomasz POL        TFIRST Balazs 
174   ALDGATE Daniel   GBR  15/10
 
   211   WESOLOWSKI Jakub   POL 
  Referee: ARELLANO Francisco ESP        SARCINELLA Francesco 
46   SARCINELLA Francesco   ITA  15/8
 
   51   SIMAV Orhun Erke   TUR 
  Referee: TYLKOWSKI Tomasz POL        VELIKOV Veselin 
206   VELIKOV Veselin   BUL  15/13
 
   179   SAKHAMURI Surya   USA 
  Referee: ARELLANO Francisco ESP        SAKHAMURI Surya 
78   CONVERSI Alessandro   ITA  15/10
 
   115   ENACHE Mihnea   ROU 
  Referee: ARELLANO Francisco ESP        ENACHE Mihnea 
142   DEVOS Jurre   BEL  15/8
 
   243        
          ZHOU Matthew 
14   ZHOU Matthew   USA      
 
   11   KOVAL Stsiapan   BLR 
          KOVAL Stsiapan 
246             
 
   139   CIDU Iustin   ROU 
  Referee: ARELLANO Francisco ESP        CIDU Iustin 
118   BALC David   ROU  15/14
 
   75   PUGLIESE Salvatore   ITA 
  Referee: PRYIEMKA Valery BLR        PUGLIESE Salvatore 
182   SIKORSKI Kamil   POL  15/10
 
   203   KOHOUTEK Jakub   CZE 
  Referee: SPEAKMAN Adrian GBR        TOTH Patrik 
54   TOTH Patrik   HUN  15/5
 
   43   LUKASHENKO Darii   UKR 
  Referee: SPEAKMAN Adrian GBR        LUKASHENKO Darii 
214   JEREB Martin   SLO  15/8
 
   171   VINCI Flavio   ITA 
  Referee: SPEAKMAN Adrian GBR        KATUS Donat 
86   KATUS Donat   HUN  15/9
 
   107   MIHNEA Andrei   ROU 
  Referee: GULER Baris TUR        MIHNEA Andrei 
150   SLASTIN Andrii   UKR  15/4
 
   235        
          DUTU Ionut 
22   DUTU Ionut   ROU      
 
   27   BIRO Huba   HUN 
          BIRO Huba 
230             
 
   155   PROKAI Andras Bendeguz   HUN 
  Referee: GULER Baris TUR        PROSSE Nand 
102   PROSSE Nand   BEL  15/11
 
   91   ZAKUTNII Stanislav   UKR 
  Referee: CUCU D Mihai ROU        ASIK Murat Sarp 
166   ASIK Murat Sarp   TUR  15/10
 
   219        
          GONZALEZ CARVAJAL Joaquin 
38   GONZALEZ CARVAJAL Joaquin   ESP      
 
   59   ZADRAVECZ Mate   HUN 
  Referee: GULER Baris TUR        ZADRAVECZ Mate 
198   BUGIALLI Paolo   ESP  15/6
 
   187   KUTCHUKHIDZE Lasha   GEO 
  Referee: SHLYKAR Andriy UKR        METHNER Philipp-Bernd 
70   METHNER Philipp-Bernd   GER  15/11
 
   123   FULOP Zsombor   HUN 
  Referee: COSTANZO Gianmarco ITA        DZIUBA Viacheslav 
134   DZIUBA Viacheslav   UKR  15/7
 
   251        
          KAJOR Krzysztof 
 KAJOR Krzysztof   POL      
 
   7   HEATHCOCK Colin   GER 
          HEATHCOCK Colin 
250             
 
   135   SEMENOV Yegor   UKR 
  Referee: COSTANZO Gianmarco ITA        SEMENOV Yegor 
122   MAKAROV Dmitriy   RUS  15/9
 
   71   LIN John   USA 
  Referee: SHLYKAR Andriy UKR        LIN John 
186   MYNORS George   GBR  15/12
 
   199   CHIARI Lukas   AUT 
  Referee: SHLYKAR Andriy UKR        DICU Rares 
58   DICU Rares   ROU  15/5
 
   39   TSYPIN Ivan   RUS 
          TSYPIN Ivan 
218             
 
   167   KHORKHOMELIDZE Aleksandre   GEO 
  Referee: SHLYKAR Andriy UKR        KHORKHOMELIDZE Aleksandre 
90   HARVEY Nicholas   USA  15/8
 
   103   MUELLER Max Laurin   GER 
  Referee: COSTANZO Gianmarco ITA        PAR Sinan 
154   PAR Sinan   TUR  15/11
 
   231        
          HONG Marshall Qin-Xu 
26   HONG Marshall Qin-Xu   CAN      
 
   23   LIMB Matthew   USA 
          LIMB Matthew 
234             
 
   151   LYTVYNENKO Oleksii   UKR 
  Referee: COSTANZO Gianmarco ITA        CROMIE Max 
106   CROMIE Max   GBR  15/7
 
   87   KOLOBAIEV Dmytro   UKR 
  Referee: SEMIN Ilya RUS        KOLOBAIEV Dmytro 
170   NOWINOWSKI Kacper   POL  15/10
 
   215   ROMANOS Ioannis   GRE 
  Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR        GOLOVKOV Andrei 
42   GOLOVKOV Andrei   RUS  15/3
 
   55   LUPU Nicolas   ROU 
  Referee: SEMIN Ilya RUS        LUPU Nicolas 
202   LEVIEV Daniel   BUL  15/6
 
   183   MANESIOTIS Panagiotis   GRE 
  Referee: SEMIN Ilya RUS        ENGELBRECHT Patrik 
74   ENGELBRECHT Patrik   HUN  15/10
 
   119   SINEV Daniil   RUS 
  Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR        SINEV Daniil 
138   CSERHALMI Balint   HUN  15/7
 
   247        
          GUIDA Andrea 
10   GUIDA Andrea   ITA      
 
   15   SOVAR Marco   ROU 
          SOVAR Marco 
242             
 
   143   IACOB Paul   ROU 
  Referee: SEMIN Ilya RUS        DENNER Lysander 
114   DENNER Lysander   USA  15/10
 
   79   TALLARICO Antonio   ITA 
  Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR        TALLARICO Antonio 
178   BODOCS Tamas   HUN  15/1
 
   207   KRAL Krystof   CZE 
  Referee: KRASOVSKIY Oleksandr UKR        CHAYEVSKY Kirk 
50   CHAYEVSKY Kirk   USA  15/8
 
   47   RUDIK Ivan   RUS 
  Referee: SCHLAFFER Leon GER        EMIROGLU Burak Efe 
210   EMIROGLU Burak Efe   TUR  15/12
 
   175   KAZHANEUSKI Yauheni   BLR 
  Referee: SCHLAFFER Leon GER        KAZHANEUSKI Yauheni 
82   YOUNG Nash   TPE  15/13
 
   111   TOTH Bertalan   HUN 
  Referee: SCHLAFFER Leon GER        LIMKOV Nikita 
146   LIMKOV Nikita   RUS  15/14
 
   239        
          CICCHETTI Davide 
18   CICCHETTI Davide   ITA      
 
   31   MADRIGAL Santiago   ESP 
          MADRIGAL Santiago 
226             
 
   159   KUERBIS Jarl   GER 
  Referee: GRZEGOREK Mikolaj POL        CUCCIOLETTA Federico 
98   CUCCIOLETTA Federico   ITA  15/6
 
   95   KUPRYIANAU Ruslan   BLR 
  Referee: SCHLAFFER Leon GER        KUPRYIANAU Ruslan 
162   BUGIALLI Matteo   ESP  15/13
 
   223        
          NEUHAEUSER Marc 
34   NEUHAEUSER Marc   GER      
 
   63   RAUT Thomas   GBR 
  Referee: GRZEGOREK Mikolaj POL        MESCIOGLU Ismail Kerem 
194   MESCIOGLU Ismail Kerem   TUR  15/9
 
   191   ROZVAZHAYEV Alejandro   UKR 
  Referee: GRZEGOREK Mikolaj POL        SOMOV Sergey 
66   SOMOV Sergey   RUS  15/8
 
   127   TURNY Bator   HUN 
  Referee: GRZEGOREK Mikolaj POL        TURNY Bator 
130   GUARDALA' Andrea   ITA  15/9
 
   255        
          KALENDER Muhammed Furkan 
 KALENDER Muhammed Furkan   TUR      

 
Document engarde-service - 2019. 10. 06. 9:25:10
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently