Kadet Nõi Párbajtõr Magyar Kupa Válogató
Budapest
2019.09.20.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   KÁLMÁN   Gyöngyvér    INTERFENCING DSC  
 2   WIMMER   Dorina    MTK  
 3   BALOGH   Bella    VASAS  
 3   KÁLMÁN   Zille    INTERFENCING DSC  
 5   MISKÓ   Dorina    MTK  
 6   ILLÉS   Fanni    BHSE  
 7   MÁTHÉ   Csenge Olívia    BHSE  
 8   DEMETER   Diána    BVSC  
 9   GÁLFALVY   Réka    VASAS  
 10   ANDRÁSFI   Júlia    BVSC  
 11   FÁBIÁN   Kamilla    VASAS  
 12   SALAMON   Réka    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 13   HAJDU   Emma    BHSE  
 14   SZABÓ   Eszter    BVSC  
 15   SZARVAS   Rita    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 16   MAJCHER   Emese    BVSC  
 17   MIKLÓS   Fanni Izabel    PTE-PEAC  
 18   PÁTRI   Maja    BALATON VÍVÓKLUB  
 19   PARLAGI   Regina    MTK  
 20   NÉBALD   Franciska    MTK  
 21   OLÁH   Lili    AVA  
 22   BENCSIK   Anna    AVA  
 23   VARGA   Emma    OMS-TATA  
 24   KUZSMICZKI   Viktória    BHSE  
 25   STOPP   Blanka    BVSC  
 26   HORNYIK   Mira    DVE  
 27   PALOTAI   Anna    VASAS  
 28   BOGNÁR   Adél    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 28   BOROS   Berta    BVSC  
 30   KOVÁCS   Bianka    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 31   PRUZSINA   Panna    TSC  
 32   ZILAHY   Lilla    MTK  
 33   HERKE   Réka    PTE-PEAC  
 34   SULYOK   Melani    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 35   KÕHEGYI   Anni    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 36   SCHAREK   Angéla    VASAS  
 37   PALÁGYI   Luca    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 38   SZALMA   Sára    BALATON VÍVÓKLUB  
 39   STEFKOVICS   Linda    AVA  
 40   HAJDU   Laura Nóra    ÉRD  
 41   VÖRÖS   Virág    MTK  
 42   MIKLÓS   Villõ    BHSE  
 43   FRANKÓ   Kata    BHSE  
 44   DÉKÁNY   Viktória    AVA  
 45   RÓBERT   Júlia    BHSE  
 46   SZAKMÁRY   Janka    VERESEGYHÁZ  
 47   MACHLIK   Borbála    PTE-PEAC  
 48   KISS   Panna    BVSC  
 49   MÉSZÁROS   Regina Nadin    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 50   NÉMETH   Zoé    PTE-PEAC  
 51   HAMAR   Borbála    VASAS  
 52   GACHÁLYI   Gréta    CSOMORKÁNY  
 53   KEREKES   Regina    MTK  
 54   KOCSIS   Evelin    DEBRECENI SPORTCENTRUM  
 55   NAGY   Antónia    BHSE  
 56   LORCH   Nikoletta    PTE-PEAC  
 57   KOVÁCS   Nóra    BVSC  
 58   IMRE   Luca Mária    PTE-PEAC  
 59   TEHRANI   Léna    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 60   KÁROLYI   Mirtill    BHSE  
 61   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE  
 62   JAKOBI   Júlia    PTE-PEAC  
 63   HRICZ   Lilla    AVA  
 64   KOVÁCS   Eszter    MTK  
 65   BUCZKÓ   Gréta    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 66   VARGA   Bianka    MTK  
 67   PICCIANO   Alisia    VASAS  
 68   BABINSZKI   Anna    DEBRECENI SPORTCENTRUM  
 69   BUDAI   Marianna    DEBRECENI SPORTCENTRUM  
 70   KISS   Enikõ    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 71   KONDACS   Virág    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 72   GYENES   Léna    VASAS  
 73   ANTIC   Teodora    SRB  
 73   GÁL   Barbara    TSC  
 73   SIKLÓSI   Zsófia    ALBA VOLÁN SC  
 76   MAGDA   Jázmin Linett    PTE-PEAC  
 77   ZÖMBIK   Luca    BALATON VÍVÓKLUB  
 78   BARSI   Vivien    BHSE  
 79   KOVÁCS   Fanni    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 79   SZILÁGYI   Virág Anna    ÉRD  
 81   STEINER   Zsófia Anna    NKESE  
 82   KISS   Emma    ÉRD  
 83   BENAVIDES   Flóra    MTK  
 84   VINCZE   Virág Ilona    BHSE  
 85   KEREKES   Dorina    MTK  
 86   BARBAGALLO   Anna    SZVSZSE  
 86   SIPOS   Panni Mandula    MTK  
 88   VÁSÁRHELYI   Éva    DEBRECENI SPORTCENTRUM  

 
Document engarde-service - 2019. 09. 20. 18:16:29
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ