Kadet Férfi Párbajtőr Magyar Kupa Válogató
Budapest
2019.09.20.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   KOVÁCS   Gergely    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 2   SOMODY   Soma    MTK  
 3   KÓ   Benedek    BVSC  
 3   PAPANITZ   Ákos    BHSE  
 5   CSABAI   Máté    VASAS  
 6   PAULIK   Tamás    KONDOROSI VÍVÓ SE  
 7   NÉMETH   Zétény    BALATON VÍVÓKLUB  
 8   PLANOJEVIC   Jakov    BÉKESSY DEBRECEN  
 9   FEKETE   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB  
 10   KÓ   Ágoston    BVSC  
 11   HUTÁS   Barna    BVSC  
 12   DJUROVIC   Milos    BÉKESSY DEBRECEN  
 13   MERCZ   Ádám    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 14   SZILÁRD   Zsigmond    BHSE  
 15   GYENES   András    VASAS  
 16   FARKAS   Domos    PTE-PEAC  
 17   FARKAS   Péter    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 18   KEMECSEI   Kornél    HONVÉD ARRABONA SE  
 18   MAGYAR   Máté    BHSE  
 20   GREGOR   Janjic    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 21   KULCSÁR   Viktor    VASAS  
 22   CSEKE   Balázs    DVE  
 23   CSÉRI   Bence    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 24   BENE   Zoltán    MTK  
 25   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB  
 26   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE  
 27   BÖRCSÖK   Koppány    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 28   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB  
 29   BARTKÓ   Zalán    MTK  
 30   HIRTLING   Márton    BHSE  
 31   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ  
 32   LENKEFI   Soma Boldizsár    AVA  
 33   KOVÁCS   Benedek    BHSE  
 34   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB  
 35   KOSKA-G   Bendegúz    MTK  
 36   HORVÁTH   Ádám    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 37   CSUTA   András    SZVSZSE  
 38   GÖMÖRI   Levente    BHSE  
 39   BENAVIDES   Sebastian    MTK  
 40   SCHUNDER   Balázs    HONVÉD ARRABONA SE  
 41   BAGYULA   László    VASAS  
 42   GUTIERREZ-SARABIA   Nicholas    VASAS  
 43   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ  
 44   SZABÓ   Vilmos    VERESEGYHÁZ  
 45   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VERESEGYHÁZ  
 46   JÓNÁS   Barnabás    ÉRD  
 47   DEBRECZENI   Ákos    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 48   MÉRŐ   Leon    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 49   CSIZMAZIA-DARAB   István    BALATON VÍVÓKLUB  
 50   KOVÁCS   Kristóf    OMS-TATA  
 51   WALKER   Joshua    VASAS  
 52   DUNAY   Máté    MTK  
 53   ALBERT   Márk Noel    VASAS  
 54   LŐRINCZ   Viktor    ÉRD  
 55   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    DEBRECENI SPORTCENTRUM  
 56   NÁDI   Zsombor    SZVSZSE  
 57   ÁDÁM   Konrád    KRVSE  
 58   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    ÉRD  
 59   KOVÁCS   Alex    PTE-PEAC  
 60   KERÉNYI   Gábor Manó    SZOMBATHELY  
 61   HUNYOR   Dániel    MTK  
 62   POKORNI   Olivér    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 63   HERCZEG   Martin Bence    OMS-TATA  
 64   FRANK   Csaba    BVSC  
 65   LENDVAY   Gergely    BVSC  
 66   PINTÉR   Boldizsár    TÖREKVÉS  
 67   VARGA   Norbert    DVE  
 68   REUTER   Ákos    PTE-PEAC  
 69   HOFFMANN   Dávid    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  
 69   SZALAI   Zalán    MTK  
 71   KOLESZÁR   Domonkos    DVE  
 72   KOHAJDA   László    KRVSE  
 73   SZÁNTÓ   Botond    VASAS  
 74   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC  
 75   PACSAY   Benjámin    MTK  
 76   KOSTOVCIK   Alex      
 77   HAZAI   Tamás    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 78   KARÁCSONY   Ábel    ÉRD  
 78   WERMESER   Csongor György    VASAS  
 80   XUE   Fu    BVSC  
 81   CSOKNYAY   Bertalan    INTERFENCING DSC  
 82   MARTON   Dávid    BHSE  
 82   OZSVÁRT   Barnabás    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 84   TAMÁS   Botond László    MTK  
 85   BENE   Csongor Miklós    VASAS  
 86   TÁRKÁNYI   Zsombor    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 87   SZAJKOVITS   Ádám    VERESEGYHÁZ  
 88   HORVÁTH   Márton    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 89   SZEDERKÉNYI   Zsombor    VASAS  
 90   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ  
 91   FATSAR   Domonkos    BVSC  
 92   KACSKOVICS   Nándor    VASAS  
 93   TOMOJZER   Péter    BVSC  
 94   TÓTH   Marcell    AVA  
 95   REGŐNYEI   Máté    ÉRD  
 96   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA  
 97   SZÉLL   Sámuel Marcell    BÉKESSY DEBRECEN  
 98   VISKY   Zsombor    INTERFENCING DSC  
 99   VECZEL   Zsombor    BHSE  
 100   SASVÁRI   Bálint    VERESEGYHÁZ  
 101   KETLER- VÁRKONYI   Róbert    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 102   LENCSÉS   Dániel    HIPERAKTÍV  
 102   SCHWEIGHARDT   Rajmund    OMS-TATA  
 104   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE  
 105   BENKOVITS   Marcell    HONVÉD ARRABONA SE  
 106   RÉGELY   Domonkos    VASAS  
 107   GÖMBÖS   Bálint    MTK  
 108   GYŐRFI   Zsombor Péter    INTERFENCING DSC  
 109   BALOGH   Benjámin    MTK  

 
Document engarde-service - 2019. 09. 20. 15:20:05
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető