Junior Nõi Párbajtõr Magyar Kupa Válogató
Budapest
2019.09.21.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   MUHARI   Eszter    BHSE     
 2   TÓTH   Jázmin    BVSC     
 3   ANDRÁSFI   Júlia    BVSC     
 3   BÜKI   Lili    OMS-TATA     
 5   PETRI   Renáta    AVA     
 6   GNÁM   Tamara    TSC     
 7   KAZÁR   Dóra    AVA     
 8   OLÁH   Lili    AVA     
 9   DÉKÁNY   Kinga    AVA     
 9   RÁCZ   Odett    AVA     
 11   BORSODY   Emma    BVSC     
 12   MIKLÓS   Fanni Izabel    PTE-PEAC     
 13   TURCSÁK   Bianka    BVSC     
 14   DEMETER   Diána    BVSC     
 15   GÁLFALVY   Réka    VASAS     
 16   KOLCZONAY   Borbála    FLESS     
 17   KECMAN   Milica    BÉKESSY DEBRECEN     
 18   SALAMON   Réka    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 19   GÁBOR   Ágnes    VASAS     
 20   GÁLFALVY   Nóra    VASAS     
 21   SZALMA   Sára    BALATON VÍVÓKLUB     
 22   FEKETE   Bosziljka    VASAS     
 23   BURSOVA   Regina    SVK     
 24   FEKETE   Laura Judit    BHSE     
 25   PALÁGYI   Luca    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 26   DEBRECZENI   Noémi    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 27   NÉBALD   Franciska    MTK     
 28   HEINZ   Vanessa    BHSE     
 29   HAJDU   Laura Nóra    ÉRD     
 30   WETZKER   Laura    VASAS     
 31   MISKÓ   Dorina    MTK     
 32   VÉRTESI   Lili    BÉKESSY DEBRECEN     
 33   LIPTHAY   Hanna    VASAS     
 34   KISS   Emma    ÉRD     
 35   BALOGH   Bella    VASAS     
 36   BOROS   Berta    BVSC     
 37   TERJÉK   Borbála    BHSE     
 38   KOLLÁR   Kincsõ    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 39   TOMBORY   Liza    PTE-PEAC     
 40   DEMÉNY   Kata    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 41   WIMMER   Dorina    MTK     
 42   KARDOS   Edina    VASAS     
 43   GRIJAK   Marta    BÉKESSY DEBRECEN     
 44   SZARVAS   Rita    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 45   REMÉNYI   Réka    BÉKESSY DEBRECEN     
 46   PRUZSINA   Panna    TSC     
 47   MÁTHÉ   Csenge Olívia    BHSE     
 48   KÕHEGYI   Anni    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA     
 49   VARGA   Bianka    MTK     
 50   KISS   Panna    BVSC     
 51   SZÕKE   Napsugár    BHSE     
 52   KOVÁCS   Eszter    MTK     
 53   KÁLMÁN   Zille    INTERFENCING DSC     
 54   ANTIC   Teodora    SRB     
 55   KEPES   Anna    VASAS     
 56   NÉMETH   Zoé    PTE-PEAC     
 57   PALOTAI   Anna    VASAS     
 58   HORNYIK   Mira    DVE     
 59   KRNÁCS   Anna    AVA     
 60   BENCSIK   Anna    AVA     
 61   DOMA   Zsófia    PTE-PEAC     
 62   SCHAREK   Angéla    VASAS     
 63   SZILÁGYI   Virág Anna    ÉRD     
 64   MAJCHER   Emese    BVSC     
 65   TÓTH   Adrienn    TAPOLCA VÍVÓKLUB     
 66   TÓTHMÁTYÁS   Zsófia    VASAS     
 67   BABINSZKI   Anna    DEBRECENI SPORTCENTRUM     
 68   KOVÁCS   Nóra    BVSC     
 69   SZABÓ   Kitti    TAPOLCA VÍVÓKLUB     
 70   MAGDA   Jázmin Linett    PTE-PEAC     
 70   ROSKOVÁ   Sonja Maria    SVK     
 72   SZABÓ   Eszter    BVSC     
 73   KOVÁCS   Vivien    FLESS     
 74   KÁLMÁN   Gyöngyvér    INTERFENCING DSC     
 75   SIKLÓSI   Zsófia    ALBA VOLÁN SC     
 76   HORVÁTH   Panni    ANGELS     
 76   VARGA   Emma    OMS-TATA     
 78   TEHRANI   Léna    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 79   TANTMAN   Evelin    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 80   KEREKES   Regina    MTK     
 81   BUDAI   Marianna    DEBRECENI SPORTCENTRUM     
 82   NAGY   Kitti    INTERFENCING DSC     
 83   KÖPÖCZI   Alexandra    BHSE     
 84   BARBAGALLO   Anna    SZVSZSE     
 84   KOCSIS   Evelin    DEBRECENI SPORTCENTRUM     
 86   HRICZ   Lilla    AVA     
 87   VÁSÁRHELYI   Éva    DEBRECENI SPORTCENTRUM     
    GRIJAK   Marta    SRB    DNF 

 
Document engarde-service - 2019. 09. 21. 18:00:36
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ