Junior Férfi Párbajtõr Magyar Kupa Válogató
Budapest
2019.09.21.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   KESZTHELYI   Zsombor    AVA  
 2   SZAKMÁRY   Nándor    BHSE  
 3   CSÉRI   Soma    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 3   HOSSZÚ   Dániel    BHSE  
 5   BARTKÓ   Levente    MTK  
 6   KOVÁCS   Gergely    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 7   RÓNA   Milán    VASAS  
 8   SZTANKOVICS   György    BVSC  
 9   HAMILTON-MEIKE   Jonathan    VASAS  
 10   KÓ   Benedek    BVSC  
 11   KEMECSEI   Kornél    HONVÉD ARRABONA SE  
 12   SZILÁGYI   Balázs    BHSE  
 13   KÓ   Ágoston    BVSC  
 14   KULCSÁR   Viktor    VASAS  
 15   KOLCZONAY   Balázs    AVA  
 16   SCHUMANN   Jan    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 17   OSMAN-TOUSON   Maruan    BVSC  
 18   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB  
 19   KAUKER   Dominik    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 20   SZABÓ   Bence    AVA  
 21   HARDI   Ádám    PTE-PEAC  
 22   HORVÁTH   Zsombor    BVSC  
 23   BALATON   Botond    BVSC  
 24   SOMODY   Soma    MTK  
 25   UJVÁRI   András    BHSE  
 26   NÉMETH   Zétény    BALATON VÍVÓKLUB  
 27   FEKETE   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB  
 28   GREGOR   Janjic    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 29   CSERE   Bence    BALATON VÍVÓKLUB  
 30   SOPOLIGA   Michal      
 31   SPISAK   Martin      
 32   PLANOJEVIC   Jakov    BÉKESSY DEBRECEN  
 33   MÁCSKA   Ádám    BHSE  
 34   BÁLIND   Bence    BVSC  
 35   CSABAI   Máté    VASAS  
 36   HÁDER   Roland    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 37   PAPANITZ   Ákos    BHSE  
 38   GUTIERREZ-SARABIA   Nicholas    VASAS  
 39   DJUROVIC   Milos    BÉKESSY DEBRECEN  
 40   LIPTAY   Ádám    BHSE  
 41   CSÉRI   Bence    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 42   NAGY   Marcell    VASAS  
 43   SCHUNDER   Balázs    HONVÉD ARRABONA SE  
 44   GALÁNTAI   Simon András    ANGELS  
 45   GYENES   András    VASAS  
 46   MARESCH   Kornél    VASAS  
 47   HUTÁS   Barna    BVSC  
 48   FARKAS   Péter    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 49   ZENTKO   Matej Tadeas      
 50   KISS   Balázs    BÉKESSY DEBRECEN  
 51   VARGA   Benett    BHSE  
 52   CSUTA   András    SZVSZSE  
 53   RÉGELY   Domonkos    VASAS  
 54   RISTIC   Ognjen    BÉKESSY DEBRECEN  
 55   JOSZKIN   Péter    VASAS  
 56   FRITSCH   László Erik    MTK  
 57   ILLISZ   György    VASAS  
 58   FARKAS   Domos    PTE-PEAC  
 59   BALOGH   Szabolcs    DEBRECENI SPORTCENTRUM  
 60   SÁROSDI   Soma    BVSC  
 61   GÖMÖRI   Levente    BHSE  
 62   KATONA   Bence Ferenc    ALBA VOLÁN SC  
 63   MERCZ   Ádám    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 64   KOVÁCS   Dániel    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 65   BENAVIDES   Sebastian    MTK  
 66   KOVÁCS   Kristóf    OMS-TATA  
 67   DEÁK   Szilárd Péter    PTE-PEAC  
 68   OZSVÁRT   Barnabás    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 69   NAGY   Balázs    ÉRD  
 70   PAULIK   Tamás    KONDOROSI VÍVÓ SE  
 71   KORMOS   Levente    DEBRECENI SPORTCENTRUM  
 72   MÉRÕ   Leon    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 73   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE  
 74   NAGY   Balázs    BHSE  
 75   KOSKA-G   Bendegúz    MTK  
 76   HERCZEG   Martin Bence    OMS-TATA  
 77   BÖRCSÖK   Koppány    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 78   NÁDI   Zsombor    SZVSZSE  
 79   CSISZÉR   Ferenc    MTK  
 80   BÕHM   Csaba    VASAS  
 81   SZÉLL   Sámuel Marcell    BÉKESSY DEBRECEN  
 82   GYÕRFI   Zsombor Péter    INTERFENCING DSC  
 83   KOVÁCS   Alex    PTE-PEAC  
 84   BARTKÓ   Zalán    MTK  
 84   LENKEFI   Soma Boldizsár    AVA  
 86   VÁRKONYI   Borisz    BVSC  
 87   KATONA   Bence    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 88   HORVÁTH   Márton    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 89   SCHWEIGHARDT   Rajmund    OMS-TATA  
 90   KLEMPA   Márk    VASAS  
 91   HIRTLING   Márton    BHSE  
 92   TOMOJZER   Péter    BVSC  
 93   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    DEBRECENI SPORTCENTRUM  
 94   BURÁS   Dávid    MTK  
 94   KAMONDY   Vincent    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 96   KOHAJDA   László    KRVSE  
 97   WALKER   Joshua    VASAS  
 98   KERÉNYI   Gábor Manó    SZOMBATHELY  
 99   DEBRECZENI   Ákos    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 100   JÓNÁS   Barnabás    ÉRD  
 101   FRANK   Csaba    BVSC  
 101   KARÁCSONY   Ábel    ÉRD  
 103   HALMI   Csongor    TSC  
 104   KACSKOVICS   Nándor    VASAS  
 105   FATSAR   Domonkos    BVSC  
 106   BARANYAI   Máté    PTE-PEAC  
 107   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC  
 108   SVEHLÍK   Jakub      
 109   SULYOK   Bálint    VILLA COMPLOV  
 110   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ  
 110   PINTÉR   Boldizsár    TÖREKVÉS  
 112   DRONG   Máté    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 112   KOVÁCS   Benedek    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 114   HAZAI   Tamás    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 114   TÁRKÁNYI   Zsombor    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 116   CSIZMAZIA-DARAB   István    BALATON VÍVÓKLUB  
 117   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ  
 118   SZENTPRÓNAI   Dominik    ALBA VOLÁN SC  
 119   LÕRINCZ   Viktor    ÉRD  
 120   SZAJKÓ   Zalán    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 120   ÁDÁM   Konrád    KRVSE  
 122   CSOKNYAY   Bertalan    INTERFENCING DSC  
 123   HORVÁTH   Ádám    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 124   BENE   Zoltán    MTK  
 125   NÉMETH   Dávid    ÉRD  
 125   VISKY   Zsombor    INTERFENCING DSC  
 127   REGÕNYEI   Máté    ÉRD  
 128   GAÁL   Balázs    OVSE-JÖVÕ ZÁLOGA  
 129   BAKOS   Ádám Krisztián    SZVSZSE  
 130   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    ÉRD  

 
Document engarde-service - 2019. 09. 21. 18:05:39
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthetõ