Újonc Leány Párbajtőr Egyéni Országos Bajnokság
Balatonfüred
2018. június 17.

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   BALOGH   Bella   VASAS 
 2   WIMMER   Dorina   MTK 
 3   GÁLFALVY   Réka   VASAS 
 3   KISS   Emma   ÉTC 
 5   ANDRÁSFI   Júlia   BVSC 
 5   MISKÓ   Dorina   MTK 
 7   DEMETER   Diána   TÖREKVÉS 
 8   OLÁH   Lili   AVA 
 9   GARZÓ   Liliána   TSC 
 10   SULYOK   Melani   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 11   SALAMON   Réka   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 12   PALOTAI   Anna   VASAS 
 13   HÉDER   Hanna   OMS-TATA 
 14   RÓBERT   Júlia   BHSE 
 15   JUHÁSZ   Eszter   BHSE 
 16   PALÁGYI   Luca   FLESS 
 17   PÁTRI   Maja   BALATON VÍVÓKLUB 
 18   BENCSIK   Anna   AVA 
 19   KOVÁCS   Bianka   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 20   KÁROLYI   Mirtill   BHSE 
 21   NÉMETH   Cintia   SZOMBATHELY 
 22   CSEH   Ida   VASAS 
 23   MESKÓ   Csilla   BELVÁROSI VÍVÓ SE 
 24   SCHAREK   Angéla   VASAS 
 25   LÁJER   Boglárka   BALATON VÍVÓKLUB 
 26   SZAKMÁRY   Janka   VERESEGYHÁZ 
 27   VÖRÖS   Virág   MTK 
 28   HRICZ   Lilla   AVA 
 29   MAGDA   Jázmin Linett   PTE-PEAC 
 30   FRANKÓ   Kata   BHSE 
 31   KONKOLY   Evelin   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 32   HORVÁTH   Panni   ANGELS 
 33   GYULAI   Sarolt   MTK 
 34   TAKÁCS   Dóra Fruzsina   MTK 
 35   KÁLMÁN   Zille   BÉKESSY DEBRECEN 
 36   TEHRANI   Léna   SZVSZSE 
 37   SZALMA   Sára   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 38   SZILVÁGYI   Dorottya   VASAS 
 39   CSOMOR   Alexa   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 40   GÁL   Barbara   TSC 
 41   NÉMETH   Vanda   BALATON VÍVÓKLUB 
 42   KOVÁCS   Eszter   MTK 
 43   SIMON   Zsófia   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 44   BERTA   Mira   MTK 
 45   IMRE   Luca Mária   PTE-PEAC 
 46   TARSOLY   Borbála   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 47   MIKLÓS   Villő   BHSE 
 48   CSIMA   Tekla   MTK 
 49   VINCZE   Virág Ilona   BHSE 
 50   KOVÁCS   Emese   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 51   MOLNÁR   Mira   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 52   KISS   Emma Júlia   SZVSZSE 
 52   VARGA   Veronika   VASAS 
 54   LEBOR   Hannah   BHSE 
 55   DOMA   Zsófia   PTE-PEAC 
 56   BONNYAI   Tamara   PTE-PEAC 
 57   NAGY   Emma Dorottya   DVE 
 58   GYENES   Léna   VASAS 
 59   KOCSIS   Evelin   BÉKESSY DEBRECEN 
 60   BABINSZKI   Anna   BÉKESSY DEBRECEN 
 61   CSÉRI   Sára   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 62   STEFKOVICS   Linda   AVA 
 63   NÉMETH   Zoé   PTE-PEAC 
 64   NYÍRI   Hanna   CSOMORKÁNY 
 65   VÍGH   Boglárka Mária   SZENT LÁSZLÓ 
 66   TÓTH   Barbara   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 67   MIKLÓS   Imola   CSOMORKÁNY 
 68   BOGDÁN   Orsolya   DVE 
 69   JAKOBI   Júlia   PTE-PEAC 
 70   PARLAGI   Regina   MTK 
 71   VARGA   Bianka   MTK 
 72   LEKLI   Lola   VASAS 
 73   GYÖRGY   Virág   HIPERAKTÍV 
 74   BENAVIDES   Flóra   MTK 
 75   GACHÁLYI   Gréta   CSOMORKÁNY 
 76   DÓZSA   Lili   VASAS 
 77   MAJOR   Géda   SZENT LÁSZLÓ 
 78   HALENÁR   Petra   SZVSZSE 
 78   KEREKES   Regina   MTK 
 80   ZÖMBIK   Luca   BALATON VÍVÓKLUB 
 81   MÉSZÁROS   Regina Nadin   FLESS 
 82   HERENDI   Gréta   DVE 
 83   MACHLIK   Bori   PTE-PEAC 
 83   SIPOS   Panni Mandula   MTK 
 85   BARBAGALLO   Anna   SZVSZSE 
 86   MEGGYES   Lili   SZTE-VK 
 87   LENGYEL   Fanni   DVE 
 88   FARKAS   Lilla   DVE 
 89   STOPP   Blanka   BVSC 
 90   VARGA   Emma   OMS-TATA 
 91   HORVÁTH   Gréta   ÉTC 
 92   HAJDU   Laura Nóra   ÉTC 
 92   NAGY   Anna Nóra   AVA 
 94   CSIZMADIA   Gréta   SZTE-VK 
 95   MOLNÁR   Zsuzsanna   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 96   BÍRÓ   Kata Sarolta   NKESE 
 97   NAGY   Szilvia   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 98   HUSZÁR   Sára   CSOMORKÁNY 
 98   POLÁCSIK   Petra   DVE 
 100   BORBÉLY   Fanni Míra   BVSC 
 101   LUKÁCS   Laura   VASAS 
 102   CSENDES   Luca   MTK 
 103   MURBER   Nóra   VILLA COMPLOV 
 104   KISMARTY-LECHNER   Anikó   MTK 
 104   STEINER   Zsófia Anna   NKESE 
 106   CSORDÁS   Emma Lisa   ANGELS 
 107   KONDACS   Virág   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 108   SÖVEGJÁRTÓ   Zsófia Anna   NKESE 
 109   HERKE   Réka   PTE-PEAC 
 110   LORCH   Nikoletta   PTE-PEAC 
 111   NAGY   Mira   SZVSZSE 
 111   TROLL   Luca   TSC 

 
Document engarde-escrime - 2018. 06. 17. 18:15:05
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető