Újonc Fiú Párbajtőr Egyéni Országos Bajnokság
Balatonfüred
2018. június 17.

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   FEKETE   Ádám   BALATON VÍVÓKLUB 
 2   KÓ   Ágoston   BVSC 
 3   BENAVIDES   Sebastian   MTK 
 3   KISS   Attila   BALATON VÍVÓKLUB 
 5   BARTKÓ   Zalán   MTK 
 5   SOMODY   Soma   MTK 
 7   HASSAN MALALLA   Szultán   VASAS 
 8   CSEKE   Balázs   DVE 
 9   KALÓ   Ádám   BALATON VÍVÓKLUB 
 10   BAGYULA   László   VASAS 
 11   HUTÁS   Barna   BVSC 
 12   NAGY   Nándor   VERESEGYHÁZ 
 13   DUNAY   Máté   MTK 
 14   TOMOJZER   Péter   BVSC 
 15   SZODORAY-PARÁDI   Hunor   BÉKESSY DEBRECEN 
 16   KIRÁLY   Mátyás   BALATON VÍVÓKLUB 
 17   KEMECSEI   Kornél   HONVÉD ARRABONA SE 
 18   PAULIK   Tamás   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 19   HIRTLING   Márton   BHSE 
 20   KERÉNYI   Gábor Manó   SZOMBATHELY 
 21   GYŐRFI   Zsombor Péter   INTERFENCING DSC 
 22   REUTER   Ákos   PTE-PEAC 
 23   SZILÁRD   Zsigmond   BHSE 
 24   SZÜTS   Máté   BALATON VÍVÓKLUB 
 25   CSIZMAZIA-DARAB   István   VASAS 
 26   MONOSTORI   Barnabás   BALATON VÍVÓKLUB 
 27   PÁCZAI   Dávid   MTK 
 28   VARGA   Norbert   DVE 
 29   BENE   Zoltán   MTK 
 29   OZSVÁRT   Barnabás   FLESS 
 31   FERENCZ   Bence   DVE 
 32   PELLE   Domonkos   BHSE 
 33   BENE   Csongor Miklós   VASAS 
 34   SINKA   Gáspár   VERESEGYHÁZ 
 35   KOVÁCS   Benedek   BHSE 
 36   FARKAS   Bulcsú   PTE-PEAC 
 37   KOHAJDA   László   KRVSE 
 38   HORVÁTH   Ádám   FLESS 
 39   VARGA-LABÓCZKI   Vazul   VERESEGYHÁZ 
 40   JAJECNIK   Marcell   SZVSZSE 
 41   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán   ÉTC 
 42   PINTÉR   Boldizsár   TÖREKVÉS 
 43   NÉMETH   Zétény   BALATON VÍVÓKLUB 
 44   MAGYAR   Máté   BHSE 
 45   MÉRŐ   Leon   FLESS 
 46   TUSJAK   Dominik   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 47   JANKY   Bendegúz   SZVSZSE 
 48   DALLOS   Kristóf Vladimir   SZVSZSE 
 49   HERCZEG   Martin Bence   OMS-TATA 
 50   ECSEDI   Sámuel   MTK 
 51   KOVÁCS   Ákos   SZOMBATHELY 
 52   TUSKA   Tibor   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 53   CZURKÓ   Gergely   BVSC 
 54   BALÁZS   Bence   VERESEGYHÁZ 
 55   HUNYOR   Dániel   MTK 
 56   NÁDI   Zsombor   SZVSZSE 
 57   GÖMÖRI   Levente   BHSE 
 57   KOLESZÁR   Domonkos   DVE 
 59   XUE   Fu   BVSC 
 60   BOROS   Ákos Bendegúz   VASAS 
 61   PATAKY   Ádám   DVE 
 62   CSUTA   András   SZVSZSE 
 63   WERMESER   Csongor György   VASAS 
 64   HORVÁTH   Márk   FLESS 
 65   KOSKA-G   Bendegúz   MTK 
 66   ETTER-DOMOSZLAY   Gergely   OMS-TATA 
 67   DEBRECZENI   Ákos   FLESS 
 68   HANGYÁSI   Ádám   CSEPEL 
 69   KOVÁCS   Máté   BHSE 
 70   SCHUNDER   Balázs   HONVÉD ARRABONA SE 
 71   BALLA   Botond   SZENT LÁSZLÓ 
 72   RÓNA   Borisz   VASAS 
 73   ATARCHVILI   Lior   BELVÁROSI VÍVÓ SE 
 74   BALOGH   Krisztián   CSOMORKÁNY 
 75   KERESZTES   Ádám   OMS-TATA 
 76   KELE - JÓKUTHY   János   BHSE 
 77   PUSKÁS   Péter János   PTE-PEAC 
 78   FERWAGNER   Péter Gábor   SZTE-VK 
 79   FELFÖLDI   Áron Attila   BALATON VÍVÓKLUB 
 80   SIMONYAI   Olivér   BALATON VÍVÓKLUB 
 81   BOGÁR   András   VASAS 
 82   WODALA   János Dániel   SZTE-VK 
 83   SZALAI   Bernát   SZOMBATHELY 
 84   PACSAY   Benjámin   KVSE 
 85   TÍMÁR   Richárd   HONVÉD ARRABONA SE 
 86   FIETJE   Flórián   BVSC 
 87   GÖMBÖS   Bálint   MTK 
 88   BÁNFI   Barnabás   VASAS 
 89   BONDOR   Márk   TSC 
 89   SZAJKOVITS   Ádám   VERESEGYHÁZ 
 91   VECZEL   Zsombor   BHSE 
 92   SZÜCS SZUPER   Milán   BHSE 
 93   VÉR   Barnabás   CSOMORKÁNY 
 94   ANDRÁSI   Kristóf   ÉTC 
 95   PINTÉR   László   BALATON VÍVÓKLUB 
 96   CSANÁDY   Zsombor   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 97   SZABÓ   Benedek   SZVSZSE 
 98   SZABÓ   Márton   SZTE-VK 
 99   SASS   Ádám László   OMS-TATA 
 100   KRNÁCS   Tamás   AVA 
 101   POKORNI   Olivér   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 102   KARÁCSONY   Ábel   ÉTC 
 103   HAZAI   Tamás   FLESS 
 104   AVAS   Levente   SZOMBATHELY 
 104   KÁLMÁN   Levente   SZVSZSE 
 106   VIGH   Balázs   SZVSZSE 
 107   MOLNÁR   Dániel   OMS-TATA 
 108   BENCZE   Bulcsú   SZENT LÁSZLÓ 
 109   SZABÓ   Vilmos   VERESEGYHÁZ 
 110   SIKER   Mihály Róbert   PTE-PEAC 
 111   THEISZ   Ágoston   FLESS 
 112   TABAJDI   Zsombor   BHSE 
 113   RÉCSÁNYI   András   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 114   REGŐNYEI   Máté   ÉTC 
 115   MARKOVICS   Marcell   BALATON VÍVÓKLUB 
 116   HORVÁTH   Levente Zétény   OMS-TATA 
 117   NYÁRI   Koppány Bertold   PTE-PEAC 
 117   PELLE   Dániel   PTE-PEAC 
 119   PINTÉR   Marcell   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 120   JAROSCSÁK   Máté   CSEPEL 
 121   KECSKÉS   Kornél   SZOMBATHELY 
 122   WINKLER   Zoltán Bendegúz   VILLA COMPLOV 
 123   GÁTAI   Rómeó Mirkó   PTE-PEAC 
 124   BALOGH   Marcell   KRVSE 
 124   SIMON   Ábel András   SZOMBATHELY 

 
Document engarde-escrime - 2018. 06. 17. 16:55:23
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető