Törpici Párbajtőr Idényzáró Balaton Bajnokság
Fiú Egyéni
Balatonfüred, 2018. június 18

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   ANTAL   Máté Bálint   BHSE 
 2   LÉGRÁDI   Bálint   FLESS 
 3   KOCH   Lénárd   VASAS 
 3   SALAMON   Bálint   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 5   KOSZTOR-NEMES   Boldizsár   PTE-PEAC 
 6   MAKKOS   Bence   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 7   PAPP   Áron   BHSE 
 8   FEHÉR   Mátyás   VASAS 
 9   TÍMÁR   Dániel   HONVÉD ARRABONA SE 
 10   ZSÖGÖN   Andor   SZTE-VK 
 11   SZABÓ   Máté   BALATON VÍVÓKLUB 
 12   SZOMOLAI   Szabolcs   BHSE 
 13   BAGYULA   Tamás   VASAS 
 14   ÖRSI   Benedek   FLESS 
 15   DONKÓ   Zádor Áron   BHSE 
 16   SÜKETES   Miklós Csaba   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 17   GÁLIK   Balázs   VASAS 
 18   MOLNÁR   Ádám   OMS-TATA 
 19   DALLOS   Mirkó Benedek   SZVSZSE 
 20   KELEMEN   Boldizsár   BHSE 
 21   KOVÁCS   Ákos   SZOMBATHELY 
 22   BOBACH   Arthur   BVSC 
 23   FARKAS   Bence   FLESS 
 24   DIVÉNYI   Levente   VASAS 
 25   VÉCSEY   Tamás   ÉTC 
 26   VÖRÖS   Rudolf   BHSE 
 27   SZABÓ   Vencel   BVSC 
 28   CSÖPPÜS   Bálint   CSEPEL 
 29   KÁNTOR   Ákos   FLESS 
 30   NEUSPILLER   Dávid   VERESEGYHÁZ 
 31   GÁRDOS   Balázs   BALATON VÍVÓKLUB 
 32   EMICH   András Dusán   VILLA COMPLOV 
 33   TÓTH   Lázár   SZVSZSE 
 34   BÓTOR   Zerind   PTE-PEAC 
 35   VADÓCZ   Csanád   VASAS 
 36   RÓZSA   Barnabás   VASAS 
 37   DEÁK   András   SZENT LÁSZLÓ 
 38   SZABÓ   Viktor Róbert   SZVSZSE 
 39   LÁNG   Marcell   VERESEGYHÁZ 
 40   SZAKÁCS   Bence Sándor   BHSE 
 41   TATÁR   Dániel   FLESS 
 42   VIRÁNYI-SZABÓ   Zsombor   SZVSZSE 
 43   BATA   Máté   VASAS 
 44   BÁN   Dávid   MTK 
 45   KIS   Donát Lörinc   BHSE 
 46   SZÖRFI   Domicián   BVSC 
 47   SZÁNTÓ   Zalán   MTK 
 48   MOLCSÁN   Máté   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 49   SZAJKOVITS   Bence   VERESEGYHÁZ 
 50   STOLÁR   András   BALATON VÍVÓKLUB 
 51   STELLEK   Zétény Attila   BHSE 
 52   HAAS   Dávid   BHSE 
 53   CSIZMAZIA   Gergő   SZOMBATHELY 
 54   VÉGH   Péter József   FLESS 
 55   MAKKOS   Norbert László   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 56   FÓTI   Zolta   VASAS 
 57   NOVÁK   Péter   SZVSZSE 
 58   OZSVÁRT   András   FLESS 
 59   VARRÓ   Márton   FLESS 
 60   CSEPELI   Ármin   VASAS 
 61   FEKETE-FENYVESI   Olivér   SZVSZSE 
 62   NAGY   Zétény Balabán   BELVÁROSI VÍVÓ SE 
 63   FODOR   Boldizsár   BALATON VÍVÓKLUB 
 64   BRAUNER   Bence   PTE-PEAC 
 65   KOVÁCS   Levente   DVE 
 66   VÉCSEY   Zoltán   ÉTC 
 67   LANCZ   Domokos   BALATON VÍVÓKLUB 
 68   FÜLÖP   Zétény   SZOMBATHELY 
 69   MAGYAR   Mihály   DVE 
 70   ESTÉLI   Máté   SZENT LÁSZLÓ 
 71   VÉGH   Marcell   VILLA COMPLOV 
 72   VASKEBA   Vince   BHSE 
 73   SCHILLER   Dávid   VASAS 
 74   KERNÁCS   Kristóf   VASAS 
 75   KUZNYECOV   Jároszláv Örs   FLESS 
 76   NÉMETH   Nimród   BHSE 
 77   KOVÁCS   Gergő János   VILLA COMPLOV 
 77   VARGA   Norman Máté   SZVSZSE 
 79   DAUDA   László   OSC 
 80   BAGOLY   Benedek   PTE-PEAC 
 81   HORVÁTH   Milán   CSEPEL 
 82   SZABÓ   Balázs   VERESEGYHÁZ 
 83   HORVÁTH   Zsongor   PTE-PEAC 
 84   BENCSIK   Áron   AVA 
 85   SZABÓ   Zsombor   BALATON VÍVÓKLUB 
 86   KECSKÉS   Gellért   BALATON VÍVÓKLUB 
 87   GEVLICH   Sergei   BALATON VÍVÓKLUB 
 88   KOLLER   Ákos   VASAS 
 89   BODNÁR   Dorián   BALATON VÍVÓKLUB 
 90   MOLNÁR   Marcell   VASAS 
 91   NAGY   Mátyás   BALATON VÍVÓKLUB 
 92   DOBOS   Imre   DVE 
 92   WIMMER   Olivér   MTK 
    HORVÁTH   Benedek   TAPOLCA VÍVÓKLUB 

 
Document engarde-escrime - 2018.06.18. 16:58:11
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető