Serdülő Fiú Párbajtőr Egyéni Országos Bajnokság
Balatonfüred
2018. június 19.

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   TUSJAK   Adrián   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 2   SEMERÉDY   Péter   VASAS 
 3   FEKETE   Ádám   BALATON VÍVÓKLUB 
 3   KOVÁCS   Gergely   ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA 
 5   KÓ   Benedek   BVSC 
 6   KÓ   Ágoston   BVSC 
 7   PAPANITZ   Ákos   BHSE 
 8   BUBÁN   András   FLESS 
 9   FARKAS   Domos   PTE-PEAC 
 10   SOMODY   Soma   MTK 
 11   KERÉNYI   Gábor Manó   SZOMBATHELY 
 12   CSABAI   Máté   OMS-TATA 
 13   KALÓ   Ádám   BALATON VÍVÓKLUB 
 14   KISS   Attila   BALATON VÍVÓKLUB 
 15   KEMECSEI   Kornél   HONVÉD ARRABONA SE 
 16   SZODORAY-PARÁDI   Hunor   BÉKESSY DEBRECEN 
 17   CSÉRI   Bence   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 18   LŐRINCZ   Viktor   ÉTC 
 19   BARTKÓ   Zalán   MTK 
 20   JANZSÓ   Ádám   SZOMBATHELY 
 21   KOVÁCS   Kristóf   OMS-TATA 
 22   SZÉLL   Sámuel Marcell   BÉKESSY DEBRECEN 
 23   MERCZ   Ádám   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 24   HASSAN MALALLA   Szultán   VASAS 
 25   BENE   Zoltán   MTK 
 26   HUNYOR   Dániel   MTK 
 27   HUTÁS   Barna   BVSC 
 28   PAULIK   Tamás   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 29   KULCSÁR   Viktor   VASAS 
 30   KOVÁCS   Alex   BALATON VÍVÓKLUB 
 31   DUNAY   Máté   MTK 
 32   HERCZEG   Martin Bence   OMS-TATA 
 33   BAGYULA   László   VASAS 
 34   BARABÁS   László   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 35   GYENES   András   VASAS 
 36   MÉRŐ   Leon   FLESS 
 37   GÖMÖRI   Levente   BHSE 
 38   KOSKA-G   Bendegúz   MTK 
 39   HIRTLING   Márton   BHSE 
 40   RÉGELY   Domonkos   VASAS 
 41   ZSIGMOND   Dániel   BELVÁROSI VÍVÓ SE 
 42   BENAVIDES   Sebastian   MTK 
 43   HORVÁTH   Ádám   FLESS 
 44   GUTIERREZ-SARABIA   Nicholas   VASAS 
 45   FARKAS   Péter   FLESS 
 46   KIMPIÁN   Ákos   CSEPEL 
 47   VÁRKONYI   Borisz   BHSE 
 48   SZALAI   Ármin   SZVSZSE 
 49   OZSVÁRT   Barnabás   FLESS 
 50   JÁRAI   Jeromos   SZOMBATHELY 
 51   TOMOJZER   Péter   BVSC 
 52   CSIZMAZIA-DARAB   István   VASAS 
 53   HANGYÁSI   Ádám   CSEPEL 
 54   FATSAR   Domonkos   BVSC 
 55   FRANK   Csaba   BVSC 
 56   REUTER   Ákos   PTE-PEAC 
 57   SINKA   Gáspár   VERESEGYHÁZ 
 58   KLUMZER   István   BALATON VÍVÓKLUB 
 59   PÁCZAI   Dávid   MTK 
 60   VARGA   Norbert   DVE 
 61   BEBŐK   Szabolcs   BHSE 
 62   SCHWEIGHARDT   Rajmund   OMS-TATA 
 63   SZAJKOVITS   Ádám   VERESEGYHÁZ 
 64   PINTÉR   Boldizsár   TÖREKVÉS 
 65   KOLESZÁR   Domonkos   DVE 
 66   ÁRVAI   Zsombor   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 67   ALBERT   Márk Noel   VASAS 
 68   WALKER   Joshua   VASAS 
 69   SZÜTS   Máté   BALATON VÍVÓKLUB 
 70   KOHAJDA   László   KRVSE 
 71   MEGGYES   Márton   SZTE-VK 
 72   KERESZTES   Ádám   OMS-TATA 
 73   ÁDÁM   Konrád   KRVSE 
 74   KOVÁCS   Benedek   BHSE 
 75   HORVÁTH   Márton   FLESS 
 76   BRENNER   Dániel   MTK 
 77   ATARCHVILI   Lior   BELVÁROSI VÍVÓ SE 
 78   PILLER   Barnabás   CSEPEL 
 79   NAGY   Nándor   VERESEGYHÁZ 
 80   VAJGEL   Pál   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 81   BERESZLÉNYI   Zalán   VASAS 
 82   SASS   Ádám László   OMS-TATA 
 83   ECSEDI   Sámuel   MTK 
 84   FARKAS   Bulcsú   PTE-PEAC 
 85   JÁNOSKA   Gergely   VASAS 
 86   SIKER   Mihály Róbert   PTE-PEAC 
 87   MENYHÁRD   Levente   BHSE 
 88   GÁSPÁR   Lehel   DVE 
 89   BÚS   Bertalan   VERESEGYHÁZ 
 90   DEBRECZENI   Ákos   FLESS 
 91   TÓTH   Viktor   SZVSZSE 
 92   GEIER   Csaba   CSEPEL 
 93   KACSKOVICS   Nándor   VASAS 
 94   FEKETE   Levente Tamás   KRVSE 
 95   SZALAI   Bernát   SZOMBATHELY 
 96   ATILLÁS   Nándor   ÉTC 
 97   HELMRICH   Márton Tamás   SZVSZSE 
 98   BOROS   Ákos Bendegúz   VASAS 
 99   HORVÁTH   Márk   FLESS 
 100   KOVÁCS   Ákos   SZOMBATHELY 
 101   REGŐNYEI   Máté   ÉTC 
 102   SZENDELBACHER   Márton   PTE-PEAC 
 103   JÓNÁS   Barnabás   ÉTC 
 104   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán   ÉTC 
 104   KECSKÉS   Kornél   SZOMBATHELY 
 106   THEISZ   Ágoston   FLESS 

 
Document engarde-escrime - 2018. 06. 19. 16:09:57
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető