Gyermek Férfi Párbajtőr Országos Bajnokság
Balatonfüred
2018. június 15.

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   KÓ   Ágoston   BVSC 
 2   BÖRCSÖK   Koppány   FLESS 
 3   DUNAY   Máté   MTK 
 3   SZÜTS   Máté   BALATON VÍVÓKLUB 
 5   APÁTI   Bálint   AVA 
 6   REUTER   Ákos   PTE-PEAC 
 7   SZILÁRD   Zsigmond   BHSE 
 8   XUE   Fu   BVSC 
 9   HORVÁTH   Ádám   FLESS 
 10   CSEKE   Balázs   DVE 
 11   PELLE   Domonkos   BHSE 
 12   KRNÁCS   Tamás   AVA 
 13   KERESZTES   Ádám   OMS-TATA 
 14   FARKAS   Bulcsú   PTE-PEAC 
 15   KÁNVÁSI   Emil   BVSC 
 16   VÉR   Barnabás   CSOMORKÁNY 
 17   NAGY   Nándor   VERESEGYHÁZ 
 18   KIRÁLY   Mátyás   BALATON VÍVÓKLUB 
 19   TORDAI   Milán   MTK 
 20   WERMESER   Csongor György   VASAS 
 21   SIMONYAI   Olivér   BALATON VÍVÓKLUB 
 22   BENE   Csongor Miklós   VASAS 
 23   PINTÉR   László   BALATON VÍVÓKLUB 
 24   HAZAI   Tamás   FLESS 
 25   MAGYAR   Máté   BHSE 
 25   PATAKY   Ádám   DVE 
 27   DÁVID   Olivér   BALATON VÍVÓKLUB 
 28   CSÖKE   István   VASAS 
 29   JOÓB   Ágoston   VASAS 
 30   SZABÓ   Vilmos   VERESEGYHÁZ 
 31   RUBECZ   Bálint   BVSC 
 32   GYENIS   Máté   PTE-PEAC 
 33   VARGA-LABÓCZKI   Vazul   VERESEGYHÁZ 
 34   TUSJAK   Dominik   KONDOROSI VÍVÓ SE 
 35   BALÁZS   Bence   VERESEGYHÁZ 
 35   TÍMÁR   Richárd   HONVÉD ARRABONA SE 
 37   HORVÁTH   Levente Zétény   OMS-TATA 
 38   MARTON   Dávid   BHSE 
 39   BOGNÁR   Barna   SZOMBATHELY 
 40   DALLOS   Kristóf Vladimir   SZVSZSE 
 41   ANDRÁSI   Kristóf   ÉTC 
 42   BICSÉRDI   Csongor   TAPOLCA VÍVÓKLUB 
 43   POKORNI   Olivér   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 44   BILKAY   Gábor   DVE 
 45   HORVÁTH   Márk   FLESS 
 46   SZILÁGYI   Benjámin   SZTE-VK 
 47   ÉSIK   Benedek   MTK 
 48   ORBÁN   Konrád   BVSC 
 49   KASZAB   Rómeó   VASAS 
 50   KARÁCSONY   Ábel   ÉTC 
 51   ZSIGÓ   Marcell   BHSE 
 52   FELFÖLDI   Áron Attila   BALATON VÍVÓKLUB 
 53   SOMODY   Bonca   MTK 
 54   PELYVÁS   Márton   SZVSZSE 
 55   BAKÓ   Zsombor   ANGELS 
 56   NÁDHÁZY   Balázs   VASAS 
 57   SEBESTYÉN   Ákos   MTK 
 58   CSANÁDY   Zsombor   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 59   MONOSTORI   Barnabás   BALATON VÍVÓKLUB 
 60   FARKAS   Gergely   VASAS 
 61   PÉCHY   Áron   VASAS 
 62   RÓNA   Borisz   VASAS 
 63   DUBLECZ   Bence   BALATON VÍVÓKLUB 
 64   PINTÉR   Marcell   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 65   DARVAS   Ottó   VASAS 
 66   TÓTH   Levente   BHSE 
 67   ETTER-DOMOSZLAY   Gergely   OMS-TATA 
 68   KORONCAI   Sámuel   BHSE 
 69   SCHMIDT   Domonkos   ANGELS 
 70   PUSKÁS   Péter János   PTE-PEAC 
 71   KETTLER- VÁRKONYI   Róbert   FLESS 
 72   NÁDHÁZY   Gergely   VASAS 
 73   GYURA   Bálint   CSEPEL 
 74   AVAS   Levente   SZOMBATHELY 
 75   KAPORNAI   Zsigmond István   VASAS 
 76   HORVÁTH   Norman   FLESS 
 77   RÓZSA   Botond   VASAS 
 78   SZALAI   Bernát   SZOMBATHELY 
 79   VARGA   Ágoston Péter   SZOMBATHELY 
 80   FERENCZI   Róbert   CSEPEL 
 80   SZÉKELY   András   VASAS 
 82   GLASER   Dávid   DVE 
 83   SZÁNTÓ   Botond   VASAS 
 84   GÁTAI   Rómeó Mirkó   PTE-PEAC 
 85   WURM   Zalán   BELVÁROSI VÍVÓ SE 
 86   PECSENKA   Barnabás Ákos   MTK 
 87   SIMON   Bálint   BHSE 
 88   SIMKÓ   Benedek   DVE 
 89   SEBESTYÉN   Balázs Ádám   MTK 
 90   BAKOS-NAGY   Botond   CSEPEL 
 91   ALMÁSI   Maximilián Norbert   SZVSZSE 
 92   NÉMETH   Bálint Károly   BELVÁROSI VÍVÓ SE 
 93   FEULE   Egon   PTE-PEAC 
 94   ANDOR   Zoltán   VASAS 
 95   KOVÁCS   Bálint Tamás   BÉKESSY DEBRECEN 
 96   NAGY   Bálint   BÉKESSY DEBRECEN 
 97   BAÁN   Zsombor   PTE-PEAC 
 97   PARÁDI   Péter   BHSE 
 99   VERES   Máté   ÉTC 
 100   SÜLI   Ádám   SZTE-VK 
 101   IMPLOM   Simon   VERESEGYHÁZ 
 102   KÁLMÁN   Levente   SZVSZSE 
 103   KIS   Áron Péter   DVE 
 103   PLUHÁR   László   BHSE 
 105   KUN   Ákos   OMS-TATA 
 106   BARTH   Kornél   CSEPEL 
 107   FARKAS   Boldizsár   VASAS 
 108   RÉCSÁNYI   András   SZOLNOKI SPORTISKOLA 
 109   GYARMATI   Zsombor   SZVSZSE 
 110   BOLZONI   Sebestyén Mario   BÉKESSY DEBRECEN 
 111   GYARAKI   Benjámin   AVA 
 112   NYÁRI   Koppány Bertold   PTE-PEAC 
 113   LŐWINGER   Máté   SZTE-VK 
 114   JENEI   Soma Márton   SZTE-VK 
 115   CZILLI   Márk   BHSE 
 116   GYARMATI   Zalán   SZVSZSE 
 117   SIMON   Ábel András   SZOMBATHELY 
 118   DOMJÁN   Gergő   SZVSZSE 
 119   KUJI   Barnabás   BHSE 
 120   SZABÓ   Benedek   SZVSZSE 
 121   SZOMOLAI   Áron   BHSE 
 122   SZLATKI   Gergő   TSC 
 123   KOZMA   Kristóf Martin   ANGELS 
 124   BORBÉLY   András   BHSE 
 125   DOSZTÁL   Dániel   OMS-TATA 
 125   SZABÓ   Benedek   VILLA COMPLOV 
 127   GYURITY   Tomislav   BHSE 
 128   HANYU   Zsombor   TSC 
 129   BOJÁS   Balázs   BAJAI VÍVÓ SE 
 129   KLLNER   Csongor   BAJAI VÍVÓ SE 

 
Document engarde-escrime - 2018. 06. 15. 19:29:03
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető