XXII.Veterans Fencing World Championships
Women's Sabre 60-69
LIVORNO - 13.10.2018

See with Engarde Smart >> (finer access to data, very little traveling data)

      Tableau of 32

    Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8   Semifinali   Finale
   1   TURNER Delia   USA   
          TURNER Delia 
32   ELLIS Isobel   AUS  10/1    
      15:00 piste 6                       
   17   BALOT Agota   AUT          
          WALLS Yvonne Elizabeth      
16   WALLS Yvonne Elizabeth   GBR  10/7         
        15:30 piste 1                       
   9   ALBINI Adriana   ITA            
          LUAN Jujie           
24   LUAN Jujie   CAN  10/6         
      15:00 piste 7        
   25   BUDDE Margit   GER               
          CERBONI BOUSQUET Anne        
 CERBONI BOUSQUET Anne   FRA  10/4           
          16:00 Blue                       
   5   REGUIGNE Patricia   FRA              
          REGUIGNE Patricia             
28   BOTH Petra   GER  10/8              
      15:00 piste 8             
   21   MORRIS Jennifer   GBR                    
          CHIKUBU Yoshiko                
12   CHIKUBU Yoshiko   JPN  10/5              
        15:30 piste 2        
   13   AMARI Kaoru   JPN                 
          AMARI Kaoru             
20   NIEUWENHUIS Cecilia   RSA  10/5           
      15:00 piste 9          
   29   GORYAINOVA Galina   RUS                 
          JANSEN Karin          
 JANSEN Karin   GER  10/2             
                                  
   3   EYRE Jane   USA                
          EYRE Jane          
30   FINDLAY Angela   GBR  10/2           
      15:00 piste 10          
   19   CONCONI Maria Teresa   ITA                 
          CONCONI Maria Teresa             
14   PARPAIOLA Antonella   ITA  10/3              
        15:30 piste 3        
   11   PORTER Linda   AUS                 
          TANAKA Akiko                
22   TANAKA Akiko   JPN  10/7              
      15:00 piste 11             
   27   GONZALEZ FERNANDEZ Belinda   ESP                    
          BANDIERI Claudia             
 BANDIERI Claudia   ITA  10/0           
          16:00 Red   
   7   DUNN Linda   USA              
          DUNN Linda        
26   AUBAILLY Corinne   FRA  10/4         
      15:00 piste 12        
   23   MOLKO Isabelle   FRA               
          MOLKO Isabelle           
10   DEROSE Miyako   JPN  10/9         
        15:30 piste 4   
   15   STARKS-FAULKNER Jenette   USA            
          STARKS-FAULKNER Jenette      
18   GORYUNOVA Tatiana   RUS  10/7    
      15:00 piste 13   
   31   RICHTER Viola   GER          
          HUTCHISON Jane S 
 HUTCHISON Jane S   GBR  10/1

 
Document engarde-escrime - 13/10/2018 14:44:17
This document is refreshed every 30 seconds, you can refresh it yourself more frequently