Torneig Satèl·lit Sabadell
Floret Femení
Sabadell

Començar Engarde Smart >> (finer access to data, very little roaming data)

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32
   1   YANAOKA Haruka   JPN   
          YANAOKA Haruka 
64                                 
            YANAOKA Haruka 
   33   BEATTIE Keziah   IRL       15/5
          BEATTIE Keziah 
32   WARRENDER Emily   GBR  15/10
 
   17   DUXBURY Victoria   IRL 
          DUXBURY Victoria 
48             
            DONATELLI Teresa 
   49              15/8
          DONATELLI Teresa 
16   DONATELLI Teresa   ITA      
 
   9   BITTEROVA Kitti   SVK 
          BITTEROVA Kitti 
56             
            BITTEROVA Kitti 
   41   TAYLOR Lucy   IRL       15/12
          MCDERMOTT Chiara 
24   MCDERMOTT Chiara   GBR  15/11
 
   25   KRALIKOVA Veronika   SVK 
          SUDDERICK Zoe 
40   SUDDERICK Zoe   GBR  15/8
            CALUGAREANU Malina 
   57              15/2
          CALUGAREANU Malina 
 CALUGAREANU Malina   ROU      
 
   5   MARINO Maria   ESP 
          MARINO Maria 
60             
            MARINO Maria 
   37   OJEDA Marina   ESP       15/5
          CANTALUPPI Giulia 
28   CANTALUPPI Giulia   ITA  15/12
 
   21   DIAZ Maria Teresa   ESP 
          DIAZ Maria Teresa 
44   DEGERMAN Ruusa   FIN  15/9
            KANO Minami 
   53              15/9
          KANO Minami 
12   KANO Minami   JPN      
 
   13   OLIVEIRA Carolina   POR 
          OLIVEIRA Carolina 
52             
            OLIVEIRA Carolina 
   45   KOKES Gabrielle   USA       15/11
          KOKES Gabrielle 
20   JORGENSEN Laeticia   DEN  15/8
 
   29   HILL Heulwen   GBR 
          HILL Heulwen 
36   PINEDA VALENCIA Juliana   COL  15/12
            MICHEL Nataly 
   61              15/1
          MICHEL Nataly 
 MICHEL Nataly   MEX      
 
   3   CAMMILLETTI Marta   ITA 
          CAMMILLETTI Marta 
62             
            CAMMILLETTI Marta 
   35   OJEDA Barbara   ESP       15/5
          OJEDA Barbara 
30   CHART Yvonne   GBR  13/12
 
   19   AHN Isabella   USA 
          KRAENKL Maria 
46   KRAENKL Maria   AUT  15/14
            BEARDMORE Kate 
   51              15/6
          BEARDMORE Kate 
14   BEARDMORE Kate   GBR      
 
   11   PACELLI Maria Teresa   ITA 
          PACELLI Maria Teresa 
54             
            PACELLI Maria Teresa 
   43   ALONSO Laura   ESP       15/11
          AHN Gabriella 
22   AHN Gabriella   USA  15/8
 
   27   MIKHALEVA Oxana   GBR 
          PADUA Gabriela Del C. 
38   PADUA Gabriela Del C.   PUR  15/5
            BRETEAU Andrea 
   59              15/8
          BRETEAU Andrea 
 BRETEAU Andrea   ESP      
 
   7   DICKSON Chloe   GBR 
          DICKSON Chloe 
58             
            DICKSON Chloe 
   39   TERNI Maria Ludmila   ARG       15/7
          TERNI Maria Ludmila 
26   MULLINS Philippa   GBR  11/10
 
   23   LEE Anna   IRL 
          LEE Anna 
42   GROSLAMBERT Delphine   BEL  15/12
            CASTRO Ariadna 
   55              15/12
          CASTRO Ariadna 
10   CASTRO Ariadna   ESP      
 
   15   KURACHI Miho   JPN 
          KURACHI Miho 
50             
            KURACHI Miho 
   47              11/10
          RYAN Kelleigh 
18   RYAN Kelleigh   CAN      
 
   31   ROMERO Irene   ESP 
          ROMERO Irene 
34   SAVEANU Anca   ROU  10/9
            RENTIER Eline 
   63              15/5
          RENTIER Eline 
 RENTIER Eline   NED      

 
Document engarde-escrime - 28/10/2018 16:01:23
Aquest document s'actualitza cada minuts, la podeu actualitzar vosaltres mateixos