Torneig Satèl·lit Sabadell
Floret Femení
Sabadell

Començar Engarde Smart >> (finer access to data, very little roaming data)

Poules

 Poule No 1 - 09:00 - Pista No 9  V/M Índex TD
PINEDA VALENCIA Juliana  COL    1 V 3 V 1 V4 0.500 -4 19
ROMERO Irene  ESP  V   V 3 V 2 3 0.500 0 23
COUZOFF Amalia  GBR  2 3   0 0 0 0 0.000 -25 5
RYAN Kelleigh  CAN  V4 V V   4 3 V 0.667 6 26
GROSLAMBERT Delphine  BEL  4 4 V V   2 3 0.333 -1 23
BRETEAU Andrea  ESP  V V V V V   2 0.833 14 27
DONATELLI Teresa  ITA  3 V V 4 V V   0.667 10 27

 

 Poule No 2 - 09:00 - Pista No 10  V/M Índex TD
LI Karina  CAN    C C C C C C forfait
VALERO-COLLANTES Cristina  SWE  X   0 1 2 V 0 0.200 -13 8
JORGENSEN Laeticia  DEN  X V   1 V V 3 0.600 8 19
DICKSON Chloe  GBR  X V V   V V 3 0.800 16 23
TAYLOR Lucy  IRL  X V 1 0   V 2 0.400 -5 13
LECHUGA Paula  ESP  X 1 0 0 1   1 0.000 -22 3
MARINO Maria  ESP  X V V V V V   1.000 16 25

 

 Poule No 3 - 09:00 - Pista No 11  V/M Índex TD
ALONSO Laura  ESP    V 4 0 4 3 V 0.333 -4 21
OJEDA Barbara  ESP  4   V4 V 1 1 V 0.500 -3 20
SAVEANU Anca  ROU  V 3   3 V 0 V 0.500 -3 21
MIKHALEVA Oxana  GBR  V 2 V   3 3 V 0.500 5 23
AHN Isabella  USA  V V 4 V   0 V 0.667 4 24
RENTIER Eline  NED  V V V4 V V   V 1.000 22 29
SOMOCURCIO Michela  PER  1 3 3 0 2 0   0.000 -21 9

 

 Poule No 4 - 09:00 - Pista No 12  V/M Índex TD
KNOWLES Alice  GBR    1 0 4 1 1 V 0.167 -14 12
BEATTIE Keziah  IRL  V   1 V V 1 1 0.500 -2 18
YANAOKA Haruka  JPN  V V   V V V V 1.000 24 30
DEGERMAN Ruusa  FIN  V 3 0   2 V 2 0.333 -7 17
CHART Yvonne  GBR  V 4 1 V   V 4 0.500 2 24
CANTALUPPI Giulia  ITA  V V 4 0 4   V 0.500 3 23
OJEDA Marina  ESP  1 V2 0 V V 3   0.500 -6 16

 

 Poule No 5 - 09:00 - Pista No 13  V/M Índex TD
KURACHI Miho  JPN    3 V V V 1 V 0.667 12 24
WARRENDER Emily  GBR  V   V V 0 2 3 0.500 -1 20
SAMAYOA Valerie  ESP  1 1   2 0 0 1 0.000 -25 5
LUMBRERAS Laura  ESP  0 2 V   0 0 0 0.167 -20 7
DUXBURY Victoria  IRL  0 V V V   1 V 0.667 9 21
CAMMILLETTI Marta  ITA  V V V V V   V2 1.000 22 27
HILL Heulwen  GBR  1 V V V 2 1   0.500 3 19

 

 Poule No 6 - 10:30 - Pista No 9  V/M Índex TD
NOGUEIRA Debora  POR    2 0 0 3 1 0.000 -19 6
TERNI Maria Ludmila  ARG  V   3 1 2 V 0.400 -2 16
MCDERMOTT Chiara  GBR  V V   V 1 2 0.600 2 18
DIAZ Maria Teresa  ESP  V V 3   V 1 0.600 7 19
LEE Anna  IRL  V V V 1   4 0.600 4 20
KANO Minami  JPN  V 1 V V V   0.800 8 21

 

 Poule No 7 - 10:30 - Pista No 10  V/M Índex TD
PACELLI Maria Teresa  ITA    V V V 3 V 0.800 9 23
PADUA Gabriela Del C.  PUR  3   V 4 4 V 0.400 1 21
ROSALES Kusi  PER  2 2   0 4 3 0.000 -14 11
CASTRO Ariadna  ESP  1 V V   V V 0.800 10 21
BEARDMORE Kate  GBR  V V V 1   V 0.800 3 21
KRAENKL Maria  AUT  3 3 V 1 2   0.200 -9 14

 

 Poule No 8 - 10:30 - Pista No 11  V/M Índex TD
MICHEL Nataly  MEX    V V V V V 1.000 20 25
KOKES Gabrielle  USA  2   V 3 3 1 0.200 -8 14
FIGUERAS Berta  ESP  0 2   3 1 3 0.000 -16 9
SUDDERICK Zoe  GBR  0 V V   3 3 0.400 -5 16
KRALIKOVA Veronika  SVK  3 V V V   0 0.600 1 18
OLIVEIRA Carolina  POR  0 V V V V   0.800 8 20

 

 Poule No 9 - 08:30 - Pista No 13  V/M Índex TD
CALUGAREANU Malina  ROU    V V V 1 V 0.800 13 21
AHN Gabriella  USA  2   V V V 4 0.600 4 21
KWOK Rachel  GBR  0 2   V 2 2 0.200 -13 11
VICENTE Natalia  ESP  1 1 4   3 1 0.000 -14 10
BITTEROVA Kitti  SVK  V 4 V V   V 0.800 12 24
MULLINS Philippa  GBR  0 V V V4 1   0.600 -2 15

 
Document engarde-escrime - 28/10/2018 16:01:23
Aquest document s'actualitza cada minuts, la podeu actualitzar vosaltres mateixos